Comenzile efectuate in perioada 21.07.2017 - 31.08.2017 vor fi livrate incepand cu data de 01.09.2017

Participanți clasa a V-a și a VI-a

Nr. crt. Nume şi prenume Cls Şcoala de provenienţă Localitatea
  Alba (profesor însoţitor Lorintz Liliana)
1 ROMAN MARIA 5 Colegiul Național "Lucian Blaga" Sebeş
2 DAN ALEXANDRU 6 Școala Gimnazială "Mihai Eminescu" Alba Iulia
  Arad (profesor însoţitor Both Maria)
1 SODINCA IULIA 5 Liceul Pedagogic "Dimitrie Ţichindeal" Arad
2 DOBONDI DAVID LASZLO 5 Colegiul National "Moise Nicoară" Arad
3 KRISZTOF PATRICIA 6 Şcoala Gimnazială Nr 5 Arad
  Argeş (profesor însoţitor Ursu Florica)
1 CHIRIAC CRISTIAN ALEXANDRU 5 Şcoala Gimnazială "Mircea Cel Bătrân" Piteşti
2 CIOC ALEX ANDREI 6 Şcoala Gimnazială "Traian" Piteşti
3 VOICU CIPRIAN GABRIEL 6 Şcoala Gimnazială "Traian" Piteşti
4 BUZULICĂ TEODORA 6 Şcoala Gimnazială "Mihai Eminescu" Piteşti
  Bacău (profesor însoţitor Zaharia Maria)
1 ȘTEFĂNESCU ȘTEFAN 5 Colegiul Național "Dimitrie Cantemir" Onești
2 OPREA ILINCA 6 Colegiul Naţional "Gheorghe Vrănceanu" Bacău
  Bihor (profesor însoţitor Verestoi Csilla)
1 SLAVOIA ALEXANDRU 5 Colegiul Naţional "Emanuil Gojdu" Oradea
2 VAIDA TUDOR FILIP 5 Colegiul Naţional "Emanuil Gojdu" Oradea
3 SILAGHI HOREA 6 Colegiul Naţional "Emanuil Gojdu" Oradea
  Bistriţa-Năsăud (profesor însoţitor Mititean Ancuta)
1 BADIU ANCA 5 Colegiul Naţional "Liviu Rebreanu" Bistriţa
2 DEMIAN CĂTĂLIN 5 Şcoala Gimnazială "Ştefan Cel Mare" Bistriţa
3 VACAR DOROTHEEA  KARINA 6 Şcoala Gimnazială "Avram Iancu" Bistriţa
  Botoşani (profesor însoţitor  Vicol Daniela)
1 PETRUC ANDREI STEFAN 5 Colegiul Naţional "Mihai Eminescu" Botoşani
2 TRISCA VICOL CEZAR 6 Colegiul Naţional "Mihai Eminescu" Botoşani
3 ANTON IOANA MARIA 6 Şcoala Gimnazială Nr 7 Botoşani
  Braşov (profesor însoțitor Minea Delia)
1 SECĂREA DIANA MARIA 5 Şcoala Gimnazială Nr.5 Braşov
2 VAIDA RADU ANDREI 5 Şcoala Gimnazială Nr 2 "Diaconu Coresi" Braşov
3 VASILESCU IOANA 6 Şcoala Gimnazială Nr.5 Braşov
4 CHICHERNEA DIANA MARIA 6 Colegiul Naţional "Andrei Şaguna" Braşov
  Brăila (profesor însoţitor Slobodeanu Simona)
1 MOGODEANU CLAUDIU 5 Colegiul Naţional "Gheorghe Munteanu Murgoci" Brăila
2 BADEA ANDRADA GEORGIANA 5 Colegiul Naţional "Nicolae Bălcescu" Brăila
3 FILIP OCTAV 5 Şcoala Gimnazială "Fănuş Neagu" Brăila
4 POPESCU MARIA 6 Colegiul Naţional "Nicolae Bălcescu" Brăila
  Bucureşti (profesori însoţitori:  Zamfirescu Mihai, Berindeanu Mihaela, Bogdan Liţă)
1 GREACA ALBERT ANTONIU 4 Școala Gimnazială Nr. 97 Bucureşti
