Participanți clasele VII – XII

Nr. crt. Nume şi prenume Clasa Şcoala de provenienţă Localitatea
  Alba (profesor însoţitor Ghiţă Ioan)
1 CĂLIN  LORENA-LAURA 7 Școala Gimnazială "Ovidiu Hulea" Aiud
2 AVRAM  BIANCA-VERONICA 8 Școala Gimnazială "Toma Cocișiu" Blaj
3 FILIP  LIVIU-PAUL 9 Colegiul Naţional "Lucian Blaga" Sebeș
4 SEVESTREAN  VASILE-ALIN 10 Colegiul Naţional "Inochenție Micu Clain" Blaj
5 JUGARIU  MIHAI 11 Colegiul Naţional "David Prodan" Cugir
6 BREAZ  VALENTIN 12 Colegiul Naţional "Horea, Cloşca şi Crişan" Alba Iulia
7 STANCIU  DANIELA-GEORGIANA 12 Colegiul Naţional "Lucian Blaga" Sebeș
  Arad (profesor însoţitor Dumitrică Sorin Radu)
1 BOANGIU THEO HARALD 7 Școala Gimnaziala Nr. 5 Arad
2 CARPINEANU CHRIS 7 Colegiul Naţional "Moise Nicoară" Arad
3 MARIA ANDREI 8 Colegiul Naţional "Moise Nicoară" Arad
4 LAZĂR VLAD 8 Colegiul Naţional "Moise Nicoară" Arad
5 SZOCS ANDREEA 9 Colegiul Naţional "Moise Nicoară" Arad
6 BUZGĂU ŞERBAN 10 Colegiul Naţional "Moise Nicoară" Arad
7 PAPP TAMAŞ 11 Colegiul Naţional "Moise Nicoară" Arad
8 DASCAL CRINA IOANA 12 Colegiul Naţional "Moise Nicoară" Arad
9 CIOBA CĂTĂLIN 12 Colegiul Naţional "Elena Ghiba Birta" Arad
  Argeş (profesor însoţitor Călinescu Ion)
1 MOTOI ALEXANDRU 7 Școala Gimnazială "Ion Pillat" Pitești
2 CIOBANU VALENTIN 8 Școala Gimnazială "Ion Pillat" Pitești
3 BINICĂ NICOLAE 8 Colegiul Național "Dinicu Golescu" Câmpulung
4 NIŢU SAMUEL 9 Colegiul Național "I. C. Brătianu" Pitești
5 DRAGOMIR HORIA ALEXANDRU 10 Colegiul Național "I. C. Brătianu" Pitești
6 POPESCU ALEXANDRU GABRIEL 10 Colegiul Național "I. C. Brătianu" Pitești
7 SCĂRLĂTESCU GEORGE PETRU 10 Colegiul Național "I. C. Brătianu" Pitești
8 NECULA EMANUEL 11 Colegiul Național "Dinicu Golescu" Câmpulung
9 STOICA THEODOR NICOLAE 11 Colegiul Național "Dinicu Golescu" Câmpulung
10 NIŢU OVIDIU ALEXANDRU 12 Colegiul Național "I. C. Brătianu" Pitești
11 RADU ROXANA 12 Colegiul Național "I. C. Brătianu" Pitești
12 CATANĂ ANDREEA 12 Colegiul Național "I. C. Brătianu" Pitești
13 CASAPOPOL ELIZA 12 Colegiul Național "I. C. Brătianu" Pitești
  Bacău (profesor însoţitor Tudor Lavinia Iulia)
1 SMARANDI ANASTASIA 7 Şcoala Gimnazială "Ghiţă Mocanu" Onești
2 ŢIFREA ŞTEFAN 8 Şcoala Gimnazială "Ion Creangă" Bacău
3 CAZACU ARINA 9 Colegiul Naţional "Gheorghe Vrănceanu" Bacău
4 GROSU IUSTINA 10 Colegiul Naţional "Gheorghe Vrănceanu" Bacău
5 PAVEL CRISTIAN 10 Colegiul Naţional "Gheorghe Vrănceanu" Bacău
6 LUPAȘCU MARIAN 10 Colegiul Național "Dimitrie Cantemir" Onești
7 SÎRBU IUSTIN 11 Colegiul Naţional "Gheorghe Vrănceanu" Bacău
8 ŞTIRBU CIPRIAN 11 Colegiul Naţional "Gheorghe Vrănceanu" Bacău
9 POPA VLAD 11 Colegiul Naţional "Gheorghe Vrănceanu" Bacău
10 PAVEL MIHAI COSMIN 12 Colegiul Naţional "Gheorghe Vrănceanu" Bacău
  Bihor (profesor însoţitor Nicoară Corina)
1 TIUTIN ANDRADA 7 Liceul Teologic Baptist "Emanuel" Oradea
2 POP SORANA 8 Colegiul Naţional "Octavian Goga" Marghita
3 PANTIȘ ALEXANDRA 8 Colegiul Naţional "Mihai Eminescu" Oradea
4 COSMA TUDOR 9 Colegiul Naţional "Emanuil Gojdu" Oradea
5 CICORTAŞ ŞERBAN 10 Colegiul Naţional "Emanuil Gojdu" Oradea
6 ONIȚA HORIA 10 Colegiul Naţional "Emanuil Gojdu" Oradea
7 PINȚA TITUS 10 Colegiul Naţional "Emanuil Gojdu" Oradea
8 CORA RADU 11 Colegiul Naţional "Emanuil Gojdu" Oradea
9 CICORTAŞ BEATRICE 11 Colegiul Naţional "Emanuil Gojdu" Oradea
10 BOTICA CHRISTOPHER 12 Liceul Teologic Baptist "Emanuel" Oradea
  Bistriţa (profesor însoţitor Chira Mirela )
1 TÂRLIŞAN PAUL 7 Şcoala Gimnazială "Mihai Minescu" Năsăud
2 DEAC ALEX CLAUDIU 7 Şcoala Gimnazială "Lucian Blaga" Bistrița
3 HARANGUS CRISTIAN 8 Şcoala Gimnazială Nr. 1 Bistrița
4 ONUL INGRID FARA 10 Colegiul Național "Petru Rareș" Becleani
5 MIRON AURA 11 Colegiul Național "George Coșbuc" Năsăud
6 LUNGU BIANCA 12 Colegiul Național "Liviu Rebreanu" Bistrița
  Botoşani (profesor însoţitor Macovei Laurențiu)
1 VRACIU ADRIAN DĂNUȚ 7 Liceul Teoretic "Nicolae Iorga" Botoșani
2 PITROP ALEXANDRU-PETRE 8 Școala Gimnazială Nr. 7 Botoșani
3 BALAUCA ȘTEFAN-RĂZVAN 8 Colegiul Național "Mihai Eminescu" Botoșani
4 ANECHIȚEI MATEI 8 Colegiul Național "Mihai Eminescu" Botoșani
5 SANDU DAN 9 Colegiul Național "Mihai Eminescu" Botoșani
6 PRICOPI TIDOR VLAD 9 Colegiul Național "Mihai Eminescu" Botoșani
7 LEONTE DAN 10 Colegiul Național "Mihai Eminescu" Botoșani
8 HARBUZARIU ALEXANDRU FLORIN 10 Colegiul Național  "Grigore Ghica" Botoșani
9 ALEXA  EMILIA THEODORA 11 Colegiul Național "Mihai Eminescu" Botoșani
10 BĂETU CIPRIAN 12 Colegiul Național "Mihai Eminescu" Botoșani
  Braşov (profesor însoțitor Cârstea Dumitru Florin)
1 CAŢARON ANDREI 7 Colegiul Naţional "Andrei Şaguna" Brașov
2 OLARU CRISTIAN 8 Școala Gimnazială Nr. 11 "St. O. Iosif" Brașov
3 POMÎRLEANU  SEBASTIAN 8 Şcoala Gimnazială Nr. 2  "Diaconu Coresi" Brașov
4 DUMITRESCU GEORGE MIHAI 8 Şcoala Gimnazială Nr. 27 "Anatol Ghermanschi" Brașov
5 MANEA DRAGOŞ 9 Colegiul Naţional "Andrei Şaguna" Brașov
6 FOLEA RAREŞ 10 Colegiul Naţional "Andrei Şaguna" Brașov
7 STANCIU ANDREEA 11 Colegiul Naţional "Andrei Şaguna" Brașov
8 FODOR DAN HORAŢIU 12 Colegiul Naţional "Andrei Şaguna" Brașov
  Brăila (profesor însoţitor Damian Marius Cătălin)
1 LIPAN DRAGOȘ 7 Școala Gimnazială "Fănuș Neagu" Brăila
2 VLAD MIRUNA-ELENA 8 Colegiul Național "Nicolae Bălcescu" Brăila
3 MOISE GABRIEL 8 Școala Gimnazială "Mihai Eminescu" Brăila
4 ENACHE OANA MARIA 8 Colegiul Național "Nicolae Bălcescu" Brăila
5 TATOMIR ALEX 8 Colegiul Național "Nicolae Bălcescu" Brăila
6 TERENTE IRINA MARIA 9 Colegiul Național "Nicolae Bălcescu" Brăila
7 ORLEA MARTINA 10 Colegiul Național "Gheorghe Munteanu Murgoci" Brăila
8 BARBU MIRCEA ANDREI 10 Colegiul Național "Nicolae Bălcescu" Brăila
9 MUȘAT ALIN GABRIEL 11 Colegiul Național "Nicolae Bălcescu" Brăila
10 TOMA THEODOR 12 Colegiul Național "Nicolae Bălcescu" Brăila
  Bucureşti (profesori însoţitori: Constantinescu Ștefania, Cavachi Clarisa, Preda Claudia, Romașcu Sergiu, Nistor Adișor, Bogdan Georgescu, Zamfir Rică)
1 CUTURELA  LENCA IARINA 7 Liceul  Teoretic Internațional de Informatică București
2 DRĂGOI  SABINA 7 Liceul  Teoretic Internațional de Informatică București
3 ENESCU STEFAN 7 Colegiul Național de Informatică "Tudor Vianu" București
4 NICOLAE IOAN ANDREI 7 Liceul  Teoretic Internațional de Informatică București
5 STOENICĂ ADELA 7 Liceul  Teoretic Internațional de Informatică București
6 SCRIOŞTEANU IOANA 7 Școala Gimnazială Nr. 97 București
7 BADEA ALEXANDRU 7 Școala Gimnazială Nr. 97 București
8 GIUCLEA RADU ALEXANDRU 7 Școala Gimnazială "Sfântul Andrei" București
9 CRISTEA THEODOR CRISTIAN PETRU 7 Școala Gimnazială Nr. 97 București
10 DIMA CLARA MARIA 7 Școala Gimnazială Nr. 96 București
11 GHIGHECI ANDREI 7 Colegiul Național de Informatică "Tudor Vianu" București
12 MANOLACHE STEFAN 7 Școala Gimnazială "Pia Brătianu" București
13 MITU MIRUNA 7 Școala Gimnazială "Sfântul Andrei" București
14 ROȘCA VLAD 7 Liceul  Teoretic Internațional de Informatică București
15 STAICU ASTRID DIANA 7 Liceul  Teoretic Internațional de Informatică București
16 MORECUT ANDREEA 7 Școala Gimnazială Nr. 97 București
17 CALUGAREANU VLAD 7 Școala Gimnazială Nr. 97 București
18 CHIRLOMEZ EMMA ANDREEA 7 Liceul  Teoretic Internațional de Informatică București
19 RADU ANA-MARIA 7 Liceul  Teoretic Internațional de Informatică București
20 IORGULESCU MATEI 7 Colegiul Național de Informatică "Tudor Vianu" București
21 CIOCAN ANTONIE 8 Școala Gimnazială Nr. 56 București
22 BALABAN ALEXANDRU 8 Liceul  Teoretic Internațional de Informatică București
23 PLOPEANU TUDOR 8 Liceul  Teoretic Internațional de Informatică București
24 BONCIOCAT CIPRIAN-MIRCEA 8 Colegiul Național de Informatică "Tudor Vianu" București
25 DOICA MIHNEA 8 Liceul  Teoretic Internațional de Informatică București
26 POPA ȘTEFAN CRISTIAN 8 Liceul  Teoretic Internațional de Informatică București
27 OCIAN MIHNEA 8 Școala Gimnazială Nr. 79 București
28 MUSTATEA RADU IOAN 8 Liceul  Teoretic Internațional de Informatică București
29 BICHIR DAN VICTOR 8 Liceul  Teoretic Internațional de Informatică București
30 BOSÎNTA ALEXANDRU 8 Școala Gimnazială Nr. 79 București
