Repartizarea elevilor pe săli, clasele IX-XII

Locaţia de concurs: Colegiul Național "Gheorghe Lazăr" Sibiu
Nr. crt. Numele și prenumele elevului Anul de studii Limba de concurs solicitată Unitatea de învățământ  / localitatea Județul Sala
1 ALI AYDAN EGE IX Română Liceul Teoretic "Ovidius" Constanța Constanța 29 Parter
2 ANGHEL IONUȚ PETRIȘOR IX Română Colegiul Național "Vladimir Streinu" Găești Dâmbovița 29 Parter
3 BALTA ANDREEA CRISTINA IX Română Colegiul Național de Informatică "Tudor Vianu" București 29 Parter
4 ANDRONACHE TEODOR ANDREI X Română Liceul  Teoretic Internațional de Informatică București 29 Parter
5 APOSTU IRINA X Română Colegiul Dobrogean "Spiru Haret" Tulcea Tulcea 29 Parter
6 AVĂDANEI OVIDIU X Română Colegiul Național "Emil Racoviță" Iași Iași 29 Parter
7 ALBU ALEXANDRA XI Română Liceul Teoretic "Lucian Blaga" Cluj-Napoca Cluj 29 Parter
8 ALEXA  EMILIA THEODORA XI Română Colegiul Național "Mihai Eminescu" Botoșani Botoșani 29 Parter
9 BOCANU MARIUS XI Română Liceul  Teoretic Internațional de Informatică București 29 Parter
10 ABU BAKER ABDALAH XII Română Liceul  Teoretic Internațional de Informatică București 29 Parter
11 ADAM CĂTĂLINA ALINA XII Română Liceul Bănăţean Oțelu Roșu Caraş-Severin 29 Parter
12 APOSTOAE ANDREI ALEXANDRU XII Română Colegiul Naţional "Unirea" Focşani Vrancea 29 Parter
1 BĂRĂSCU COSMIN IX Română Colegiul Național "Ion Maioresu" Giurgiu Giurgiu 31 Parter
2 BUICA DĂNUȚ GABRIEL IX Română Liceul  Teoretic Internațional de Informatică București 31 Parter
3 BUNA MĂRGINEAN ALEX IX Română Colegiul Național "Alexandru Papiu Ilarian" Târgu Mureș Mureș 31 Parter
4 APOLZAN MATEI X Română Colegiul Național de Informatică "Tudor Vianu" București 31 Parter
5 BACIU MARIUS CRISTIAN X Română Colegiul Național "Unirea" Turnu Măgurele Teleorman 31 Parter
6 BARBU MIRCEA ANDREI X Română Colegiul Național "Nicolae Bălcescu" Brăila Brăila 31 Parter
7 BĂNARU DANIEL XI Română Colegiul Național "Ion Maioresu" Giurgiu Giurgiu 31 Parter
8 BILAL TARIK KAAN XI Română Colegiul Naţional "Mircea cel Bătrân" Constanța Constanța 31 Parter
9 CHRISTESCU MATEI XI Română Liceul  Teoretic Internațional de Informatică București 31 Parter
10 ANGHEL CIPRIANA XII Română Colegiul Național de Informatică "Tudor Vianu" București 31 Parter
11 BĂETU CIPRIAN XII Română Colegiul Național "Mihai Eminescu" Botoșani Botoșani 31 Parter
12 BOTICA CHRISTOPHER XII Română Liceul Teologic Baptist "Emanuel" Oradea Bihor 31 Parter
1 CAZACU ARINA IX Română Colegiul Naţional "Gheorghe Vrănceanu" Bacău Bacău 32 Parter
2 CHIRIMBU LIVIU IX Română Colegiul Național "Ion Minulescu" Slatina Olt 32 Parter
3 COSMA TUDOR IX Română Colegiul Naţional "Emanuil Gojdu" Oradea Bihor 32 Parter
4 DICILEA ALEX VALENTIN IX Română Colegiul Național de Informatică "Tudor Vianu" București 32 Parter
5 BADEA MIHĂIȚĂ X Română Liceul  Teoretic Internațional de Informatică București 32 Parter
6 BOUROŞ IOANA X Română Colegiul Naţional "Costache Negri" Galaţi Galaţi 32 Parter
7 BURUS ENDRE X Maghiară Liceul Teoretic "Márton Áron" Miercurea Ciuc Harghita 32 Parter
8 BUZGĂU ŞERBAN X Română Colegiul Naţional "Moise Nicoară" Arad Arad 32 Parter
9 CEACIREANU  MIHAI FILIP X Română Colegiul Național "Mihai Viteazul" Ploiești Prahova 32 Parter
10 CHIRIAC ANDREEA X Română Colegiul Național "Barbu Știrbei" Călărași Călăraşi 32 Parter
11 CICORTAŞ ŞERBAN X Română Colegiul Naţional "Emanuil Gojdu" Oradea Bihor 32 Parter
12 BÎRSAN ANDREI XI Română Colegiul Național "Mihai Viteazul" Ploiești Prahova 32 Parter
13 BROJBEANU ANDI GABRIEL XI Română Colegiul Național "Constantin Carabella" Târgoviște Dâmbovița 32 Parter
14 BUD CRISTIAN XI Română Colegiul Național "Gheorghe Șincai" Baia Mare Maramureș 32 Parter
15 BURA LUCIA XI Română Colegiul Naţional "Mihai Eminescu" Satu Mare Satu Mare 32 Parter
16 CATANĂ ADRIAN XI Română Colegiul Național "Ienăchița Văcărescu" Târgoviște Dâmbovița 32 Parter
17 CIUBOTARU ALEXANDRA XI Română Colegiul Național "Sfântul Sava" București 32 Parter
18 BREAZ  VALENTIN XII Română Colegiul Naţional "Horea, Cloşca şi Crişan" Alba Iulia Alba 32 Parter
19 BUBOI ANDREI XII Română Colegiul Național "Silvania" Zalău Sălaj 32 Parter
20 BUD VIOREL ANDREI XII Română Liceul  Teoretic Internațional de Informatică București 32 Parter
1 GURIȚĂ VLADIMIR IX Română Colegiul Național "Frații Buzești" Craiova Dolj 40 Etaj I
2 HODOROAGĂ IONUȚ IX Română Colegiul Național "Alexandru Lahovari" Râmnicu Vâlcea Vâlcea 40 Etaj I
3 IACOB CRISTIAN IX Română Colegiul Național "Decebal" Deva Hunedoara 40 Etaj I
4 IFTIME BIANCA IX Română Liceul Teoretic "Mihail Kogălniceanu" Vaslui Vaslui 40 Etaj I
5 IONESCU ALEXANDRU IX Română Colegiul Naţional "Vasile Alecsandri" Galaţi Galaţi 40 Etaj I
6 IONESCU ROBERTO IX Română  Liceul Teoretic "Traian Doda" Caransebeș Caraş-Severin 40 Etaj I
7 LIA IOANA TEODORA IX Română Liceul  Teoretic Internațional de Informatică București 40 Etaj I
8 FILIP ALEXANDRU CĂTĂLIN X Română Liceul  Teoretic Internațional de Informatică București 40 Etaj I
9 GRAUR ANDREI X Română Colegiul Naţional "Mircea cel Bătrân" Constanța Constanța 40 Etaj I
10 GROSU IUSTINA X Română Colegiul Naţional "Gheorghe Vrănceanu" Bacău Bacău 40 Etaj I
11 HARBUZARIU ALEXANDRU FLORIN X Română Colegiul Național  "Grigore Ghica" Dorohoi Botoșani 40 Etaj I
12 HELMER PAUL X Română Liceul Teoretic "Avram Iancu" Cluj-Napoca Cluj 40 Etaj I
13 KELESIDIS EVGNOSIA-ALEXANDRA X Română Colegiul Național "Mihai Viteazul" Ploiești Prahova 40 Etaj I
14 LEONTE DAN X Română Colegiul Național "Mihai Eminescu" Botoșani Botoșani 40 Etaj I
15 FETOIU CĂTĂLIN EMIL XI Română Colegiul Național "Iancu de Hunedoara" Hunedoara Hunedoara 40 Etaj I
16 GAE SILVIU XI Română Colegiul Naţional "Mihai Viteazul" Ialomița Ialomița 40 Etaj I
17 HORVATH -BOJAN PAUL XI Română Colegiul Național "Emil Racoviță" Cluj-Napoca Cluj 40 Etaj I
18 HUICULESCU ALEX-DUMITRU XI Română Colegiul Național "Tudor Vladimirescu" Târgu Jiu Gorj 40 Etaj I
19 ICĂTOIU VLAD COSMIN XI Română Colegiul Național "Alexandru Vlahuță" Râmnicu Sărat Buzău 40 Etaj I
20 LUCESCU PATRICK MATEI XI Română Liceul  Teoretic Internațional de Informatică București 40 Etaj I
21 CONSTANTINESCU VLAD RAUL XII Română Colegiul Naţional "Mihai Viteazul" Sfântul Gheorghe Covasna 40 Etaj I
22 CORTEL SVEN XII Română Colegiul Naţional "Mihai Eminescu" Satu Mare Satu Mare 40 Etaj I
23 COVACI RAREȘ XII Română Colegiul Național "Alexandru Papiu Ilarian" Târgu Mureș Mureș 40 Etaj I
24 CUSTURĂ MIHAI XII Română Colegiul Naţional "Mihai Viteazul" Ialomița Ialomița 40 Etaj I
25 DASCAL CRINA IOANA XII Română Colegiul Naţional "Moise Nicoară" Arad Arad 40 Etaj I
26 MUSCA PAUL GABRIEL XII Română Liceul  Teoretic Internațional de Informatică București 40 Etaj I
1 CRĂCIUN MARIA IX Română Colegiul Național "Emil Racoviță" Cluj-Napoca Cluj 44 Etaj I
2 DAMIAN  DOREL IX Română Colegiul Național "Constantin Diaconovici Loga" Timișoara Timiș 44 Etaj I
3 DUTU TEODOR ȘTEFAN IX Română Colegiul Național de Informatică "Tudor Vianu" București 44 Etaj I
4 CIOBANU ANCA X Română Colegiul Naţional "Traian Lalescu" Reşiţa Caraş-Severin 44 Etaj I
5 CIOCAN DIANA VALENTINA X Română Colegiul Naţional "Ştefan cel Mare" Suceava Suceava 44 Etaj I
6 COBZARU RALUCA X Română Liceul  Teoretic Internațional de Informatică București 44 Etaj I
7 CICORTAŞ BEATRICE XI Română Colegiul Naţional "Emanuil Gojdu" Oradea Bihor 44 Etaj I
8 CIMPOIEȘ GEORGE XI Română Colegiul Național "Silvania" Zalău Sălaj 44 Etaj I
9 DIACONU SIMONA XI Română Liceul  Teoretic Internațional de Informatică București 44 Etaj I
10 BUZATU OVIDIU XII Română Colegiul Național "Ion Minulescu" Slatina Olt 44 Etaj I
11 CASAPOPOL ELIZA XII Română Colegiul Național "I. C. Brătianu" Piteşti Argeș 44 Etaj I
12 GRAMATOVICI ȘTEFAN COSMIN XII Română Colegiul Național de Informatică "Tudor Vianu" București 44 Etaj I
1 DEACONU RAMONA MARINELA IX Română Colegiul Național "Ion Minulescu" Slatina Olt 45 Etaj I
2 DINU SABINA IX Română Colegiul Naţional "Mihai Viteazul" Ialomița Ialomița 45 Etaj I
3 FILIP  LIVIU-PAUL IX Română Colegiul Naţional "Lucian Blaga" Sebeș Alba 45 Etaj I
4 IARU IOANA VICTORIA IX Română Liceul  Teoretic Internațional de Informatică București 45 Etaj I
5 COJOCARIU SEBASTIAN X Română Liceul  Teoretic Internațional de Informatică București 45 Etaj I
6 COMĂNICI CODRUŢA MĂLINA X Română Colegiul Naţional "Grigore Moisil" Ialomița Ialomița 45 Etaj I
7 COTAN PAUL X Română Colegiul Național "Gheorghe Șincai" Baia Mare Maramureș 45 Etaj I
8 CUIBUS MIHNEA X Română Colegiul Național "Emil Racoviță" Cluj-Napoca Cluj 45 Etaj I
9 DEMENESCU  MIHAI ANDREI X Română Colegiul Național "Constantin Carabella" Târgoviște Dâmbovița 45 Etaj I
10 CIOCIOMAN OANA XI Română Liceul Teoretic "Grigore Moisil" Timișoara Timiș 45 Etaj I
11 COMANECI ANDREI XI Română Colegiul Național "Tudor Vladimirescu" Târgu Jiu Gorj 45 Etaj I
12 CONSTANTINESCU EMIL-ANDREI XI Română Colegiul Dobrogean "Spiru Haret" Tulcea Tulcea 45 Etaj I
13 IORGULESCU TIBERIUS IONUȚ XI Română Colegiul Național de Informatică "Tudor Vianu" București 45 Etaj I
14 CATANĂ ANDREEA XII Română Colegiul Național "I. C. Brătianu" Piteşti Argeș 45 Etaj I
15 CERRAHOGLU OMER XII Română Colegiul Național "Gheorghe Șincai" Baia Mare Maramureș 45 Etaj I
16 IORGA ANDREEA XII Română Liceul  Teoretic Internațional de Informatică București 45 Etaj I
1 FINTA OVIDIU ADRIAN IX Română Colegiul Național "Ion Minulescu" Slatina Olt 46 Etaj I
2 GAROVAT  ADRIAN IX Română Colegiul Național "Constantin Diaconovici Loga" Timișoara Timiș 46 Etaj I