2 BURACU ȘTEFAN PAUL 5 Liceul Teoretic Internaţional De Informatică Bucureşti
3 CIUMARA ŞERBAN 5 Şcoala Gimnazială Nr.  59 Bucureşti
4 MIHAILA TEODORA 5 Școala Gimnazială Nr. 97 Bucureşti
5 MOCIOI TUDOR 5 Colegiul Naţional De Informatică "Tudor Vianu" Bucureşti
6 BURCA VLAD 5 Școala Gimnazială Nr. 97 Bucureşti
7 MOISE ALEXANDRU IOAN 5 Liceul Teoretic Internaţional De Informatică Bucureşti
8 PARFENI ANDREI ALEXANDRU 5 Liceul Teoretic Internaţional De Informatică Bucureşti
9 SIMON SEBASTIAN MIHAI 5 Liceul Teoretic Internaţional De Informatică Bucureşti
10 TINCA MATEI 5 Colegiul Naţional De Informatică "Tudor Vianu" Bucureşti
11 MĂRGINEAN ANDREI 5 Liceul Teoretic Internaţional De Informatică Bucureşti
12 ZLĂTEA CEZAR STELIAN 5 Liceul Teoretic Internaţional De Informatică Bucureşti
13 COMAN SERGIU 5 Scoala Gimnaziala Nr. 56 Bucureşti
14 ENACHE TUDOR 5 Școala Gimnazială Nr. 97 Bucureşti
15 MITU MATEI 5 Școala Gimnazială Nr. 190 Bucureşti
16 TRAN BACH NGUYEN 5 Liceul Teoretic Internaţional De Informatică Bucureşti
17 MIHAI ALEXANDRU 5 Liceul Teoretic "Ştefan Odobleja" Bucureşti
18 ROMANESCU FLAVIU 5 Liceul Teoretic Internaţional De Informatică Bucureşti
19 TIMOFTE ALEXANDRA 6 Colegiul Naţional De Informatică "Tudor Vianu" Bucureşti
20 DIMA ILEANA 6 Liceul Teoretic Internaţional De Informatică Bucureşti
21 PETROVICI VLAD 6 Scoala Gimnaziala Nr. 56 Bucureşti
22 PICU GEORGE 6 Scoala Gimnaziala Nr.81 Bucureşti
23 LĂCĂU ANA 6 Liceul Teoretic Internaţional De Informatică Bucureşti
24 FLORESCU CELLA 6 Colegiul Naţional De Informatică "Tudor Vianu" Bucureşti
25 COMAN ANDREI 6 Colegiul Naţional De Informatică "Tudor Vianu" Bucureşti
26 CHIPER IOANA 6 Şcoala Gimnazială "Mircea Santimbreanu" Bucureşti
27 ROTARU MARIA 6 Colegiul Naţional De Informatică "Tudor Vianu" Bucureşti
28 GEORGESCU ILINCA 6 Scoala Gimnazială Nr.79 Bucureşti
29 IANCU MIHNEA 6 Scoala Gimnaziala Nr. 56 Bucureşti
30 PANTEA ANDREI TIBERIU 6 Liceul Teoretic Internaţional De Informatică Bucureşti
31 STAN TEODORA 6 Liceul Teoretic Internaţional De Informatică Bucureşti
32 CRĂCIUN MIHAI 6 Colegiul Naţional De Informatică "Tudor Vianu" Bucureşti
33 TEODORESCU ANTONIO 6 Liceul Teoretic Internaţional De Informatică Bucureşti
34 GAVREA NORA 6 Scoala Gimnazială Nr.79 Bucureşti
35 PALIȚĂ CARINA MARIA 6 Liceul Teoretic Internaţional De Informatică Bucureşti
36 MOHANU HERBERT 6 Colegiul Naţional De Informatică "Tudor Vianu" Bucureşti
37 STANCIU VLAD 6 Scoala Gimnazială Nr.97 Bucureşti
  Buzău (profesor însoţitor IARCA DANIEL)
1 MĂRUNȚIȘ ȘTEFAN ANDREI 5 Colegiul Național "Bogdan Petriceicu Haşdeu" Buzău
