Comenzile efectuate in perioada 11.07.2019 - 01.09.2019 vor fi livrate incepand cu data de 02.09.2019

Lista elevilor selectaţi

Concursul anual al Gazetei Matematice „Nicolae Teodorescu” 2008

Lista elevilor selectaţi

 

Clasa a VII-a

 

1. Solcanu Mădălina Vasilica

BOGDĂNEŞTI (SUCEAVA) Şcoala Bogdăneşti

 

2. Liker Nandor

CLUJ NAPOCA (CLUJ) Lic. „Bathory Istvan”

 

Clasa a VIII-a

 

1. Sonea Andromeda

FOCŞANI (VRANCEA) Col. Naţ. „Unirea”

 

2. Stanciu Ioan

CRAIOVA (DOLJ) Col. Naţ. „Carol I”

 

3. Mocanu Dan Mihai

IAŞI (IAŞI) Col. Naţional

 

4. Boloşteanu Ruxandra

PITEŞTI (ARGEŞ) Col. Naţ. Liceal „Zinca Golescu” 

 

5. Stăncioiu Nicu Răzvan

CRAIOVA (DOLJ) Col. Naţ. „Fraţii Buzeşti”

 

6. Pisică Dana

CONSTANŢA (CONSTANŢA) Şc.g. 39

 

7. Ceucă Răzvan

IAŞI (IAŞI) Col. Naţional

 

8. Popa Nicolae George

SEBEŞ (ALBA) Col. Naţ. „Lucian Blaga”

 

Clasa a IX-a

 

1. Iordache Bianca Teodora

CRAIOVA (DOLJ) Col. Naţ. „Carol I”

 

2. Carauleanu Bogdan

CRAIOVA (DOLJ) Col. Naţ. „Fraţii Buzeşti”

 

3. Dobrescu Lorena

CRAIOVA (DOLJ) C.N. „Fraţii Buzeşti”

 

4. Prună Radu

CRAIOVA (DOLJ) Col. Naţ. „Fraţii Buzeşti”

 

5. Vîlceanu Cristina

TÂRGU JIU (GORJ), Col. Naţ. „Spiru Haret”

 

6. Pomagă Ionica Cristina

TÂRGU JIU (GORJ), Col. Naţ. „Spiru Haret”

 

Clasa a X-a

 

1. Olan Ioana

IAŞI (IAŞI), Col. „Costache Negruzzi”

 

2. Ionescu Gabriela

CRAIOVA (DOLJ) Col. Naţ. „Fraţii Buzeşti”

 

3. Lascu Diana

TIMIŞOARA (TIMIŞ) Lic. de Matematică-Informatică „Grigore Moisil”

 

4. Moroşanu Gabriela

CRAIOVA (DOLJ) Col. Naţ. „Fraţii Buzeşti”

 

5. Andrei Alin Alexandru - 1065

CRAIOVA (DOLJ) Col. Naţ. „Fraţii Buzeşti”

 

6. Ţurlea Ana Cristina

CÂMPULUNG (ARGEŞ) Col. Naţ. „Dinicu Golescu”

 

7. Vrăjitoarea Marius Andrei

CRAIOVA (DOLJ) Col. Naţ. „Fraţii Buzeşti”

 

8. Amza Cătălin

CRAIOVA (DOLJ) Col. Naţ. „Fraţii Buzeşti”

 

9. Săvescu Andreea

CRAIOVA (DOLJ) Col. Naţ. „Fraţii Buzeşti”

 

10. Pleşca Iulia Cătălina

IAŞI (IAŞI) Col. Naţ. „Emil Racoviţă”

 

11. Raiţă Bogdan - 805

IAŞI (IAŞI) Col. Naţ. „Emil Racoviţă”

 

12. Crîngureanu Andrei

BUCUREŞTI Lic. Internaţional de Informatică

 

13. Dobrescu Christian Bogdan

CRAIOVA (DOLJ) Col. Naţ. „Fraţii Buzeşti”

 

14. Boicescu Teodora

BRĂILA (BRĂILA) Col. Naţ. „Gh. Munteanu Murgoci”

 

 

15. Aştefănoaei Maria

IAŞI (IAŞI) Col. Naţ. „Emil Racoviţă”

 

16. Putrea Vasile Florin

IAŞI (IAŞI)  Col. „Costache Negruzzi”

 

Clasa a XI-a

 

1. Mărguţă Marius Cătălin

IAŞI (IAŞI) Liceul de Informatică „Grigore Moisil”

 

2. Toader Bogdan Cristian

BRĂILA (BRĂILA) Col. Naţ. „Gh. Munteanu Murgoci”

 

3. Focşa Oana Cătălina

IAŞI (IAŞI) Col. „Costache Negruzzi”

 

4. Tuţescu Anca

CRAIOVA (DOLJ) Col. Naţ. „Fraţii Buzeşti”

 

5. Blenda Diana

TÂRGU JIU (GORJ) Col. Naţ. ”Spiru Haret”

 

6. Ţurlea Maria Alexandra

CÂMPULUNG (ARGEŞ) Col. Naţ. „Dinicu Golescu”

 

7. Voinescu Roxana

TÂRGU JIU (GORJ) Col. Naţ. ”Spiru Haret”

 

8. Guran Laura

TÂRGU JIU (GORJ) Col. Naţ. ”Spiru Haret”

 

9. Drăgoi Marius

MOTRU (GORJ) Col. Naţ. ”George Coşbuc”

 

10. Solniţă Irina

TÂRGU JIU (GORJ) Col. Naţ. ”Spiru Haret”

 

11. Posa Bogdan Petre

MOTRU (GORJ) Col. Naţ. ”George Coşbuc”

 

Clasa a XII-a

 

1. Diţă Ştefan Valentin

CRAIOVA (DOLJ) Col. Naţ. „Fraţii Buzeşti”

 

2. Iordache Andreea

CRAIOVA (DOLJ) Col. Naţ. „Fraţii Buzeşti”

 

3. Stoean Bogdan

MOTRU (GORJ) Col. Naţ. ”George Coşbuc”

SEO Romania