3 GRIGORESCU THEODOR IOAN IX Română Colegiul Național "Alexandru Dimitrie Ghica" Alexandria Teleorman 46 Etaj I
4 ION FILIP IX Română Colegiul Național "Mihai Viteazul" București 46 Etaj I
5 DOBRAN ROBERT X Română Colegiul Național de Informatică "Tudor Vianu" București 46 Etaj I
6 DOROBANŢU RĂZVAN X Română Colegiul Dobrogean "Spiru Haret" Tulcea Tulcea 46 Etaj I
7 DRAGOMIR HORIA ALEXANDRU X Română Colegiul Național "I. C. Brătianu" Piteşti Argeș 46 Etaj I
8 FLORESCU ADRIAN GABRIEL X Română Colegiul Militar Liceal "Ștefan cel Mare" Câmpulung Moldovenesc Suceava 46 Etaj I
9 FOLEA RAREŞ X Română Colegiul Naţional "Andrei Şaguna" Brașov Braşov 46 Etaj I
10 GEORGESCU SABINA X Română Colegiul Național "Unirea" Târgu Mureș Mureș 46 Etaj I
11 GHEORGHIU CĂLIN X Română Colegiul "Costache Negruzzi" Iași Iași 46 Etaj I
12 CORA RADU XI Română Colegiul Naţional "Emanuil Gojdu" Oradea Bihor 46 Etaj I
13 CSUTAK BALÁZS XI Maghiară Liceul Teoretic "Székely Mikó"- Sf.Gheorghe Covasna 46 Etaj I
14 CUZMINSCHI MARINA XI Română Liceul Teoretic "Horia Hulubei" Măgurele Ilfov 46 Etaj I
15 DOGARU IOAN DRAGOŞ XI Română Colegiul Național "Ion Minulescu" Slatina Olt 46 Etaj I
16 DUTCEAC ANDREI XI Română Colegiul Militar Liceal "Ștefan cel Mare" Câmpulung Moldovenesc Suceava 46 Etaj I
17 IVAN MARIA ROMINA XI Română Liceul  Teoretic Internațional de Informatică București 46 Etaj I
18 CHIRAC  CRISTIAN XII Română Colegiul Naţional "Vasile Alecsandri" Galaţi Galaţi 46 Etaj I
19 CIOBA CĂTĂLIN XII Română Colegiul Naţional "Elena Ghiba Birta" Arad Arad 46 Etaj I
20 MAGALIE ANDREEA XII Română Liceul  Teoretic Internațional de Informatică București 46 Etaj I
1 LAZĂR SEBASTIAN CONSTANTIN IX Română Colegiul Național "Emil Racoviță" Iași Iași 47 Etaj I
2 LUCESCU THEODOR IX Română Liceul  Teoretic Internațional de Informatică București 47 Etaj I
3 LUKÁCS ÁRON ZSOLT IX Maghiară Liceul Teoretic "Márton Áron" Miercurea Ciuc Harghita 47 Etaj I
4 LUNGU VLAD IX Română Colegiul Naţional "Traian" Drobeta Turnu Severin Mehedinţi 47 Etaj I
5 JIDOVIN CRISTINA X Română Liceul  Teoretic Internațional de Informatică București 47 Etaj I
6 LUPAȘCU MARIAN X Română Colegiul Național "Dimitrie Cantemir" Onești Bacău 47 Etaj I
7 MĂNĂSOI TEODOR X Română Colegiul Național "Mihai Eminescu" Petroșani Hunedoara 47 Etaj I
8 MATEI CRISTIAN X Română Colegiul Naţional "Samuel von Brukenthal" Sibiu Sibiu 47 Etaj I
9 MICU MARIA X Română Colegiul Naţional "Gheorghe Roşca Codreanu" Bârlad Vaslui 47 Etaj I
10 ILIE CĂTĂLIN-ANDREI XI Română Colegiul Național "Mihai Viteazul" Ploiești Prahova 47 Etaj I
11 INDREI LUCIA XI Română Colegiul Național Iași Iași 47 Etaj I
12 JUGARIU  MIHAI XI Română Colegiul Naţional "David Prodan" Cugir Alba 47 Etaj I
13 MAICAN ALEXANDRU CRISTIAN XI Română Liceul  Teoretic Internațional de Informatică București 47 Etaj I
14 DIEACONU ANDREEA LOREDANA XII Română Colegiul Național "Unirea" Turnu Măgurele Teleorman 47 Etaj I
15 DRĂGAN RELU XII Română Colegiul Național "Bogdan Petriceicu Hasdeu" Buzău Buzău 47 Etaj I
16 PRIPOAE SILVIA XII Română Liceul  Teoretic Internațional de Informatică București 47 Etaj I
1 MALEKSHAHIAN ALEXANDRU IX Română Liceul Teoretic "Grigore Moisil" Timișoara Timiș 48 Etaj I
2 MANEA DRAGOŞ IX Română Colegiul Naţional "Andrei Şaguna" Brașov Braşov 48 Etaj I
3 MIHALCU ALEXANDRU IX Română Liceul  Teoretic Internațional de Informatică București 48 Etaj I
4 MOLDOVAN ANA-MARIA X Română Colegiul Național "Silvania" Zalău Sălaj 48 Etaj I
5 MOLNÁR ZSOMBOR X Maghiară Liceul Teoretic "Székely Mikó"- Sf.Gheorghe Covasna 48 Etaj I
6 NENCIU ANDREI VALENTIN X Română Colegiul Național "Sfântul Sava" București 48 Etaj I
7 JUHOS ATTILA XI Maghiară Liceul Teoretic "Székely Mikó"- Sf.Gheorghe Covasna 48 Etaj I
8 MAHALU GABRIEL XI Română Colegiul Naţional "Ştefan cel Mare" Suceava Suceava 48 Etaj I
9 NEACȘU BOGDAN ȘTEFAN XI Română Colegiul Național de Informatică "Tudor Vianu" București 48 Etaj I
10 DUNA ALEXANDRU DAN XII Română Colegiul Național  "I. C. Brătianu"  Hațeg Hunedoara 48 Etaj I
11 FĂRCAŞ SILVIU XII Română Colegiul Național "Emil Racoviță" Cluj-Napoca Cluj 48 Etaj I
12 STAN RAREȘ GEORGE XII Română Colegiul Național de Informatică "Tudor Vianu" București 48 Etaj I
1 MARIN DIANA IX Română Colegiul Național "Alexandru Dimitrie Ghica" Alexandria Teleorman 51 Etaj I
2 MIHAI MARCIAN IX Română Colegiul Naţional "Mihai Eminescu" Satu Mare Satu Mare 51 Etaj I
3 NICOLAESCU EUGENIU  ANDREI IX Română Colegiul Național "Frații Buzești" Craiova Dolj 51 Etaj I
4 NICUȘAN ANDREI IX Română Colegiul Național "Alexandru Papiu Ilarian" Târgu Mureș Mureș 51 Etaj I
5 NIŢU SAMUEL IX Română Colegiul Național "I. C. Brătianu" Piteşti Argeș 51 Etaj I
6 PAȘA ANDREI IX Română Colegiul Național Iași Iași 51 Etaj I
7 PASCADI ALEXANDRU IX Română Colegiul Național de Informatică "Tudor Vianu" București 51 Etaj I
8 NEAGU ROBERT MIHAI X Română Colegiul Național "Bogdan Petriceicu Hasdeu" Buzău Buzău 51 Etaj I
9 NICORAŞ VLAD X Română Liceul Teoretic "Grigore Moisil" Timișoara Timiș 51 Etaj I
10 ONIȚA HORIA X Română Colegiul Naţional "Emanuil Gojdu" Oradea Bihor 51 Etaj I
11 ONUL INGRID FARA X Română Colegiul Național "Petru Rareș" Beclean Bistrița-Năsăud 51 Etaj I
12 OPREA CAMELIA X Română Colegiul Naţional "Samuel von Brukenthal" Sibiu Sibiu 51 Etaj I
13 ORLEA MARTINA X Română Colegiul Național "Gheorghe Munteanu Murgoci" Brăila Brăila 51 Etaj I
14 PANAITESCU-LIESS MICHAEL X Română Colegiul Național "Gheorghe Șincai" București 51 Etaj I
15 MATACHE CRISTIAN-RĂZVAN XI Română Colegiul Național "Ion Luca Caragiale" Ploiești Prahova 51 Etaj I
16 MEREU CONSTANTIN MARIAN XI Română Liceul Tehnologic "Nicolae Iorga" Negreşti Vaslui 51 Etaj I
17 MICLEA  ANDREI XI Română Colegiul Național "Gheorghe Șincai" Baia Mare Maramureș 51 Etaj I
18 MIRON AURA XI Română Colegiul Național "George Coșbuc" Năsăud Bistrița-Năsăud 51 Etaj I
19 MIRON RADU XI Română Liceul Teoretic "Dimitrie Cantemir" Iași Iași 51 Etaj I
20 MOLDOVAN BOGDAN-DANIEL XI Română Liceul Teoretic "Onisifor Ghibu" Cluj-Napoca Cluj 51 Etaj I
21 NICOLAESCU VLAD ANDREI XI Română Liceul  Teoretic Internațional de Informatică București 51 Etaj I
22 FODOR DAN HORAŢIU XII Română Colegiul Naţional "Andrei Şaguna" Brașov Braşov 51 Etaj I
23 HODIȘ MIRCEA XII Română Colegiul Național "Silvania" Zalău Sălaj 51 Etaj I
24 ILIE VLAD-IULIAN XII Română Colegiul Naţional "Roman Vodă" Roman Neamţ 51 Etaj I