2 BĂCEANU ROBERT COSMIN 5 Colegiul Național "Bogdan Petriceicu Haşdeu" Buzău
3 MIHAI RALUCA 6 Școala Gimnazială Nr.1 Râmnicu Sărat
  Caraş-Severin (profesor însoţitor Musteti Liliana Gabriela)
1 BUGA ANDRU  MIHAI 5 Colegiul Naţional "Traian Lalescu" Reşiţa
2 CIOBANU ELENA 6 Şcoala Gimnazială Nr.2 Reşiţa
3 GUSITA CRISTINA 6 Liceul Bănăţean  Oțelu Roșu
  Călăraşi (profesor însoţitor Bornea Cristina Emilia)
1 BORNEA ANDREI LAURENŢIU 5 Școala Gimnazială "Helikon" Călăraşi
2 PARASCHIV THEODOR VLAD 6 Şcoala Gimnazială  "Mihai Viteazul" Călăraşi
  Cluj (profesor însoţitor Vasilescu Valentina)
1 RÂPEANU GEORGE 5 Colegiul Naţional "Emil Racoviţa" Cluj-Napoca
2 COROIAN VLAD 6 Colegiul Naţional "Emil Racoviţa" Cluj-Napoca
3 ARION DAN VASILE 6 Şcoala Gimnazială "Avram Iancu" Turda
4 ILE GEORGE 6 Colegiul Naţional "Emil Racoviţa" Cluj-Napoca
  Constanţa (profesori însoţitori: Cărnaru Mioara)
1 PUȘCASU RĂZVAN ȘTEFAN 5 Școala Gimnazială "Spectrum" Constanţa
2 GÎRBAN ALEXANDRU 5 Școala Gimnazială "Spectrum" Constanţa
3 MEMIȘ EDIS 6 Liceul Teoretic "Traian" Constanța
  Covasna (profesor însoţitor Tamás Enikő)
1 KOTRÓ-KOSZTÁNDI ANNA 5 Liceul Teoretic "Székely Mikó" Sfântu Gheorghe
2 ROTH APOR 6 Liceul Teoretic "Székely Mikó" Sfântu Gheorghe
3 MIKLÓS CSENGE 6 Liceul Teoretic "Székely Mikó" Sfântu Gheorghe
  Dâmboviţa (profesor însoţitor Catana Alin)
1 CONSTANTINESCU ANDREI ALEXANDRU 5 Şcoala Gimnazială "Mihai Viteazul" Pucioasa
2 NEDELCU DARIA 5 Colegiul Naţional "Ienachiţă Văcărescu" Târgovişte
3 IONESCU DARIA 6 Şcoala Gimnazială Brezoaiele
  Dolj (profesor însoţitor Cristea Cătălin)
1 MOANŢĂ IONUŢ LIVIU 5 Şcoala Gimnazială "Mircea Eliade" Craiova
2 OPORANU ALEXANDRU ŞTEFAN 6 Şcoala Gimnazială "Mircea Eliade" Craiova
  Galaţi (profesor însoţitor Necula Carmen)
1 GRIGORAŞ TUDOR 5 Colegiul Naţional "Vasile Alecsandri" Galaţi
2 CHIRIAC ELLA ANA MARIA 5 Colegiul Naţional "Vasile Alecsandri" Galaţi
3 PRIPOAIE RĂZVAN 6 Colegiul Naţional "Vasile Alecsandri" Galaţi Galaţi
4 TUDOR ANDREEA-MARIA 6 Colegiul Naţional "Spiru Haret" Tecuci
  Giurgiu (profesor însoţitor Dincă Gabriela)
1 OLTEANU MARIUS RĂZVAN 5 Școala Gimnazială Nr.7 Giurgiu
2 CROITORU EDUARD ADRIAN 6 Școala Gimnazială Nr.8 Giurgiu
  Gorj (profesor însoţitor Stoichiţoiu Mircea)
1 BANTA DIANA MARIA 5 Școala Gimnazială "Gheorghe Tătărăscu" Târgu Jiu
2 BALAN TRIBUS- LEON-ROLAND 6 Școala Gimnazială "C. Savoiu" Târgu Jiu
3 PANDURU CONSTANTIN-MARIUS 6 Liceul Tehnologic Baia De Fier
  Harghita (profesor însoţitor Simon Ilona)
1 CSIBI ALEXANDRA 6 Şcoala Gimnazială "Nagy Imre" