Repartizarea elevilor pe săli, clasele V-VIII

Locaţia de concurs: Colegiul Naţional "Octavian Goga" Sibiu
Nr. crt. Numele și prenumele elevului Clasa Limba solicitată Unitatea de învățământ Județul Sala
1 AIRINEI C. ANDREI CRISTIAN V Română Şcoala Gimnazială Nr.1 SUCEAVA 41 / Etaj I
2 ALEXANDRU IULIANA ALEXANDRA VI Română Şcoala Gimnazială "Mihai Eminescu" VASLUI 51 / Etaj I
3 ANCA GEORGIANA V Română Şcoala Gimnazială "Romulus Guga" MUREŞ 43 / Etaj I
4 ANDREICA RADU VIII Română Școala Gimnazială "Mihai Viteazul"Alexandria Teleorman 75 / Etaj II
5 ANDREICUȚ T. TEOFIL VI Română Colegiul Național "Gheorghe Șincai" MARAMUREŞ 50 / Etaj I
6 ANECHITEI MATEI VIII Română Colegiul Național "Mihai Eminescu" Botoșani Botoșani 74 / Etaj II
7 ANGHEL  ANCA ELENA VIII Română Liceul  Teoretic Internațional de Informatică București 67 / Etaj II
8 ANGHELUȘ ALIN V Română Colegiul Naţional "Mihai Eminescu" SATU MARE 50 / Etaj I
9 ANTOHI ROBERT VII Română Colegiul "Costache Negruzzi" Iași Iași 65 / Etaj II
10 ANTON IOANA MARIA VI Română Şcoala Gimnazială Nr 7 BOTOŞANI 42 / Etaj I
11 ANUȘCĂ POPA IOAN ARMAND VIII Română Colegiul Național Iași Iași 66 / Etaj II
12 APREUTESEI RAZVAN ADRIAN V Română Şcoala  Gimnazială "Ion Basgan" VRANCEA 48 / Etaj I
13 ARION DAN VASILE VI Română Şcoala Gimnazială "Avram Iancu" CLUJ 42 / Etaj I
14 ARSENI TEODORA MĂDĂLINA VII Română Liceul Tehnologic "Oltea Doamna" Dolhasca Suceava 71 / Etaj II
15 AȘTEFANEI COSMIN VIII Română Colegiul Național Iași Iași 65 / Etaj II
16 AVRAM  BIANCA-VERONICA VIII Română Școala Gimnazială "Toma Cocișiu" Blaj Alba 74 / Etaj II
17 BACIU S. RADU GEORGE VI Română Școala Gimnazială "Pro Ingenio" ILFOV 48 / Etaj I
18 BADEA ADRIAN VIII Română Colegiul Național de Informatică "Matei Basarab" Râmnicu Vâlcea Vâlcea 64 / Etaj II
19 BADEA ALEXANDRU VII Română Școala Gimnazială Nr. 97 București 66 / Etaj II
20 BADEA ANDRADA GEORGIANA V Română Colegiul Naţional "Nicolae Bălcescu" BRĂILA 48 / Etaj I
21 BADIU ANCA V Română Colegiul Naţional "Liviu Rebreanu" BISTRIŢA-NĂSĂUD 49 / Etaj I
22 BALABAN ALEXANDRU VIII Română Liceul  Teoretic Internațional de Informatică București 66 / Etaj II
23 BALAN TRIBUS- LEON-ROLAND VI Română Școala Gimnazială "C. Savoiu" GORJ 43 / Etaj I
24 BALAOI ANCA MARIA VIII Română Școala Gimnazială Nr. 79 București 65 / Etaj II
25 BALAUCA ȘTEFAN-RĂZVAN VIII Română Colegiul Național "Mihai Eminescu" Botoșani Botoșani 67 / Etaj II
26 BÁLINT HUNOR VIII Maghiară Liceul Teoretic "Székely Mikó"- Sf.Gheorghe Covasna 75 / Etaj II
27 BANTA DIANA MARIA V Română Școala Gimnazială "Gheorghe Tătărăscu" GORJ 47 / Etaj I
28 BARBU MARIA ALEXANDRA VII Română Colegiul Dobrogean "Spiru Haret" Tulcea Tulcea 66 / Etaj II
29 BĂBĂLĂU ALEXANDRU VIII Română Școala Gimnazială Nr. 18 Timișoara Timiș 74 / Etaj II
30 BĂCĂLIE IOANA ROXANA VI Română Colegiul Național IAŞI 47 / Etaj I
31 BĂCEANU ROBERT COSMIN V Română Colegiul Național "Bogdan Petriceicu Haşdeu" BUZĂU 50 / Etaj I
32 BĂLTOI TEODOR IOAN V Română Colegiul Naţional "Roman Vodă" NEAMŢ 52 / Etaj I
33 BÂRA ANDREI ROBERT VIII Română Şcoala Gimnazială "Ion Heliade Rădulescu" Urziceni Ialomița 67 / Etaj II
34 BICHIR DAN VICTOR VIII Română Liceul  Teoretic Internațional de Informatică București 64 / Etaj II
35 BINICĂ NICOLAE VIII Română Colegiul Național "Dinicu Golescu" Câmpulung Argeș 65 / Etaj II
36 BLAGA BOGDAN VIII Română Școala Gimnazială "Tudor Vladimirescu" Târgu Mureș Mureș 67 / Etaj II
37 BLAJUȚI ȘTEFAN VI Română Colegiul Național IAŞI 41 / Etaj I
38 BLANARU ANDY ŞTEFAN VIII Română Şcoala Gimnazială Nr.2 Piatra-Neamţ Neamţ 65 / Etaj II
39 BOANGIU THEO HARALD VII Română Școala Gimnazială Nr 5 Arad Arad 67 / Etaj II
40 BOCIAT DANIEL TIBERIU VII Română Școala Gimnazială Nr. 2 Sânnicolau Timiș 74 / Etaj II
41 BOGOI SMARANDA DARIA MARIA VIII Română Colegiul Național de Informatică "Tudor Vianu" București 71 / Etaj II
42 BONCIOCAT CIPRIAN-MIRCEA VIII Română Colegiul Național de Informatică "Tudor Vianu" București 72 / Etaj II
43 BORNEA ANDREI LAURENŢIU V Română Școala Gimnazială "Helikon" CĂLĂRAŞI 41 / Etaj I
44 BOROICA GH. ADRIAN VI Română Colegiul Național "Gheorghe Șincai" MARAMUREŞ 49 / Etaj I
45 BOSÎNTA ALEXANDRU VIII Română Școala Gimnazială Nr. 79 București 75 / Etaj II
46 BUF SORINA VII Română Școala Gimnazială Nr.3 Slobozia Ialomița 67 / Etaj II
47 BUGA ANDRU  MIHAI V Română Colegiul Naţional "Traian Lalescu" CARAŞ-SEVERIN 47 / Etaj I
48 BUNEA ANDREI ALEXANDRU VIII Română Liceul Teoretic "Ion Barbu" București 76 / Etaj II
49 BURACU ȘTEFAN PAUL V Română Liceul Teoretic Internaţional De Informatică BUCUREŞTI 51 / Etaj I
50 BURCA VLAD V Română Școala Gimnazială Nr. 97 BUCUREŞTI 47 / Etaj I
51 BURUIANĂ ALEXANDRA VII Română Colegiul Naţional "Vasile Alecsandri" Galaţi Galaţi 71 / Etaj II
52 BUŞE C. IASMINA VI Română Colegiul Naţional "Traian" MEHEDINŢI 41 / Etaj I
53 BUZATU ANDREEA VIII Română Colegiul Național "Mihail Sadoveanu" Pașcani Iași 64 / Etaj II
54 BUZULICĂ TEODORA VI Română Şcoala Gimnazială "Mihai Eminescu" ARGEŞ 48 / Etaj I
55 CALUGAREANU VLAD VII Română Școala Gimnazială Nr. 97 București 65 / Etaj II
56 CAPRARU ADRIAN-MIRCEA-GABRIEL VII Română Colegiul Național "Mihai Viteazul" Ploiești Prahova 74 / Etaj II
57 CAPRIS RUTH V Română Şcoala Gimnazială "Take Ionescu" VÂLCEA 52 / Etaj I
58 CARPINEANU CHRIS VII Română Colegiul Naţional "Moise Nicoară" Arad Arad 66 / Etaj II
59 CAŢARON ANDREI VII Română Colegiul Naţional "Andrei Şaguna" Brașov Braşov 74 / Etaj II
60 CAZACU THEODOR VI Română Şcoala  Gimnazială "Duiliu Zamfirescu" VRANCEA 50 / Etaj I
61 CĂLIN  LORENA-LAURA VII Română Școala Gimnazială "Ovidiu Hulea" Aiud Alba 74 / Etaj II
62 CELEA MATEI IOAN VIII Română Liceul  Teoretic Internațional de Informatică București 74 / Etaj II
63 CHICHERNEA DIANA MARIA VI Română Colegiul Naţional "Andrei Şaguna" BRAŞOV 49 / Etaj I
64 CHIPER IOANA VI Română Şcoala Gimnazială "Mircea Santimbreanu" BUCUREŞTI 52 / Etaj I
65 CHIRAN I. ANDREI IONUȚ VI Română Școala Gimnazială "Pro Ingenio" ILFOV 43 / Etaj I
66 CHIRIAC CRISTIAN ALEXANDRU V Română Şcoala Gimnazială "Mircea Cel Bătrân" ARGEŞ 48 / Etaj I
67 CHIRIAC ELLA ANA MARIA V Română Colegiul Naţional "Vasile Alecsandri" GALAŢI 51 / Etaj I
68 CHIRLOMEZ EMMA ANDREEA VII Română Liceul  Teoretic Internațional de Informatică București 64 / Etaj II
69 CHIROIU JITIANU DOINA VIII Română Școala Gimnazială "Nicolae Titulescu" Caracal Olt 71 / Etaj II
70 CIOBANU ELENA VI Română Şcoala Gimnazială Nr.2 CARAŞ-SEVERIN 50 / Etaj I
71 CIOBANU VALENTIN VIII Română Școala Gimnazială "Ion Pillat" Pitești Argeș 64 / Etaj II
72 CIOC ALEX ANDREI VI Română Şcoala Gimnazială "Traian" ARGEŞ 47 / Etaj I
73 CIOCAN ANTONIE VIII Română Școala Gimnazială Nr. 56 București 67 / Etaj II
74 CIOCOIU VLAD V Română Colegiul Tehnic "Constantin Brâncuși" Structură Sc. 5 HUNEDOARA 42 / Etaj I
75 CIOROGA RAREȘ VII Română Colegiul Naţional "Mihai Eminescu" Satu Mare Satu Mare 66 / Etaj II
76 CIUMARA ŞERBAN V Română Şcoala Gimnazială Nr.  59 BUCUREŞTI 47 / Etaj I
77 CIUREA C. ADRIAN MIHAI VI Română Școala Gimnazială "Pro Ingenio" ILFOV 47 / Etaj I
78 CLIM MIHAI VII Română Școala Gimnazială "Spectrum" Constanța Constanța 74 / Etaj II
79 COJOCARU VICENȚIU VI Română Colegiul Național "Unirea" MUREŞ 47 / Etaj I
80 COMAN ANDREI VI Română Colegiul Naţional De Informatică "Tudor Vianu" BUCUREŞTI 42 / Etaj I
81 COMAN SERGIU V Română Scoala Gimnaziala Nr. 56 BUCUREŞTI 52 / Etaj I
82 CONESCHI VLAD SILVIU V Română Școala Gimnazială "Eugen Ionescu" OLT 52 / Etaj I
83 CONSTANTINESCU ANDREI ALEXANDRU V Română Şcoala Gimnazială "Mihai Viteazul" DÂMBOVIŢA 41 / Etaj I
84 CONSTANTINESCU MĂLINA ELENA V Română Colegiul Național IAŞI 42 / Etaj I
85 CORCESCU TIBERIU GEORGE VIII Română Școala Gimnazială "Spectrum" Constanța Constanța 75 / Etaj II
86 COROIAN VLAD VI Română Colegiul Naţional "Emil Racoviţa" CLUJ 51 / Etaj I
87 CRĂCIUN IONUȚ CĂTĂLIN VIII Română Colegiul Național Iași Iași 71 / Etaj II
88 CRĂCIUN MIHAI VI Română Colegiul Naţional De Informatică "Tudor Vianu" BUCUREŞTI 43 / Etaj I
89 CRĂCIUN OCTAVIAN VIII Română Școala Gimnazială Nr. 4 Giurgiu Giurgiu 72 / Etaj II
90 CRĂCIUNESCU I. ION EMANUEL VI Română Şcoala Gimnazială "Pamfil Şeicaru" MEHEDINŢI 52 / Etaj I
91 CRISTEA THEODOR CRISTIAN PETRU VII Română Școala Gimnazială Nr. 97 București 71 / Etaj II
92 CRISTESCU IOANA VI Română Şcoala Gimnazială Nr.19  "Avram Iancu" TIMIŞ 47 / Etaj I
93 CRIŞAN DRAGOŞ VII Română Colegiul Național "Emil Racoviță" Cluj-Napoca Cluj 75 / Etaj II
94 CRIVĂȚ NICOLAE ȘTEFAN VI Română Şcoala Gimnazială "Take Ionescu" VÂLCEA 43 / Etaj I
95 CROITORU EDUARD ADRIAN VI Română Școala Gimnazială Nr.8 GIURGIU 50 / Etaj I
96 CSIBI ALEXANDRA VI Maghiară Şcoala Gimnazială "Nagy Imre" HARGHITA 48 / Etaj I
97 CULEA HORIA CLAUDIU VIII Română Liceul Teoretic "Mihai Eminescu" Călăraşi Călăraşi 64 / Etaj II
98 CUTURELA  LENCA IARINA VII Română Liceul  Teoretic Internațional de Informatică București 72 / Etaj II
99 DAIA FLORENTINA CRISTINA VII Română Școala Gimnazială "Acad. Marin Voiculescu" Giurgiu Giurgiu 75 / Etaj II
100 DAN  ALEXANDRU VI Română Școala Gimnazială "Mihai Eminescu" ALBA 52 / Etaj I
101 DAN ȘTEFAN V Română Colegiul Național IAŞI 50 / Etaj I
102 DATCU GEORGE VALENTIN VII Română Colegiul Național "Mihai Viteazul" Ploiești Prahova 67 / Etaj II
103 DEAC ALEX CLAUDIU VII Română Şcoala Gimnazială "Lucian Blaga" Bistrița Bistrița-Năsăud 72 / Etaj II
104 DEMIAN CĂTĂLIN V Română Şcoala Gimnazială "Ştefan Cel Mare" BISTRIŢA-NĂSĂUD 42 / Etaj I
105 DICU ANDREI ȘTEFAN VI Română Liceul Cu Program Sportiv OLT 47 / Etaj I
106 DIMA ANDREEA VIII Română Școala PRO INGENIO Bragadiru Ilfov 75 / Etaj II
107 DIMA CLARA MARIA VII Română Școala Gimnazială Nr. 96 București 75 / Etaj II
108 DIMA ILEANA VI Română Liceul Teoretic Internaţional De Informatică BUCUREŞTI 51 / Etaj I
109 DINICA M.F. RAZVAN MIHAI VI Română Colegiul Național "Mihai Viteazul" PRAHOVA 42 / Etaj I
110 DINU ANDREEA VI Română Şcoala Gimnazială Nr.3 IALOMIŢA 50 / Etaj I
111 DINU CORINA AMALIA VIII Română Școala Gimnazială "Eugen Ionescu" Slatina Olt 72 / Etaj II
112 DOBONDI DAVID LASZLO V Română Colegiul National "Moise Nicoară" ARAD 52 / Etaj I
113 DOBRAN ANDREI VII Română Școala Gimnazială Novaci Gorj 76 / Etaj II
114 DOBRE BOGDAN VIII Română Liceul Teoretic "Grigore Moisil" Timișoara Timiș 67 / Etaj II
115 DOBRE EMILIA V Română Școala Gimnazială Nr.1 TELEORMAN 41 / Etaj I
116 DOICA  MIHNEA VIII Română Liceul  Teoretic Internațional de Informatică București 66 / Etaj II
117 DONDERA ALIN VIII Română Colegiul Național "George Coșbuc" Motru Gorj 75 / Etaj II
118 DRAGHICI DELIA VIII Română Colegiul Național "Mihai Viteazul" Ploiești Prahova 76 / Etaj II
119 DRAGOMIR ELENA  ALEXANDRA VII Română Școala Gimnazială Brezoaiele Dâmbovița 66 / Etaj II
120 DRĂGHIA DENISA IULIA VII Română Școala Gimnazială "Dumitru Buzdun" Corabia Olt 71 / Etaj II
121 DRĂGHICI ANDREI VIII Română Colegiul Național "Mircea cel Bătrân" Râmnicu Vâlcea Vâlcea 71 / Etaj II
122 DRĂGHICI RĂZVAN-ANDREI VII Română Colegiul Național "Frații Buzești" Craiova Dolj 64 / Etaj II
123 DRĂGOI  SABINA VII Română Liceul  Teoretic Internațional de Informatică București 76 / Etaj II
124 DUGAESESCU FILIP VI Română Școala Gimnazială "Mihail Drumeș" OLT 50 / Etaj I
125 DUMITRESCU GEORGE MIHAI VIII Română Şcoala Gimnazială Nr. 27  "Anatol Ghermanschi" Brașov Braşov 65 / Etaj II
126 DUMITRESCU PATRICK VII Română Şcoala Gimnazială  Nr. 21 "Victor Babeș" Timișoara Timiș 67 / Etaj II
127 DUMITRU C . MIHAI ŞTEFAN V Română Școala Gimnazială "Pro Ingenio" ILFOV 43 / Etaj I
128 DUMITRU CĂTĂLIN ANDREI VII Română Colegiul Național "Bogdan Petriceicu Hasdeu" Buzău Buzău 64 / Etaj II
129 ENACHE OANA MARIA VIII Română Colegiul Național "Nicolae Bălcescu" Brăila Brăila 72 / Etaj II
130 ENACHE TUDOR V Română Școala Gimnazială Nr. 97 BUCUREŞTI 42 / Etaj I
131 ENESCU ȘTEFAN VII Română Colegiul Național de Informatică "Tudor Vianu" București 74 / Etaj II
132 FARCAȘ RADU LUCIAN VI Română Colegiul Național "Emil Racoviță" IAŞI 51 / Etaj I
133 FER LAURA ANTONIA VIII Română Școala  Gimnazială "Gheorghe Şincai" Bobota Sălaj 66 / Etaj II
134 FICIU BOGDAN VIII Română Școala Gimnazială "Virgil Mazilescu" Corabia Olt 75 / Etaj II
135 FILIP OCTAV V Română Şcoala Gimnazială "Fănuş Neagu" BRĂILA 50 / Etaj I
136 FLOREA CIPRIAN VI Română Şcoala Gimnazială "George Coşbuc" MUREŞ 47 / Etaj I
137 FLORESCU CELLA VI Română Colegiul Naţional De Informatică "Tudor Vianu" BUCUREŞTI 43 / Etaj I
138 FLORESCU MEDEEA VI Română Colegiul Naţional "Mircea Cel Bătrân" VÂLCEA 52 / Etaj I
139 GAVREA NORA VI Română Scoala Gimnazială Nr.79 BUCUREŞTI 42 / Etaj I
140 GAVRILĂ CARMEN CRISTINA VII Română Şcoala Gimnazială  "Mihai Viteazul" Călăraşi Călăraşi 72 / Etaj II
141 GAVRILĂ COSMIN VII Română Școala Gimnazială "Nicolae Titulescu" Caracal Olt 72 / Etaj II
142 GEORGESCU ADELA VIII Română Şcoala Gimnazială "Regina Maria" Sibiu Sibiu 65 / Etaj II
143 GEORGESCU ILINCA VI Română Scoala Gimnazială Nr.79 BUCUREŞTI 41 / Etaj I
144 GHEORGHE LIVIU ARMAND V Română Şcoala Gimnazială "Take Ionescu" VÂLCEA 48 / Etaj I
145 GHIGHECI ANDREI VII Română Colegiul Național de Informatică "Tudor Vianu" București 67 / Etaj II
146 GHIOCA MIHAI-IULIAN VIII Română Școala Gimnazială Nr.3 Chirnogi Călăraşi 71 / Etaj II
147 GHIŢĂ RADU ANDREI VI Română Colegiul Naţional "Roman Vodă" NEAMŢ 41 / Etaj I
148 GIUCLEA RADU ALEXANDRU VII Română Școala Gimnazială "Sfântul Andrei" București 66 / Etaj II
149 GÎRBAN ALEXANDRU V Română Școala Gimnazială "Spectrum" CONSTANŢA 41 / Etaj I
150 GREACA ALBERT ANTONIU IV Română Școala Gimnazială Nr. 97 BUCUREŞTI 42 / Etaj I
151 GRIGORAŞ TUDOR V Română Colegiul Naţional "Vasile Alecsandri" GALAŢI 51 / Etaj I
152 GRIGORESCU O. LORENA V Română Colegiul Național "Nicu Gane" SUCEAVA 42 / Etaj I
153 GUSITA I.T. CRISTINA VI Română Liceul Bănăţean CARAŞ-SEVERIN 52 / Etaj I
154 HARANGUS CRISTIAN VIII Română Şcoala Gimnazială Nr.1 Bistrița Bistrița-Năsăud 76 / Etaj II
155 HIRSCH ALEXANDRA VII Română Colegiul Tehnic "Mihai Viteazu" structura Şcoala Gimnazială Nr.5  Vulcan Hunedoara 74 / Etaj II
156 HODOROAGĂ ANDREI VI Română Şcoala Gimnazială "Take Ionescu" VÂLCEA 51 / Etaj I
157 HORHAT RAZVAN VIII Română Școala Gimnazială "Liviu Rebreanu" Cluj-Napoca Cluj 72 / Etaj II
158 HORODINCĂ MIHAI VII Română Şcoala Gimnazială "Bogdan Vodă" Rădăuţi Suceava 72 / Etaj II
159 IANCU MIHNEA VI Română Scoala Gimnaziala Nr. 56 BUCUREŞTI 51 / Etaj I
160 IGNAT HORIA VII Română Școala Gimnazială "Eugen Ionescu" Slatina Olt 75 / Etaj II
161 ILE GEORGE VI Română Colegiul Naţional "Emil Racoviţa" CLUJ 42 / Etaj I
162 ILIANT THEODOR MIHAI VII Română Colegiul Naţional "Mircea cel Bătrân" Constanța Constanța 67 / Etaj II
163 IONEL RĂZVAN VI Română Colegiul Național "Radu Greceanu" OLT 43 / Etaj I
164 IONESCU DAN V Română Şcoala Gimnazială "Sfântul  Andrei" IALOMIŢA 50 / Etaj I
165 IONESCU DARIA VI Română Şcoala Gimnazială DÂMBOVIŢA 43 / Etaj I
166 IORGULESCU MATEI VII Română Colegiul Național de Informatică "Tudor Vianu" București 65 / Etaj II
167 JELEA ANDREI ALEXANDRU VIII Română Şcoala  Gimnazială "Ion Basgan" Focşani Vrancea 74 / Etaj II
168 JIANU DIANA FLORENTINA VI Română Colegiul Naţional "Gheorghe Ţiţeica" MEHEDINŢI 52 / Etaj I
169 KAPROȘ ANA VII Română Școala Gimnazială "Take Ionescu" Râmnicu Vâlcea Vâlcea 64 / Etaj II
170 KOŞA ALEX ŞTEFAN VI Română Colegiul Naţional "Constantin Diaconovici Loga" TIMIŞ 48 / Etaj I
171 KOTRÓ-KOSZTÁNDI ANNA V Maghiară Liceul Teoretic "Székely Mikó" COVASNA 50 / Etaj I
172 KRISZTOF PATRICIA VI Română Şcoala Gimnazială Nr 5 ARAD 49 / Etaj I
173 LARIONESCU ADRIAN VII Română Şcoala Gimnazială Nr. 18 Sibiu Sibiu 64 / Etaj II
174 LAZĂR GH. I. LAURENŢIU V Română Colegiul Naţional "Dragoş Vodă" MARAMUREŞ 43 / Etaj I