25 IOCSA  VALERIU XII Română Colegiul Național "Constantin Diaconovici Loga" Timișoara Timiș 51 Etaj I
26 ION DANIELA XII Română Colegiul Național "Bogdan Petriceicu Hasdeu" Buzău Buzău 51 Etaj I
27 IONETE SÂNZIANA-IULIA XII Română Colegiul Național "Ion Luca Caragiale" Ploiești Prahova 51 Etaj I
28 TODEA MARIUS XII Română Colegiul Național "Sfântul Sava" București 51 Etaj I
1 PĂUNESCU ADRIAN IX Română Liceul de Informatică Constanța Constanța 53 Etaj I
2 POPESCU TUDOR DIMITRIE IX Română Colegiul Național "Gheorghe Șincai" București 53 Etaj I
3 PRICOPI TIDOR VLAD IX Română Colegiul Național "Mihai Eminescu" Botoșani Botoșani 53 Etaj I
4 PARASCHIVESCU TUDOR X Română Colegiul Naţional "Petru Rareş" Piatra-Neamţ Neamţ 53 Etaj I
5 PAVEL CRISTIAN X Română Colegiul Naţional "Gheorghe Vrănceanu" Bacău Bacău 53 Etaj I
6 PRICOPIE ȘTEFAN X Română Colegiul Național de Informatică "Tudor Vianu" București 53 Etaj I
7 MURGOCI ALEXANDRA XI Română Colegiul Naţional "Mircea cel Bătrân" Constanța Constanța 53 Etaj I
8 MUȘAT ALIN GABRIEL XI Română Colegiul Național "Nicolae Bălcescu" Brăila Brăila 53 Etaj I
9 SPĂTARU ȘTEFAN XI Română Liceul  Teoretic Internațional de Informatică București 53 Etaj I
10 IZOT PAUL XII Română Colegiul Dobrogean "Spiru Haret" Tulcea Tulcea 53 Etaj I
11 JIANU DAVID XII Română Colegiul Național "Mihai Viteazul" Ploiești Prahova 53 Etaj I
12 TRAN BACH HAI XII Română Liceul  Teoretic Internațional de Informatică București 53 Etaj I
1 RUSU GEORGIANA -RUXANDRA IX Română Colegiul Dobrogean "Spiru Haret" Tulcea Tulcea 60 Etaj II
2 SABOU  STEFANIA IX Română Colegiul Național "Constantin Diaconovici Loga" Timișoara Timiș 60 Etaj II
3 SALIM RIZA IX Română Colegiul Naţional "Mircea cel Bătrân" Constanța Constanța 60 Etaj II
4 SANDU DAN IX Română Colegiul Național "Mihai Eminescu" Botoșani Botoșani 60 Etaj II
5 SÂNTEJUDEAN TUDOR IX Română Colegiul Național "Gheorghe Șincai" Baia Mare Maramureș 60 Etaj II
6 STOIENESCU PAUL IOAN IX Română Liceul  Teoretic Internațional de Informatică București 60 Etaj II
7 PEȘU GABRIEL X Română Liceul Teoretic "Alexandru Ioan Cuza" Alexandria Teleorman 60 Etaj II
8 PINȚA TITUS X Română Colegiul Naţional "Emanuil Gojdu" Oradea Bihor 60 Etaj II
9 PLOSCARU IOAN-LAURENȚIU X Română Colegiul Național "Alexandru Lahovari" Râmnicu Vâlcea Vâlcea 60 Etaj II
10 POPESCU ALEXANDRU GABRIEL X Română Colegiul Național "I. C. Brătianu" Piteşti Argeș 60 Etaj II
11 POPESCU CRISTIANA MARIA X Română Colegiul Naţional "Traian" Drobeta Turnu Severin Mehedinţi 60 Etaj II
12 RĂDUCEA MARIN ANDREI X Română Colegiul Național Iași Iași 60 Etaj II
13 RĂVEANU ROBERT X Română Liceul  Teoretic Internațional de Informatică București 60 Etaj II
14 NAGY ISTVÁN XI Maghiară Colegiul Național "Silvania" Zalău Sălaj 60 Etaj II
15 NECIU DENISA NICOLETA XI Română Colegiul Naţional "Gheorghe Ţiţeica" Drobeta Turnu Severin Mehedinţi 60 Etaj II
16 NECULA EMANUEL XI Română Colegiul Național "Dinicu Golescu" Câmpulung Argeș 60 Etaj II
17 NICHITA EMIL NICOLAE XI Română Colegiul Naţional "Mircea cel Bătrân" Constanța Constanța 60 Etaj II
18 ORZAN ALEXANDRU XI Română Colegiul Național "Iancu de Hunedoara" Hunedoara Hunedoara 60 Etaj II