31 STOIAN MIHAIL 8 Colegiul Național "Gheorghe Lazăr" București
32 BALAOI ANCA MARIA 8 Școala Gimnazială Nr. 79 București
33 VLADONE ADRIANA ELENA 8 Școala Gimnazială Nr. 97 București
34 ANGHEL ANCA ELENA 8 Liceul  Teoretic Internațional de Informatică București
35 MIHALCEA ADRIAN 8 Școala Gimnazială "I. G .Duca" București
36 MIROIU ALEXANDRA-GABRIELA 8 Colegiul Național "Gheorghe Lazăr" București
37 BUNEA ANDREI ALEXANDRU 8 Liceul Teoretic "Ion Barbu" București
38 CELEA MATEI IOAN 8 Liceul  Teoretic Internațional de Informatică București
39 BOGOI SMARANDA DARIA MARIA 8 Colegiul Național de Informatică "Tudor Vianu" București
40 DICILEA ALEX VALENTIN 9 Colegiul Național de Informatică "Tudor Vianu" București
41 MIHALCU ALEXANDRU 9 Liceul  Teoretic Internațional de Informatică București
42 STOIENESCU PAUL IOAN 9 Liceul  Teoretic Internațional de Informatică București
43 TUDOSE STEFAN RARES 9 Liceul  Teoretic Internațional de Informatică București
44 BUICA DANUT GABRIEL 9 Liceul  Teoretic Internațional de Informatică București
45 PASCADI ALEXANDRU 9 Colegiul Național de Informatică "Tudor Vianu" București
46 TEODORESCU IOANA 9 Liceul  Teoretic Internațional de Informatică București
47 LIA IOANA TEODORA 9 Liceul  Teoretic Internațional de Informatică București
48 ION FILIP 9 Colegiul Național "Mihai Viteazul" București
49 IARU IOANA VICTORIA 9 Liceul  Teoretic Internațional de Informatică București
50 POPESCU TUDOR DIMITRIE 9 Colegiul Național "Gheorghe Șincai" București
51 DUTU TEODOR STEFAN 9 Colegiul Național de Informatică "Tudor Vianu" București
52 BALTA ANDREEA CRISTINA 9 Colegiul Național de Informatică "Tudor Vianu" București
53 LUCESCU THEODOR 9 Liceul  Teoretic Internațional de Informatică București
54 ANDRONACHE TEODOR ANDREI 10 Liceul  Teoretic Internațional de Informatică București
55 RĂVEANU ROBERT 10 Liceul  Teoretic Internațional de Informatică București
56 DOBRAN ROBERT 10 Colegiul Național de Informatică "Tudor Vianu" București
57 COBZARU RALUCA 10 Liceul  Teoretic Internațional de Informatică București
58 NENCIU ANDREI VALENTIN 10 Colegiul Național "Sfântul Sava" București
59 APOLZAN MATEI 10 Colegiul Național de Informatică "Tudor Vianu" București
60 COJOCARIU SEBASTIAN 10 Liceul  Teoretic Internațional de Informatică București
61 JIDOVIN CRISTINA 10 Liceul  Teoretic Internațional de Informatică București
62 BADEA MIHAITA 10 Liceul  Teoretic Internațional de Informatică București
63 PRICOPIE STEFAN 10 Colegiul Național de Informatică "Tudor Vianu" București
64 PANAITESCU-LIESS MICHAEL ANDREI 10 Colegiul Național "Gheorghe Șincai" București
65 FILIP ALEXANDRU CĂTĂLIN 10 Liceul  Teoretic Internațional de Informatică București
66 SPATARU ȘTEFAN 11 Liceul  Teoretic Internațional de Informatică București
67 DIACONU SIMONA 11 Liceul  Teoretic Internațional de Informatică București
68 CIUBOTARU ALEXANDRA 11 Colegiul Național "Sfântul Sava" București
69 BOCANU MARIUS 11 Liceul  Teoretic Internațional de Informatică București
70 LUCESCU PATRICK MATEI 11 Liceul  Teoretic Internațional de Informatică București
71 IVAN MARIA ROMINA 11 Liceul  Teoretic Internațional de Informatică București
72 NEACSU BOGDAN ȘTEFAN 11 Colegiul Național de Informatică "Tudor Vianu" București
73 CHRISTESCU MATEI 11 Liceul  Teoretic Internațional de Informatică București
74 NICOLAESCU VLAD ANDREI 11 Liceul  Teoretic Internațional de Informatică București
75 MAICAN ALEXANDRU CRISTIAN 11 Liceul  Teoretic Internațional de Informatică București
76 ZAMFIRATOS AMIR 11 Colegiul Național de Informatică "Tudor Vianu" București
77 IORGULESCU TIBERIUS IONUT 11 Colegiul Național de Informatică "Tudor Vianu" București
78 PRIPOAE SILVIA 12 Liceul  Teoretic Internațional de Informatică București
79 ABU BAKER ABDALAH 12 Liceul  Teoretic Internațional de Informatică București
80 MUSCA PAUL GABRIEL 12 Liceul  Teoretic Internațional de Informatică București
81 GRAMATOVICI ȘTEFAN COSMIN 12 Colegiul Național de Informatică "Tudor Vianu" București
82 BUD VIOREL ANDREI 12 Liceul  Teoretic Internațional de Informatică București
83 STAN RARES GEORGE 12 Colegiul Național de Informatică "Tudor Vianu" București
84 TODEA MARIUS 12 Colegiul Național "Sfântul Sava" București
85 TRAN BACH HAI 12 Liceul  Teoretic Internațional de Informatică București
86 MAGALIE ANDREEA 12 Liceul  Teoretic Internațional de Informatică București
87 IORGA ANDREEA 12 Liceul  Teoretic Internațional de Informatică București
88 ANGHEL CIPRIANA 12 Colegiul Național de Informatică "Tudor Vianu" București
  Buzău (profesor însoţitor Săulescu Dan)
1 DUMITRU CĂTĂLIN ANDREI 7 Colegiul Național "Bogdan Petriceicu Hașdeu" Buzău
2 NICA ANDREEA 8 Școala Gimnazială "George Emil Palade" Buzău
3 TROSCOT SILVIU 10 Colegiul Național "Alexandru Vlahuță" Râmnicu Sărat
4 NEAGU ROBERT MIHAI 10 Colegiul Național "Bogdan Petriceicu Hașdeu" Buzău
5 ICĂTOIU VLAD COSMIN 11 Colegiul Național "Alexandru Vlahuță" Râmnicu Sărat
6 DRĂGAN RELU 12 Colegiul Național "Bogdan Petriceicu Hașdeu" Buzău
7 ION DANIELA 12 Colegiul Național "Bogdan Petriceicu Hașdeu" Buzău
  Caraş Severin (profesor însoţitor Lazarov Mhai)
1 PINZARIU TEODORA 7 Liceul Teoretic "Tata Oancea" Bocșa
2 MORARIU DORIAN-SEBASTIAN 8 Liceul Bănăţean Oțelu Roșu
3 IONESCU ROBERTO 9 Liceul Teoretic "Traian Doda" Caransebeș
4 CIOBANU ANCA 10 Colegiul Naţional "Traian Lalescu" Reșița
5 ŞTEFĂNESCU ANDREI NICOLAE 11 Liceul Bănăţean Oțelu Roșu
6 ADAM CĂTĂLINA ALINA 12 Liceul Bănăţean Oțelu Roșu
  Călăraşi (profesor însoţitor Furtună Sorin)
1 GAVRILĂ CARMEN CRISTINA 7 Şcoala Gimnazială "Mihai Viteazul" Călărași
2 CULEA HORIA CLAUDIU 8 Liceul Teoretic "Mihai Eminescu" Călărași
3 GHIOCA MIHAI-IULIAN 8 Școala Gimnazială Nr. 3 Chirnogi
4 CHIRIAC ANDREEA 10 Colegiul Național "Barbu Știrbei" Călărași
  Cluj (profesor însoţitor Magdaş Camelia)
1 CRIŞAN DRAGOŞ 7 Colegiul Național "Emil Racoviță"  Cluj-Napoca
2 PETRIDEAN ANDREI 7 Colegiul Național "Emil Racoviță"  Cluj-Napoca
3 HORHAT RĂZVAN 8 Școala Gimnaziala "Liviu Rebreanu"  Cluj-Napoca
4 CRĂCIUN MARIA 9 Colegiul Național "Emil Racoviță"  Cluj-Napoca
5 TIMOCE ALEXANDRA 9 Colegiul Național "Emil Racoviță"  Cluj-Napoca
6 CUIBUS MIHNEA 10 Colegiul Național "Emil Racoviță"  Cluj-Napoca
7 HELMER PAUL 10 Liceul Teoretic "Avram Iancu"  Cluj-Napoca
8 ALBU ALEXANDRA 11 Liceul Teoretic "Lucian Blaga"  Cluj-Napoca
9 MOLDOVAN BOGDAN-DANIEL 11 Liceul Teoretic "Onisifor Ghibu"  Cluj-Napoca
10 HORVATH-BOJAN PAUL 11 Colegiul Național "Emil Racoviță"  Cluj-Napoca
11 FĂRCAŞ SILVIU 12 Colegiul Național "Emil Racoviță"  Cluj-Napoca
  Constanţa (profesori însoţitori: Bălănescu Daniela, Teodorov Corina)
1 ILIANT THEODOR MIHAI 7 Colegiul Naţional "Mircea cel Bătrân" Constanța
2 CLIM MIHAI 7 Școala Gimnazială "Spectrum" Constanța
3 CORCESCU TIBERIU GEORGE 8 Școala Gimnazială "Spectrum" Constanța
4 TRĂISTARU ANDREI 8 Școala Gimnazială "Constantin Brâncuși" Medgidia
5 SALIM RIZA 9 Colegiul Naţional "Mircea cel Bătrân" Constanța
6 ALI AYDAN EGE 9 Liceul Teoretic "Ovidius" Constanța
7 PĂUNESCU ADRIAN 9 Liceul de Informatică Constanța Constanța
8 TELEANU CRISTIAN 10 Liceul Teoretic "Ovidius" Constanța
9 GRAUR ANDREI 10 Colegiul Naţional "Mircea cel Bătrân" Constanța
10 VÎNTU VLADIMIR 10 Liceul Teoretic "Ovidius" Constanța
11 STĂNIȘOR ȘTEFAN 10 Liceul Teoretic "Ovidius" Constanța
12 BILAL TARIK KAAN 11 Colegiul Naţional "Mircea cel Bătrân" Constanța
13 NICHITA EMIL NICOLAE 11 Colegiul Naţional "Mircea cel Bătrân" Constanța
14 MURGOCI ALEXANDRA 11 Colegiul Naţional "Mircea cel Bătrân" Constanța
15 VASILACHE COSMIN 12 Liceul Teoretic "Anghel Saligny" Cernavodă
16 POPESCU IOANA 12 Colegiul Naţional "Mircea cel Bătrân" Constanța
  Covasna (profesor însoţitor Biró Béla)
1 TAMÁS NÁNDOR KÁROLY 7 Școala Gimnazială "Kelemen Didák" Mereni
2 BÁLINT HUNOR 8 Liceul Teoretic "Székely Mikó" Sfântul Gheorghe
3 VITUS REGINA 9 Liceul Teoretic "Székely Mikó" Sfântul Gheorghe
4 MOLNÁR ZSOMBOR 10 Liceul Teoretic "Székely Mikó" Sfântul Gheorghe
5 JUHOS ATTILA 11 Liceul Teoretic "Székely Mikó" Sfântul Gheorghe
6 CSUTAK BALÁZS 11 Liceul Teoretic "Székely Mikó" Sfântul Gheorghe
7 CONSTANTINESCU VLAD RAUL 12 Colegiul Naţional "Mihai Viteazul" Sfântul Gheorghe
  Dâmboviţa (profesor însoţitor Cătană Daniela)
1 DRAGOMIR ELENA  ALEXANDRA 7 Școala Gimnazială Brezoaiele Brezoaiele
2 PASCALE GEORGE ANDREI 7 Școala Gimnazială "Diaconu Coresi" Fieni
3 POPESCU ROBERT GABRIEL 8 Școala Gimnazială "Coresi" Târgoviște
4 RADU ANA MARIA 8 Colegiul Național  "Ienăchița Văcărescu" Târgoviște
5 STĂNCESCU GEORGIAN CONSTANTIN 8 Colegiul Național "Constantin Carabella" Târgoviște
6 ANGHEL IONUȚ PETRIȘOR 9 Colegiul Național "Vladimir Streinu" Găești
7 DEMENESCU  MIHAI ANDREI 10 Colegiul Național "Constantin Carabella" Târgoviște
8 CATANĂ ADRIAN 11 Colegiul Național  "Ienăchița Văcărescu" Târgoviște
9 BROJBEANU ANDI GABRIEL 11 Colegiul Național "Constantin Carabella" Târgoviște
10 SAMOILESCU ROBERT 12 Colegiul Național "Constantin Carabella" Târgoviște
11 VOICILĂ ALEXANDRU 12 Colegiul Național "Constantin Carabella" Târgoviște
  Dolj (profesor însoţitor Tuțescu Nelu Lucian)
1 DRĂGHICI RĂZVAN-ANDREI 7 Colegiul Național "Frații Buzești" Craiova
2 LUNGU RĂZVAN-GHEORGHE 8 Colegiul Național Pedagogic "Ștefan Velovan" Craiova
3 PRITULESCU RADU 8 Școala Gimnazială "Mircea Eliade" Craiova
4 NICOLAESCU EUGENIU ANDREI 9 Colegiul Național "Frații Buzești" Craiova
5 GURIȚĂ VLADIMIR 9 Colegiul Național "Frații Buzești" Craiova
6 SPĂTARU ANDREI RAUL 9 Colegiul Național "Frații Buzești" Craiova
7 TURCU ANDREI-GEORGE 10 Colegiul Național "Frații Buzești" Craiova
8 UNGUREANU MARTA-ŞTEFANIA 11 Colegiul Național "Carol I" Craiova
9 KEVORCHIAN ANDREEA-GABRIELA 12 Colegiul Național "Frații Buzești" Craiova
  Galaţi (profesor însoţitor Duma Vasile)
1 BURUIANĂ ALEXANDRA 7 Colegiul Naţional "Vasile Alecsandri" Galați
2 PAMFIL CĂTĂLIN-COSTEL 7 Colegiul Naţional "Vasile Alecsandri" Galați
3 PALAGĂ VICENŢIU OCTAVIAN 8 Colegiul Naţional "Alexandru Ioan Cuza" Galați
4 IONESCU ALEXANDRU 9 Colegiul Naţional "Vasile Alecsandri" Galați
5 SLĂTINEANU ADRIAN 10 Colegiul Naţional "Vasile Alecsandri" Galați
6 BOUROŞ IOANA 10 Colegiul Naţional "Costache Negri" Galați
7 PUIU ANDREI BOGDAN 11 Colegiul Naţional "Vasile Alecsandri" Galați
8 TĂNASE DIANA ANDREEA 11 Colegiul Naţional "Vasile Alecsandri" Galați
9 CHIRAC CRISTIAN 12 Colegiul Naţional "Vasile Alecsandri" Galați
  Giurgiu (profesor însoţitor Băiatu Paul)
1 DAIA FLORENTINA CRISTINA 7 Școala Gimnazială "Acad. Marin Voiculescu" Giurgiu
2 CRĂCIUN OCTAVIAN 8 Școala Gimnazială Nr.  4 Giurgiu
3 BĂRĂSCU COSMIN 9 Colegiul Național "Ion Maioresu" Giurgiu
4 STAICU RUXANDRA MIHAELA 10 Colegiul Național "Ion Maioresu" Giurgiu
5 BĂNARU DANIEL 11 Colegiul Național "Ion Maioresu" Giurgiu
6 MIU DELIA-OANA 12 Colegiul Național "Ion Maioresu" Giurgiu
  Gorj (profesor însoţitor Catrinoiu Petre)
1 DOBRAN ANDREI 7 Școala Gimnazială Novaci
2 DONDERA ALIN 8 Colegiul Național "George Coșbuc" Motru
3 COMANECI ANDREI 11 Colegiul Național "Tudor Vladimirescu" Târgu Jiu
4 HUICULESCU ALEX-DUMITRU 11 Colegiul Național "Tudor Vladimirescu" Târgu Jiu
5 VULPE VLAD 12 Colegiul Național "Tudor Vladimirescu" Târgu Jiu
  Harghita (profesor însoţitor Géza Dávid)
1 RUNCAN NICOLETA 8 Şcoala Gimnazială "O. C. Tăslăuanu" Bilbor
2 LUKÁCS ÁRON ZSOLT 9 Liceul Teoretic "Márton Áron" Miercurea Ciuc
3 BURUS ENDRE 10 Liceul Teoretic "Márton Áron" Miercurea Ciuc
  Hunedoara (profesor însoţitor Szep Gyuszi)
1 HIRSCH ALEXANDRA 7 Colegiul Tehnic "Mihai Viteazu" structura Şcoala Gimnazială Nr. 5 Vulcan
2 STERN CRISTIAN-DAVID 8 Școala Gimnazială Nr. 3 Lupeni
3 IACOB CRISTIAN 9 Colegiul Național "Decebal" Deva
4 MĂNĂSOI TEODOR 10 Colegiul Național "Mihai Eminescu" Petroșani
5 FETOIU CĂTĂLIN EMIL 11 Colegiul Național "Iancu de Hunedoara" Hunedoara
6 ORZAN ALEXANDRU 11 Colegiul Național "Iancu de Hunedoara" Hunedoara
7 DUNA ALEXANDRU DAN 12 Colegiul Național  "I. C. Brătianu" Hațeg
  Ialomiţa (profesori însoţitori: Păunescu Constantin)
1 BUF SORINA 7 Școala Gimnazială Nr. 3 Slobozia
2 STANESCU ANDREI 7 Școala Gimnazială "Sfântul Andrei" Slobozia
3 BÂRA ANDREI ROBERT 8 Şcoala Gimnazială "Ion Heliade Rădulescu" Urziceni
4 DINU SABINA 9 Colegiul Naţional "Mihai Viteazul" Ialomița
5 COMĂNICI CODRUŢA MĂLINA 10 Colegiul Naţional "Grigore Moisil" Ialomița
6 TIŢĂ IULIAN 10 Colegiul Naţional "Grigore Moisil" Ialomița
7 GAE SILVIU 11 Colegiul Naţional "Mihai Viteazul" Ialomița
8 CUSTURĂ MIHAI 12 Colegiul Naţional "Mihai Viteazul" Ialomița
  Iaşi (profesori însoţitori: Budeanu Cătătlin, Plăeșu Veronica)
1 POPA IOANA MARIA 7 Colegiul Național Iași
2 TUCHILUȘ VLAD 7 Colegiul "Costache Negruzzi" Iași
3 ANTOHI ROBERT 7 Colegiul "Costache Negruzzi" Iași
4 MORARIU RĂZVAN ANDREI 7 Colegiul Național Iași
5 AȘTEFANEI COSMIN 8 Colegiul Național Iași
6 STRUGARU IRINA MĂLINA 8 Colegiul Național Iași
7 CRĂCIUN IONUȚ CĂTĂLIN 8 Colegiul Național Iași
8 ANUȘCĂ POPA IOAN ARMAND 8 Colegiul Național Iași
9 BUZATU ANDREEA 8 Colegiul Național "Mihail Sadoveanu" Pașcani
10 PAȘA ANDREI 9 Colegiul Național Iași
11 LAZĂR SEBASTIAN CONSTANTIN 9 Colegiul Național "Emil Racoviță" Iași
12 AVĂDANEI OVIDIU 10 Colegiul Național "Emil Racoviță" Iași
13 RĂDUCEA MARIN ANDREI 10 Colegiul Național Iași
14 GHEORGHIU CĂLIN 10 Colegiul "Costache Negruzzi" Iași
15 MIRON RADU 11 Liceul Teoretic "Dimitrie Cantemir" Iași
16 INDREI LUCIA 11 Colegiul Național Iași
17 LĂMĂTIC IOANA 12 Colegiul Național Iași
18 STANCIU COSMIN ALEXANDRU 10 Colegiul Național Iași
  Ilfov (profesor însoţitor Marica Lavinia)
1 NICOLAESCU VLAD IOAN 7 Școala “Pro Ingenio" Bragadiru
2 DIMA ANDREEA 8 Școala “Pro Ingenio" Bragadiru
3 CUZMINSCHI MARINA 11 Liceul Teoretic "Horia Hulubei" Măgurele
4 LICU DENISA 12 Liceul Tehnologic "Dumitru Dumitrescu" Buftea
  Maramureş (profesor însoţitor Bojor Florin)
1 ZELINA PAUL 7 Colegiul Național "Vasile Lucaciu" Baia Mare
2 MATEI BLEDEA ALEXANDRU 7 Colegiul Național "Gheorghe Șincai" Baia Mare
3 PETZ ALIN 7 Colegiul Național "Vasile Lucaciu" Baia Mare
4 LUCACIU SERGIU 8 Colegiul Național "Gheorghe Șincai" Baia Mare
5 ZELINA MIHAI 9 Colegiul Național "Vasile Lucaciu" Baia Mare
6 SÂNTEJUDEAN TUDOR 9 Colegiul Național "Gheorghe Șincai" Baia Mare
7 COTAN PAUL 10 Colegiul Național "Gheorghe Șincai" Baia Mare
8 ȚÂNȚAR OANA 10 Colegiul Național "Gheorghe Șincai" Baia Mare
9 BUD CRISTIAN 11 Colegiul Național "Gheorghe Șincai" Baia Mare
10 MICLEA ANDREI 11 Colegiul Național "Gheorghe Șincai" Baia Mare
11 CERRAHOGLU OMER 12 Colegiul Național "Gheorghe Șincai" Baia Mare
  Mehedinţi (profesor însoţitor Paponiu Dana)
1 ŞEITAN RADU CĂTĂLIN 7 Colegiul Naţional "Traian" Drobeta Turnu Severin
2 MARGHESCU BOGDAN 8 Colegiul Naţional "Traian" Drobeta Turnu Severin
3 LUNGU VLAD 9 Colegiul Naţional "Traian" Drobeta Turnu Severin
4 POPESCU CRISTIANA MARIA 10 Colegiul Naţional "Traian" Drobeta Turnu Severin
5 NECIU DENISA NICOLETA 11 Colegiul Naţional "Gheorghe Ţiţeica" Drobeta Turnu Severin
6 MĂGĂREAŢĂ COSMINA GEORGIANA 12 Colegiul Naţional "Gheorghe Ţiţeica" Drobeta Turnu Severin
  Mureş (profesor însoţitor Gînţa Vasile)
1 MĂCEAN MARIUS 7 Școala Gimnazială "Dacia" Târgu Mureș
2 TENIE ANDA 8 Școala Gimnazială "Tudor Vladimirescu" Târgu Mureș
3 BLAGA BOGDAN 8 Școala Gimnazială "Tudor Vladimirescu" Târgu Mureș
4 BUNA MĂRGINEAN ALEX 9 Colegiul Național "Alexandru Papiu Ilarian" Târgu Mureș
5 NICUȘAN ANDREI 9 Colegiul Național "Alexandru Papiu Ilarian" Târgu Mureș
6 GEORGESCU SABINA 10 Colegiul Național "Unirea" Târgu Mureș
7 SABĂU VLAD 10 Colegiul Național "Alexandru Papiu Ilarian" Târgu Mureș
8 ȘERBAN ȘTEFANA 11 Liceul Tehnologic "Petru Maior" Reghin
9 MIHALY VLAD 12 Colegiul Național "Mircea Eliade" Sighișoara
10 COVACI RAREȘ 12 Colegiul Național "Alexandru Papiu Ilarian" Târgu Mureș
  Neamţ (profesor însoţitor Neţa Constantin Ciprian)
1 ROCA IOANA-MARIA 7 Şcoala Gimnazială Nr. 3  Piatra-Neamţ
2 BLANARU ANDY ŞTEFAN 8 Şcoala Gimnazială Nr. 2  Piatra-Neamţ
3 STANCIU VICTOR 8 Şcoala Gimnazială "Alexandru Ioan Cuza" Roman
4 SPIRIDON CĂLIN 9 Colegiul Naţional "Petru Rareş"  Piatra-Neamţ
5 ȘTEFAN CRISTIAN-CONSTANTIN 10 Colegiul Naţional "Petru Rareş"  Piatra-Neamţ
6 PARASCHIVESCU TUDOR 10 Colegiul Naţional "Petru Rareş"  Piatra-Neamţ