175 LAZĂR VLAD VIII Română Colegiul Naţional "Moise Nicoară" Arad Arad 67 / Etaj II
176 LĂCĂU ANA VI Română Liceul Teoretic Internaţional De Informatică BUCUREŞTI 49 / Etaj I
177 LIPAN DRAGOȘ VII Română Școala Gimnazială "Fănuș Neagu" Brăila Brăila 67 / Etaj II
178 LUCACIU SERGIU VIII Română Colegiul Național "Gheorghe Șincai" Baia Mare Maramureș 76 / Etaj II
179 LUNGU EDUARD VII Română Liceul Tehnologic "Tomşa Vodă" Solca Suceava 75 / Etaj II
180 LUNGU RĂZVAN-GHEORGHE VIII Română Colegiul Național Pedagogic "Ștefan Velovan" Craiova Dolj 65 / Etaj II
181 LUPAŞCU C. MIRUNA ŞTEFANIA VI Română Şcoala Gimnazială "Constantin Parfene" VASLUI 50 / Etaj I
182 LUPULESCU VLAD VI Română Colegiul Naţional Bănăţean TIMIŞ 52 / Etaj I
183 MACOVEI MONICA IOANA VIII Română Şcoala Gimnazială "Miron Costin" Suceava Suceava 72 / Etaj II
184 MACOVEI RALUCA VII Română Colegiul Naţional "Cuza Vodă" Huşi Vaslui 65 / Etaj II
185 MANOLACHE ȘTEFAN VII Română Școala Gimnazială "Pia Brătianu" București 64 / Etaj II
186 MARGHESCU F.BOGDAN VIII Română Colegiul Naţional "Traian" Drobeta Turnu Severin Mehedinţi 74 / Etaj II
187 MARIA ANDREI VIII Română Colegiul Naţional "Moise Nicoară" Arad Arad 66 / Etaj II
188 MATEI BLEDEA ALEXANDRU VII Română Colegiul Național "Gheorghe Șincai" Baia Mare Maramureș 76 / Etaj II
189 MATIȘAN RĂZVAN ANDREI VII Română Şcoala  Gimnazială "Duiliu Zamfirescu" Focşani Vrancea 72 / Etaj II
190 MAXIM GEORGIANA VIII Română Colegiul Naţional "Mihai Eminescu" Satu Mare Satu Mare 74 / Etaj II
191 MĂCEAN MARIUS VII Română Școala Gimnazială "Dacia" Târgu Mureș Mureș 65 / Etaj II
192 MĂRGINEAN ANDREI V Română Liceul Teoretic Internaţional De Informatică BUCUREŞTI 49 / Etaj I
193 MĂRUNȚIȘ ȘTEFAN ANDREI V Română Colegiul Național "Bogdan Petriceicu Haşdeu" BUZĂU 43 / Etaj I
194 MEMIȘ EDIS VI Română Liceul Teoretic "Traian" CONSTANŢA 47 / Etaj I
195 MERLĂ M. ANTONIU ŞTEFAN V Română Colegiul Național "Ion Luca Caragiale" PRAHOVA 52 / Etaj I
196 MIHAI ALEXANDRU V Română Liceul Teoretic "Ştefan Odobleja" BUCUREŞTI 51 / Etaj I
197 MIHAI ANCA V Română Liceul Teoretic "Grigore Moisil" TULCEA 49 / Etaj I
198 MIHAI MIHAIL VII Română Școala Gimnazială "Mihai Viteazul"Alexandria Teleorman 76 / Etaj II
199 MIHAI RALUCA VI Română Școala Gimnazială Nr.1 BUZĂU 52 / Etaj I
200 MIHAILA TEODORA V Română Școala Gimnazială Nr. 97 BUCUREŞTI 49 / Etaj I
201 MIHAIU R. MIHAI SEBASTIAN V Română Colegiul Național "Mihai Viteazul" PRAHOVA 52 / Etaj I
202 MIHALCEA ADRIAN VIII Română Școala Gimnazială "I. G. Duca" București 65 / Etaj II
203 MIKLÓS CSENGE VI Maghiară Liceul Teoretic "Székely Mikó" COVASNA 48 / Etaj I
204 MINCU MIHAI-DANIEL VI Română Şcoala Gimnazială Internaţională "Spectrum" PRAHOVA 42 / Etaj I
205 MIRCEA ANDRA VII Română Colegiul Naţional "Unirea" Focşani Vrancea 75 / Etaj II
206 MIROIU ALEXANDRA-GABRIELA VIII Română Colegiul Național "Gheorghe Lazăr" București 64 / Etaj II
207 MITRACHE IONUȚ V Română Școala Gimnazială "Nicolae Titulescu" OLT 41 / Etaj I
208 MITU MATEI V Română Școala Gimnazială Nr. 190 BUCUREŞTI 48 / Etaj I
209 MITU MIRUNA VII Română Școala Gimnazială "Sfântul Andrei" București 71 / Etaj II
210 MOANŢĂ IONUŢ LIVIU V Română Şcoala Gimnazială "Mircea Eliade" DOLJ 47 / Etaj I
211 MOCANU ADA ASTRID VIII Română Şcoala Gimnazială "Episcop Iacov Antonovici" Bârlad Vaslui 65 / Etaj II
212 MOCIOI TUDOR V Română Colegiul Naţional De Informatică "Tudor Vianu" BUCUREŞTI 41 / Etaj I
213 MOGODEANU CLAUDIU V Română Colegiul Naţional "Gheorghe Munteanu Murgoci" BRĂILA 51 / Etaj I
214 MOHANU HERBERT VI Română Colegiul Naţional De Informatică "Tudor Vianu" BUCUREŞTI 50 / Etaj I
215 MOISE ALEXANDRU IOAN V Română Liceul Teoretic Internaţional De Informatică BUCUREŞTI 49 / Etaj I
216 MOISE GABRIEL VIII Română Școala Gimnazială "Mihai Eminescu" Brăila Brăila 75 / Etaj II
217 MORARIU DORIAN-SEBASTIAN VIII Română Liceul Bănăţean Oțelu Roșu Caraş-Severin 65 / Etaj II