19 ZAMFIRATOS AMIR XI Română Colegiul Național de Informatică "Tudor Vianu" București 60 Etaj II
20 KEVORCHIAN ANDREEA-GABRIELA XII Română Colegiul Național "Frații Buzești" Craiova Dolj 60 Etaj II
21 LĂMĂTIC IOANA XII Română Colegiul Național Iași Iași 60 Etaj II
22 LICU DENISA XII Română Liceul Tehnologic "Dumitru Dumitrescu" Buftea Ilfov 60 Etaj II
23 LUNGU BIANCA XII Română Colegiul Național "Liviu Rebreanu" Bistrița Bistrița-Năsăud 60 Etaj II
24 MĂGĂREAŢĂ COSMINA GEORGIANA XII Română Colegiul Naţional "Gheorghe Ţiţeica" Drobeta Turnu Severin Mehedinţi 60 Etaj II
25 MANGHIUC BOGDAN ADRIAN XII Română Colegiul Naţional "Petru Rareş" Suceava Suceava 60 Etaj II
26 MÂRZOCA ANDREEA XII Română Liceul Teoretic "Grigore Moisil" Timișoara Timiș 60 Etaj II
1 ȘLINCU ȘERBAN ȘTEFAN IX Română Colegiul Naţional "Petru Rareş" Suceava Suceava 62 Etaj II
2 SPĂTARU ANDREI RAUL IX Română Colegiul Național "Frații Buzești" Craiova Dolj 62 Etaj II
3 SPIRIDON CĂLIN IX Română Colegiul Naţional "Petru Rareş" Piatra-Neamţ Neamţ 62 Etaj II
4 SZOCS ANDREEA IX Română Colegiul Naţional "Moise Nicoară" Arad Arad 62 Etaj II
5 TEODORESCU IOANA IX Română Liceul  Teoretic Internațional de Informatică București 62 Etaj II
6 TERENTE IRINA MARIA IX Română Colegiul Național "Nicolae Bălcescu" Brăila Brăila 62 Etaj II
7 RADULESCU DAN X Română Colegiul Național "Radu Greceanu" Slatina Olt 62 Etaj II
8 SABĂU VLAD X Română Colegiul Național "Alexandru Papiu Ilarian" Târgu Mureș Mureș 62 Etaj II
9 SCĂRLĂTESCU GEORGE PETRU X Română Colegiul Național "I. C. Brătianu" Piteşti Argeș 62 Etaj II
10 SCHEFLER GERGŐ X Maghiară Liceul Teologic Romano-Catolic "Ham Janos" Satu Mare Satu Mare 62 Etaj II
11 ȘERBĂNESCU CORINA IOANA X Română Colegiul Național "Ion Luca Caragiale" Ploiești Prahova 62 Etaj II
12 SEVESTREAN  VASILE-ALIN X Română Colegiul Naţional "Inochenție Micu Clain" Blaj Alba 62 Etaj II
13 SLĂTINEANU ADRIAN X Română Colegiul Naţional "Vasile Alecsandri" Galaţi Galaţi 62 Etaj II
14 PAPP TAMAŞ XI Română Colegiul Naţional "Moise Nicoară" Arad Arad 62 Etaj II
15 PĂTRAȘCU EUGEN ROBERT XI Română Colegiul Național "Anastasescu" Roșiorii de Vede Teleorman 62 Etaj II
16 POPA VLAD XI Română Colegiul Naţional "Gheorghe Vrănceanu" Bacău Bacău 62 Etaj II
17 PUIU ANDREI  BOGDAN XI Română Colegiul Naţional "Vasile Alecsandri" Galaţi Galaţi 62 Etaj II
18 ROTARU ANA XI Română Colegiul Naţional "Petru Rareş" Piatra-Neamţ Neamţ 62 Etaj II
19 ȘERBAN ȘTEFANA XI Română Liceul Tehnologic "Petru Maior" Reghin Mureș 62 Etaj II
20 MIHALY VLAD XII Română Colegiul Național "Mircea Eliade" Sighișoara Mureș 62 Etaj II
21 MIU DELIA – OANA XII Română Colegiul Național "Ion Maioresu" Giurgiu Giurgiu 62 Etaj II
22 NIŢU OVIDIU ALEXANDRU XII Română Colegiul Național "I. C. Brătianu" Piteşti Argeș 62 Etaj II
23 PAVEL MIHAI COSMIN XII Română Colegiul Naţional "Gheorghe Vrănceanu" Bacău Bacău 62 Etaj II
24 POPESCU IOANA XII Română Colegiul Naţional "Mircea cel Bătrân" Constanța Constanța 62 Etaj II
25 RADU ROXANA XII Română Colegiul Național "I. C. Brătianu" Piteşti Argeș 62 Etaj II
1 TIMOCE ALEXANDRA IX Română Colegiul Național "Emil Racoviță" Cluj-Napoca Cluj 63 Etaj II
2 TÖTÖS GYÖRGY IX Maghiară Colegiul Național "Silvania" Zalău Sălaj 63 Etaj II