7 ROTARU ANA 11 Colegiul Naţional "Petru Rareş"  Piatra-Neamţ
8 ILIE VLAD-IULIAN 12 Colegiul Naţional "Roman Vodă" Roman
  Olt (profesor însoţitor Popa Irinel Dorin)
1 GAVRILĂ COSMIN 7 Școala Gimnazială "Nicolae Titulescu" Caracal
2 POPESCU RALUCA ANDREEA 7 Școala Gimnazială "Eugen Ionescu" Slatina
3 DRĂGHIA DENISA IULIA 7 Școala Gimnazială "Dumitru Buzdun" Corabia
4 IGNAT HORIA 7 Școala Gimnazială "Eugen Ionescu" Slatina
5 CHIROIU JITIANU DOINA 8 Școala Gimnazială "Nicolae Titulescu" Caracal
6 FICIU BOGDAN 8 Școala Gimnazială "Virgil Mazilescu" Corabia
7 DINU CORINA AMALIA 8 Școala Gimnazială "Eugen Ionescu" Slatina
8 DEACONU RAMONA MARINELA 9 Colegiul Național "Ion Minulescu" Slatina
9 VAVA TEIA ANDRADA 9 Colegiul Național "Ion Minulescu" Slatina
10 CHIRIMBU LIVIU 9 Colegiul Național "Ion Minulescu" Slatina
11 FINTA OVIDIU ADRIAN 9 Colegiul Național "Ion Minulescu" Slatina
12 RADULESCU DAN 10 Colegiul Național "Radu Greceanu" Slatina
13 DOGARU IOAN DRAGOŞ 11 Colegiul Național "Ion Minulescu" Slatina
14 BUZATU OVIDIU 12 Colegiul Național "Ion Minulescu" Slatina
  Prahova (profesor însoţitor Vasile Emil)
1 CAPRARU ADRIAN-MIRCEA-GABRIEL 7 Colegiul Național "Mihai Viteazul" Ploiești
2 DATCU GEORGE VALENTIN 7 Colegiul Național "Mihai Viteazul" Ploiești
3 DRAGHICI DELIA 8 Colegiul Național "Mihai Viteazul" Ploiești
4 ZECHERU DANIELA CRISTINA 9 Colegiul Național "Alexandru Ioan Cuza" Ploiești
5 KELESIDIS EVGNOSIA-ALEXANDRA 10 Colegiul Național "Mihai Viteazul" Ploiești
6 ȘERBĂNESCU CORINA IOANA 10 Colegiul Național "Ion Luca Caragiale" Ploiești
7 CEACIREANU MIHAI FILIP 10 Colegiul Național "Mihai Viteazul" Ploiești
8 ILIE CĂTĂLIN-ANDREI 11 Colegiul Național "Mihai Viteazul" Ploiești
9 BÎRSAN ANDREI 11 Colegiul Național "Mihai Viteazul" Ploiești
10 MATACHE CRISTIAN-RĂZVAN 11 Colegiul Național "Ion Luca Caragiale" Ploiești
11 JIANU DAVID 12 Colegiul Național "Mihai Viteazul" Ploiești
12 IONETE SÂNZIANA-IULIA 12 Colegiul Național "Ion Luca Caragiale" Ploiești
  Satu Mare (profesor însoţitor Blaga Alexandru)
1 CIOROGA RAREȘ 7 Colegiul Naţional "Mihai Eminescu" Satu Mare
2 MAXIM GEORGIANA 8 Colegiul Naţional "Mihai Eminescu" Satu Mare
3 ROATIŞ IRIS 8 Şcoala Gimnazială "Lucian Blaga" Satu Mare
4 MIHAI MARCIAN 9 Colegiul Naţional "Mihai Eminescu" Satu Mare
5 SCHEFLER GERGŐ 10 Liceul Teologic Romano-Catolic "Ham Janos" Satu Mare
6 BURA LUCIA 11 Colegiul Naţional "Mihai Eminescu" Satu Mare
7 CORTEL SVEN 12 Colegiul Naţional "Mihai Eminescu" Satu Mare
  Sălaj (profesor însoţitor  Lucaciu Simona)
1 ȚURCAȘ ANDREI 7 Școala Gimnazială "Porolissum" Zalău
2 FER LAURA ANTONIA 8 Școala  Gimnazială "Gheorghe Şincai" Bobota
3 TÖTÖS GYÖRGY 9 Colegiul Național "Silvania" Zalău
4 MOLDOVAN ANA-MARIA 10 Colegiul Național "Silvania" Zalău
5 CIMPOIEȘ GEORGE 11 Colegiul Național "Silvania" Zalău
6 NAGY ISTVÁN 11 Colegiul Național "Silvania" Zalău
7 BUBOI ANDREI 12 Colegiul Național "Silvania" Zalău
8 HODIȘ MIRCEA 12 Colegiul Național "Silvania" Zalău
  Sibiu (profesor însoţitor Guita Monica)
1 LARIONESCU ADRIAN 7 Şcoala Gimnazială Nr. 18 Sibiu
2 GEORGESCU ADELA 8 Şcoala Gimnazială "Regina Maria" Sibiu
3 RADU ŞTEFAN 8 Colegiul Naţional "Octavian Goga" Sibiu
4 VALASE IONUŢ 8 Şcoala Gimnazială Nr. 20 Sibiu
5 VINŢAN RADU 9 Colegiul Naţional "Samuel von Brukenthal" Sibiu
6 MATEI CRISTIAN 10 Colegiul Naţional "Samuel von Brukenthal" Sibiu
7 OPREA CAMELIA 10 Colegiul Naţional "Samuel von Brukenthal" Sibiu
8 TOLCIU TUDOR 10 Colegiul Naţional "Samuel von Brukenthal" Sibiu
9 TRUŢĂ MIHAI 11 Liceul Teoretic "Stephan Ludwig Roth" Mediaș
  Suceava (profesor însoţitor Leonte Gheorghe)
1 LUNGU EDUARD 7 Liceul Tehnologic "Tomşa Vodă" Solca
2 ARSENI TEODORA MĂDĂLINA 7 Liceul Tehnologic "Oltea Doamna" Dolhasca
3 HORODINCĂ MIHAI 7 Şcoala Gimnazială "Bogdan Vodă" Rădăuți
4 MACOVEI MONICA IOANA 8 Şcoala Gimnazială "Miron Costin" Suceava
5 ȘLINCU ȘERBAN ȘTEFAN 9 Colegiul Naţional "Petru Rareş" Suceava
6 CIOCAN DIANA VALENTINA 10 Colegiul Naţional "Ştefan cel Mare" Suceava
7 FLORESCU ADRIAN GABRIEL 10 Colegiul Militar Liceal "Ștefan cel Mare" Câmpulung Moldovenesc