218 MORARIU RĂZVAN ANDREI VII Română Colegiul Național Iași Iași 64 / Etaj II
219 MORECUT ANDREEA VII Română Școala Gimnazială Nr. 97 București 72 / Etaj II
220 MOTOI ALEXANDRU VII Română Școala Gimnazială "Ion Pillat" Pitești Argeș 65 / Etaj II
221 MUNTEAN FLAVIA VI Română Şcoala Gimnazială Nr. 18 SIBIU 50 / Etaj I
222 MUSTATEA RADU IOAN VIII Română Liceul  Teoretic Internațional de Informatică București 71 / Etaj II
223 NECHIFOR MIREL GABRIEL VI Română Liceul Tehnologic ,,Retezat" HUNEDOARA 41 / Etaj I
224 NECULA ANA VII Română Colegiul Naţional "Unirea" Focşani Vrancea 76 / Etaj II
225 NEDELCU DARIA V Română Colegiul Naţional "Ienachiţă Văcărescu" DÂMBOVIŢA 41 / Etaj I
226 NICA ANDREEA VIII Română Școala Gimnazială "George Emil Palade" Buzău Buzău 66 / Etaj II
227 NICOARA LAURA VI Română Şcoala Gimnazială Nr.4 IALOMIŢA 41 / Etaj I
228 NICOLAE IOAN ANDREI VII Română Liceul  Teoretic Internațional de Informatică București 75 / Etaj II
229 NICOLAESCU VLAD IOAN VII Română Școala PRO INGENIO Bragadiru Ilfov 75 / Etaj II
230 NIȚĂ ANDREI CRISTIAN VIII Română Colegiul Național "Mircea cel Bătrân" Râmnicu Vâlcea Vâlcea 72 / Etaj II
231 OCIAN MIHNEA VIII Română Școala Gimnazială Nr. 79 București 72 / Etaj II
232 OLARU CRISTIAN VIII Română Școala Gimnazială Nr. 11 "Ștefan Octavian Iosif" Brașov Braşov 64 / Etaj II
233 OLTEANU MARIUS RĂZVAN V Română Școala Gimnazială Nr.7 GIURGIU 52 / Etaj I
234 OPORANU ALEXANDRU ŞTEFAN VI Română Şcoala Gimnazială "Mircea Eliade" DOLJ 49 / Etaj I
235 OPREA  ILINCA VI Română Colegiul Naţional ,,Gheorghe Vrănceanu" BACĂU 50 / Etaj I
236 PALAGĂ  VICENŢIU  OCTAVIAN VIII Română Colegiul Naţional "Alexandru Ioan Cuza" Galaţi Galaţi 71 / Etaj II
237 PALIȚĂ CARINA MARIA VI Română Liceul Teoretic Internaţional De Informatică BUCUREŞTI 51 / Etaj I
238 PAMFIL CĂTĂLIN-COSTEL VII Română Colegiul Naţional "Vasile Alecsandri" Galaţi Galaţi 72 / Etaj II
239 PANDURU CONSTANTIN-MARIUS VI Română Liceul Tehnologic GORJ 41 / Etaj I
240 PANTEA ANDREI TIBERIU VI Română Liceul Teoretic Internaţional De Informatică BUCUREŞTI 48 / Etaj I
241 PANTIȘ ALEXANDRA VIII Română Colegiul Naţional "Mihai Eminescu" Oradea Bihor 72 / Etaj II
242 PARASCHIV THEODOR VLAD VI Română Şcoala Gimnazială  "Mihai Viteazul" CĂLĂRAŞI 48 / Etaj I
243 PARFENI ANDREI ALEXANDRU V Română Liceul Teoretic Internaţional De Informatică BUCUREŞTI 52 / Etaj I
244 PASCALE GEORGE ANDREI VII Română Școala Gimnazială "Diaconu Coresi" Fieni Dâmbovița 65 / Etaj II
245 PAULIUC I. EDUARD TIMOTEI VI Română Liceul Teoretic "Filadelfia" SUCEAVA 49 / Etaj I
246 PĂULEŢ ŞTEFAN TUDOR V Română Colegiul Național "Emil Racoviță" IAŞI 42 / Etaj I
247 PETCAN MIRUNA VIII Română Colegiul Național "Mircea cel Bătrân" Râmnicu Vâlcea Vâlcea 75 / Etaj II
248 PETRIDEAN ANDREI VII Română Colegiul Național "Emil Racoviță" Cluj-Napoca Cluj 76 / Etaj II
249 PETROVICI VLAD VI Română Scoala Gimnaziala Nr. 56 BUCUREŞTI 51 / Etaj I
250 PETRUC ANDREI STEFAN V Română Colegiul Naţional "Mihai Eminescu" BOTOŞANI 43 / Etaj I
251 PETZ ALIN VII Română Colegiul Național "Vasile Lucaciu" Baia Mare Maramureș 74 / Etaj II
252 PICU GEORGE VI Română Scoala Gimnaziala Nr.81 BUCUREŞTI 47 / Etaj I
253 PINZARIU TEODORA VII Română Liceul Teoretic "Tata Oancea" Bocșa Caraş-Severin 71 / Etaj II
254 PISICA ANDREI VI Română Colegiul Dobrogean "Spiru Haret" TULCEA 52 / Etaj I
255 PITIC ANDRADA ELENA ALITA V Română Şcoala Gimnazială Nr. 4 SIBIU 50 / Etaj I
256 PITROP ALEXANDRU-PETRE VIII Română Școala Gimnazială Nr.7 Botoșani Botoșani 66 / Etaj II
257 PLOPEANU TUDOR VIII Română Liceul  Teoretic Internațional de Informatică București 75 / Etaj II
258 POMÎRLEANU  SEBASTIAN VIII Română Şcoala Gimnazială Nr. 2 "Diaconu Coresi" Brașov Braşov 71 / Etaj II
259 POP ALEX V Română  Școala Gimnazială "Gheorghe Lazăr" SĂLAJ 43 / Etaj I
260 POP BOGDAN VI Română Colegiul Naţional "Mihai Eminescu" SATU MARE 51 / Etaj I
261 POP D. CĂLIN GEORGE VI Română Școala Gimnazială "Nicolae Iorga" MARAMUREŞ 42 / Etaj I