3 TUDOSE  ȘTEFAN RAREȘ IX Română Liceul  Teoretic Internațional de Informatică București 63 Etaj II
4 VAVA TEIA ANDRADA IX Română Colegiul Național "Ion Minulescu" Slatina Olt 63 Etaj II
5 STAICU RUXANDRA MIHAELA X Română Colegiul Național "Ion Maioresu" Giurgiu Giurgiu 63 Etaj II
6 STANCIU COSMIN ALEXANDRU X Română Colegiul Național Iași Iași 63 Etaj II
7 STĂNIȘOR ȘTEFAN X Română Liceul Teoretic "Ovidius" Constanța Constanța 63 Etaj II
8 ȘTEFAN CRISTIAN – CONSTANTIN X Română Colegiul Naţional "Petru Rareş" Piatra-Neamţ Neamţ 63 Etaj II
9 ȚÂNȚAR OANA X Română Colegiul Național "Gheorghe Șincai" Baia Mare Maramureș 63 Etaj II
10 SÎRBU IUSTIN XI Română Colegiul Naţional "Gheorghe Vrănceanu" Bacău Bacău 63 Etaj II
11 STANCIU ANDREEA XI Română Colegiul Naţional "Andrei Şaguna" Brașov Braşov 63 Etaj II
12 ŞTEFĂNESCU ANDREI NICOLAE XI Română Liceul Bănăţean Oțelu Roșu Caraş-Severin 63 Etaj II
13 ŞTIRBU CIPRIAN XI Română Colegiul Naţional "Gheorghe Vrănceanu" Bacău Bacău 63 Etaj II
14 SAMOILESCU ROBERT XII Română Colegiul Național "Constantin Carabella" Târgoviște Dâmbovița 63 Etaj II
15 STANCIU  DANIELA-GEORGIANA XII Română Colegiul Naţional "Lucian Blaga" Sebeș Alba 63 Etaj II
16 TOMA THEODOR XII Română Colegiul Național "Nicolae Bălcescu" Brăila Brăila 63 Etaj II
1 VINŢAN RADU IX Română Colegiul Naţional "Samuel von Brukenthal" Sibiu Sibiu 64 Etaj II
2 VITUS REGINA IX Maghiară Liceul Teoretic "Székely Mikó"- Sf.Gheorghe Covasna 64 Etaj II
3 ZECHERU DANIELA CRISTINA IX Română Colegiul Național "Alexandru Ioan Cuza" Ploiești Prahova 64 Etaj II
4 ZELINA MIHAI IX Română Colegiul Național "Vasile Lucaciu" Baia Mare Maramureș 64 Etaj II
5 TĂZLĂUANU BIANCA X Română Colegiul Naţional "Unirea" Focşani Vrancea 64 Etaj II
6 TELEANU CRISTIAN X Română Liceul Teoretic "Ovidius" Constanța Constanța 64 Etaj II
7 TIŢĂ IULIAN X Română Colegiul Naţional "Grigore Moisil" Ialomița Ialomița 64 Etaj II
8 TOLCIU TUDOR X Română Colegiul Naţional "Samuel von Brukenthal" Sibiu Sibiu 64 Etaj II
9 TROSCOT SILVIU X Română Colegiul Național "Alexandru Vlahuță" Râmnicu Sărat Buzău 64 Etaj II
10 TURCU ANDREI-GEORGE X Română Colegiul Național "Frații Buzești" Craiova Dolj 64 Etaj II
11 VÎNTU VLADIMIR X Română Liceul Teoretic "Ovidius" Constanța Constanța 64 Etaj II
12 STOICA THEODOR NICOLAE XI Română Colegiul Național "Dinicu Golescu" Câmpulung Argeș 64 Etaj II
13 TĂNASE DIANA ANDREEA XI Română Colegiul Naţional "Vasile Alecsandri" Galaţi Galaţi 64 Etaj II
14 TROFIN ANDREI VLAD XI Română Colegiul Naţional "Alexandru Ioan Cuza" Focşani Vrancea 64 Etaj II
15 TRUŢĂ MIHAI XI Română Liceul Teoretic "Stephan Ludwig Roth" Mediaş Sibiu 64 Etaj II
16 UNGUREANU ALEXANDRU-CORNELIU XI Română Colegiul Național "Alexandru Lahovari" Râmnicu Vâlcea Vâlcea 64 Etaj II
17 UNGUREANU MARTA-ŞTEFANIA XI Română Colegiul Național "Carol I" Craiova Dolj 64 Etaj II
18 VASILACHE COSMIN XII Română Liceul Teoretic "Anghel Saligny" Cernavodă Constanța 64 Etaj II
19 VOICILĂ ALEXANDRU XII Română Colegiul Național "Constantin Carabella" Târgoviște Dâmbovița 64 Etaj II
20 VULPE VLAD XII Română Colegiul Național "Tudor Vladimirescu" Târgu Jiu Gorj 64 Etaj II
SEO Romania