8 MAHALU GABRIEL 11 Colegiul Naţional "Ştefan cel Mare" Suceava
9 DUTCEAC ANDREI 11 Colegiul Militar Liceal "Ștefan cel Mare" Câmpulung Moldovenesc
10 MANGHIUC BOGDAN ADRIAN 12 Colegiul Naţional "Petru Rareş" Suceava
  Teleorman  (profesor însoţitor Mihai Cornel)
1 MIHAI MIHAIL 7 Școala Gimnazială "Mihai Viteazul" Alexandria
2 TEODORESCU LAVINIA 8 Școala Gimnazială "Mihai Eminescu" Roșiorii de Vede
3 ANDREICA RADU 8 Școala Gimnazială "Mihai Viteazul" Alexandria
4 MARIN DIANA 9 Colegiul Național "Alexandru Dimitrie Ghica" Alexandria
5 GRIGORESCU THEODOR IOAN 9 Colegiul Național "Alexandru Dimitrie Ghica" Alexandria
6 PEȘU GABRIEL 10 Liceul Teoretic "Alexandru Ioan Cuza" Alexandria
7 BACIU MARIUS CRISTIAN 10 Colegiul Național "Unirea" Turnu Măgurele
8 PĂTRAȘCU EUGEN ROBERT 11 Colegiul Național "Anastasescu" Roșiorii de Vede
9 DIEACONU ANDREEA LOREDANA 12 Colegiul Național "Unirea" Turnu Măgurele
  Timiş (profesor însoţitor Bătăran Florin)
1 DUMITRESCU PATRICK 7 Şcoala Gimnazială  Nr. 21 "Victor Babeș" Timișoara
2 BOCIAT DANIEL TIBERIU 7 Școala Gimnazială Nr. 2 Sânnicolau
3 DOBRE BOGDAN 8 Liceul Teoretic "Grigore Moisil" Timișoara
4 BĂBĂLĂU ALEXANDRU 8 Școala Gimnazială Nr. 18 Timișoara
5 SZABO LISA 8 Liceul Teoretic “Bartok Bela" Timișoara
6 MALEKSHAHIAN ALEXANDRU 9 Liceul Teoretic "Grigore Moisil" Timișoara
7 SABOU ȘTEFANIA 9 Colegiul Național "Constantin Diaconovici Loga" Timișoara
8 DAMIAN DOREL 9 Colegiul Național "Constantin Diaconovici Loga" Timișoara
9 GAROVAT ADRIAN 9 Colegiul Național "Constantin Diaconovici Loga" Timișoara
10 NICORAŞ VLAD 10 Liceul Teoretic "Grigore Moisil" Timișoara
11 CIOCIOMAN OANA 11 Liceul Teoretic "Grigore Moisil" Timișoara
12 IOCSA VALERIU 12 Colegiul Național "Constantin Diaconovici Loga" Timișoara
13 MÂRZOCA ANDREEA 12 Liceul Teoretic "Grigore Moisil" Timișoara
  Tulcea  (profesor însoţitor Milea Daniela)
1 BARBU MARIA ALEXANDRA 7 Colegiul Dobrogean "Spiru Haret" Tulcea
2 TÖRÖK ZOLTÁN-MIHÁLY 8 Școala Gimnazială Nr. 12 Tulcea
3 RUSU C.GEORGIANA -RUXANDRA 9 Colegiul Dobrogean "Spiru Haret" Tulcea
4 DOROBANŢU RĂZVAN 10 Colegiul Dobrogean "Spiru Haret" Tulcea
5 APOSTU IRINA 10 Colegiul Dobrogean "Spiru Haret" Tulcea
6 CONSTANTINESCU EMIL-ANDREI 11 Colegiul Dobrogean "Spiru Haret" Tulcea
7 IZOT PAUL 12 Colegiul Dobrogean "Spiru Haret" Tulcea
  Vaslui  (profesor însoţitor TALAȘMAN ADRIAN)
1 MACOVEI RALUCA 7 Colegiul Naţional
"Cuza Vodă"
Huși
2 MOCANU ADA ASTRID 8 Şcoala Gimnazială
"Episcop Iacov Antonovici"
Bârlad
3 IFTIME BIANCA 9 Liceul Teoretic
"Mihail Kogălniceanu"
Vaslui
4 MICU MARIA 10 Colegiul Naţional
"Gheorghe Roşca Codreanu"
Bârlad
5 MEREU CONSTANTIN MARIAN 11 Liceul Tehnologic
"Nicolae Iorga"
Negrești
  Vâlcea  (profesor însoţitor Gorgotă Vasile)
1 KAPROȘ ANA 7 Școala Gimnazială "Take Ionescu" Râmnicu Vâlcea
2 TRĂISTARU ANDREEA MARIA 7 Colegiul Național de Informatică "Matei Basarab" Râmnicu Vâlcea
3 TREPTEANU LUCIAN 8 Școala Gimnazială "Nicolae Bălcescu" Râmnicu Vâlcea
4 PETCAN MIRUNA 8 Colegiul Național "Mircea cel Batran" Râmnicu Vâlcea
5 BADEA ADRIAN 8 Colegiul Național de Informatică "Matei Basarab" Râmnicu Vâlcea
6 NIȚĂ ANDREI CRISTIAN 8 Colegiul Național "Mircea cel Batran" Râmnicu Vâlcea
7 DRĂGHICI ANDREI 8 Colegiul Național "Mircea cel Batran" Râmnicu Vâlcea
8 HODOROAGĂ IONUȚ 9 Colegiul Național "Alexandru Lahovari" Râmnicu Vâlcea
9 PLOSCARU IOAN-LAURENȚIU 10 Colegiul Național "Alexandru Lahovari" Râmnicu Vâlcea
10 UNGUREANU ALEXANDRU-CORNELIU 11 Colegiul Național "Alexandru Lahovari" Râmnicu Vâlcea
  Vrancea  (profesor însoţitor Țibrea Laurențiu)
1 MIRCEA ANDRA 7 Colegiul Naţional "Unirea" Focșani
2 NECULA ANA 7 Colegiul Naţional "Unirea" Focșani
3 MATIȘAN RĂZVAN ANDREI 7 Şcoala  Gimnazială "Duiliu Zamfirescu" Focșani
4 JELEA ANDREI ALEXANDRU 8 Şcoala  Gimnazială "Ion Basgan" Focșani
5 TĂZLĂUANU BIANCA 10 Colegiul Naţional "Unirea" Focșani
6 TROFIN ANDREI VLAD 11 Colegiul Naţional "Alexandru Ioan Cuza" Focșani
7 APOSTOAE ANDREI ALEXANDRU 12 Colegiul Naţional "Unirea" Focșani
SEO Romania