262 POP DARIA COSMINA VI Română  Școala Gimnazială " Mihai Eminescu" SĂLAJ 48 / Etaj I
263 POP SORANA VIII Română Colegiul Naţional "Octavian Goga" Marghita Bihor 75 / Etaj II
264 POPA IOANA MARIA VII Română Colegiul Național Iași Iași 71 / Etaj II
265 POPA ȘTEFAN CRISTIAN VIII Română Liceul  Teoretic Internațional de Informatică București 76 / Etaj II
266 POPESCU MARIA VI Română Colegiul Naţional "Nicolae Bălcescu" BRĂILA 51 / Etaj I
267 POPESCU RALUCA ANDREEA VII Română Școala Gimnazială "Eugen Ionescu" Slatina Olt 76 / Etaj II
268 POPESCU ROBERT GABRIEL VIII Română Școala Gimnazială Coresi Târgoviște Dâmbovița 74 / Etaj II
269 PRETORIAN RĂZVAN V Română Liceul Teoretic "Grigore Moisil" TIMIŞ 43 / Etaj I
270 PRIPOAIE RĂZVAN VI Română Colegiul Naţional "Vasile Alecsandri" Galaţi GALAŢI 50 / Etaj I
271 PRITULESCU RADU VIII Română Școala Gimnazială "Mircea Eliade" Craiova Dolj 64 / Etaj II
272 PUȘCASU RĂZVAN ȘTEFAN V Română Școala Gimnazială "Spectrum" CONSTANŢA 47 / Etaj I
273 RADU ANA MARIA VIII Română Colegiul Național "Ienăchița Văcărescu" Târgoviște Dâmbovița 67 / Etaj II
274 RADU ANA-MARIA VII Română Liceul  Teoretic Internațional de Informatică București 76 / Etaj II
275 RADU ŞTEFAN VIII Română Colegiul Naţional "Octavian Goga" Sibiu Sibiu 64 / Etaj II
276 RÂPEANU GEORGE V Română Colegiul Naţional "Emil Racoviţa" CLUJ 50 / Etaj I
277 REBENCIUC G. PAUL FLORIN VI Română Şcoala Gimnazială "Miron Costin" SUCEAVA 43 / Etaj I
278 ROATIŞ IRIS VIII Română Şcoala Gimnazială "Lucian Blaga" Satu Mare Satu Mare 67 / Etaj II
279 ROBU C. VLAD NICOLAE VI Română Școala Gimnazială "Nicolae Iorga" MARAMUREŞ 49 / Etaj I
280 ROCA IOANA-MARIA VII Română Şcoala Gimnazială Nr.3 Piatra-Neamţ Neamţ 64 / Etaj II
281 ROMAN  MARIA V Română Colegiul Național "Lucian Blaga" ALBA 42 / Etaj I
282 ROMANESCU FLAVIU V Română Liceul Teoretic Internaţional De Informatică BUCUREŞTI 48 / Etaj I
283 ROȘCA  VLAD VII Română Liceul  Teoretic Internațional de Informatică București 74 / Etaj II
284 ROTARU MARIA VI Română Colegiul Naţional De Informatică "Tudor Vianu" BUCUREŞTI 43 / Etaj I
285 ROTARU VERONICA IOANA VI Română Colegiul Național IAŞI 51 / Etaj I
286 ROTH APOR VI Maghiară Liceul Teoretic "Székely Mikó" COVASNA 41 / Etaj I
287 RUNCAN NICOLETA VIII Română Şcoala Gimnazială "O.C.Tăslăuanu"  Bilbor Harghita 76 / Etaj II
288 SAVA CONSTANTIN ALIN V Română Şcoala Gimnazială "Vasile Alecsandri" VASLUI 51 / Etaj I
289 SĂVULESCU A. ȘTEFAN VI Română Colegiul Național "Ion Luca Caragiale" PRAHOVA 43 / Etaj I
290 SCRIOŞTEANU IOANA VII Română Școala Gimnazială Nr. 97 București 67 / Etaj II
291 SECĂREA DIANA MARIA V Română Şcoala Gimnazială Nr.5 BRAŞOV 47 / Etaj I
292 SILAGHI HOREA VI Română Colegiul Naţional "Emanuil Gojdu" BIHOR 52 / Etaj I
293 SIMON  SEBASTIAN MIHAI V Română Liceul Teoretic Internaţional De Informatică BUCUREŞTI 48 / Etaj I
294 SLAVOIA ALEXANDRU V Română Colegiul Naţional "Emanuil Gojdu" BIHOR 43 / Etaj I
295 SMARANDI ANASTASIA VII Română Şcoala Gimnazială "Ghiţă Mocanu" Oneşti Bacău 64 / Etaj II
296 SODINCA IULIA V Română Liceul Pedagogic "Dimitrie Ţichindeal" ARAD 49 / Etaj I
297 STAICU ASTRID DIANA VII Română Liceul  Teoretic Internațional de Informatică București 66 / Etaj II
298 STAN TEODORA VI Română Liceul Teoretic Internaţional De Informatică BUCUREŞTI 51 / Etaj I
299 STANCIU VICTOR VIII Română Şcoala Gimnazială "Alexandru Ioan Cuza" Roman Neamţ 64 / Etaj II
300 STANCIU VLAD VI Română Scoala Gimnazială Nr.97 BUCUREŞTI 52 / Etaj I
301 STANESCU ANDREI VII Română Școala Gimnazială "Sfântul Andrei" Slobozia Ialomița 66 / Etaj II
302 STĂNCESCU GEORGIAN CONSTANTIN VIII Română Colegiul Național "Constantin Carabella" Târgoviște Dâmbovița 66 / Etaj II
303 STERN CRISTIAN-DAVID VIII Română Școala Gimnazială Nr. 3 Lupeni Hunedoara 74 / Etaj II
304 STOENICĂ  ADELA VII Română Liceul  Teoretic Internațional de Informatică București 65 / Etaj II
305 STOIAN MIHAIL VIII Română Colegiul Național "Gheorghe Lazăr" București 74 / Etaj II
306 STRUGARU IRINA MĂLINA VIII Română Colegiul Național Iași Iași 72 / Etaj II
307 SUCIU CEZAR MIHAI VI Română Şcoala Gimnazială "Cireşarii" SIBIU 48 / Etaj I
308 SZABO LISA VIII maghiară Liceul Teoretic "Bartok Bela" Timișoara Timiș 76 / Etaj II
309 ŞEITAN C.I. RADU CĂTĂLIN VII Română Colegiul Naţional "Traian" Drobeta Turnu Severin Mehedinţi 66 / Etaj II
310 ȘERBAN ALEXANDRU V Română Şcoala Gimnazială "Anton Pann" VÂLCEA 49 / Etaj I
311 ŞOŞEA C. MIRUNA V Română Colegiul Naţional "Traian" MEHEDINŢI 47 / Etaj I
312 ȘTEFAN ALEXANDRA MARIA VI Română Colegiul Naţional "Anastasescu" TELEORMAN 47 / Etaj I
313 ȘTEFĂNESCU ȘTEFAN V Română Colegiul Național "Dimitrie Cantemir" BACĂU 49 / Etaj I
314 TAMÁS NÁNDOR KÁROLY VII Maghiară Școala Gimnazială "Kelemen Didák" – Mereni Covasna 75 / Etaj II
315 TATOMIR ALEX VIII Română Colegiul Național "Nicolae Bălcescu" Brăila Brăila 76 / Etaj II
316 TÂRLIŞAN PAUL VII Română Şcoala Gimnazială "Mihai Minescu" Năsăud Bistrița-Năsăud 75 / Etaj II
317 TENIE ANDA VIII Română Școala Gimnazială "Tudor Vladimirescu" Târgu Mureș Mureș 66 / Etaj II
318 TEODORESCU ANTONIO VI Română Liceul Teoretic Internaţional De Informatică BUCUREŞTI 49 / Etaj I
319 TEODORESCU LAVINIA VIII Română Școala Gimnazială "Mihai Eminescu" Roșiorii de Vede Teleorman 76 / Etaj II
320 TIMOFTE ALEXANDRA VI Română Colegiul Naţional De Informatică "Tudor Vianu" BUCUREŞTI 42 / Etaj I
321 TINCA MATEI V Română Colegiul Naţional De Informatică "Tudor Vianu" BUCUREŞTI 41 / Etaj I
322 TIUTIN ANDRADA VII Română Liceul Teologic Baptist "Emanuel" Oradea Bihor 71 / Etaj II
323 TÖRÖK ZOLTÁN – MIHÁLY VIII Română Școala Gimnazială Nr. 12 Tulcea Tulcea 66 / Etaj II
324 TRAN BACH NGUYEN V Română Liceul Teoretic Internaţional De Informatică BUCUREŞTI 51 / Etaj I
325 TRĂISTARU ANDREEA MARIA VII Română Colegiul Național de Informatică "Matei Basarab" Râmnicu Vâlcea Vâlcea 71 / Etaj II
326 TRĂISTARU ANDREI VIII Română Școala Gimnazială "Constantin Brâncuși" Medgidia Constanța 76 / Etaj II
327 TREISTA I. IOANA-GEORGIANA V Română Colegiul Naţional "Dragoş Vodă" MARAMUREŞ 42 / Etaj I
328 TREPTEANU LUCIAN VIII Română Școala Gimnazială "Nicolae Bălcescu" Râmnicu Vâlcea Vâlcea 76 / Etaj II
329 TRISCA VICOL CEZAR VI Română Colegiul Naţional "Mihai Eminescu" BOTOŞANI 48 / Etaj I
330 TUCHILUȘ VLAD VII Română Colegiul "Costache Negruzzi" Iași Iași 72 / Etaj II
331 TUDOR ANDREEA-MARIA VI Română Colegiul Naţional "Spiru Haret" GALAŢI 42 / Etaj I
332 TUDOSIE MARIA ANDREEA V Română Școala Gimnazială "Eugen Ionescu" OLT 41 / Etaj I
333 ŢIFREA ŞTEFAN VIII Română Şcoala Gimnazială "Ion Creangă" Bacău Bacău 71 / Etaj II
334 ȚURCAȘ ANDREI VII Română Școala Gimnazială "Porolissum" Zalău Sălaj 65 / Etaj II
335 VACAR DOROTHEEA  KARINA VI Română Şcoala Gimnazială "Avram Iancu" BISTRIŢA-NĂSĂUD 49 / Etaj I
336 VAIDA RADU ANDREI V Română Şcoala Gimnazială Nr 2 "Diaconu Coresi" BRAŞOV 48 / Etaj I
337 VAIDA TUDOR FILIP V Română Colegiul Naţional "Emanuil Gojdu" BIHOR 51 / Etaj I
338 VALASE IONUŢ VIII Română Şcoala Gimnazială Nr. 20 Sibiu Sibiu 71 / Etaj II
339 VASILESCU IOANA VI Română Şcoala Gimnazială Nr.5 BRAŞOV 41 / Etaj I
340 VĂDĂSTREANU ROBERT V Română Școala Gimnazială "Vlaicu Vodă" OLT 50 / Etaj I
341 VLAD ANDRA MARIA VI Română Şcoala  Gimnazială "Duiliu Zamfirescu" VRANCEA 49 / Etaj I
342 VLAD MIRUNA -ELENA VIII Română Colegiul Național "Nicolae Bălcescu" Brăila Brăila 74 / Etaj II
343 VLADONE ADRIANA ELENA VIII Română Școala Gimnazială Nr. 97 București 67 / Etaj II
344 VOICU CIPRIAN GABRIEL VI Română Şcoala Gimnazială "Traian" ARGEŞ 48 / Etaj I
345 VRACIU ADRIAN DANUȚ VII Română Liceul Teoretic "Nicolae Iorga" Botoșani Botoșani 76 / Etaj II
346 ZELINA PAUL VII Română Colegiul Național "Vasile Lucaciu" Baia Mare Maramureș 67 / Etaj II
347 ZLĂTEA  CEZAR STELIAN V Română Liceul Teoretic Internaţional De Informatică BUCUREŞTI 48 / Etaj I
SEO Romania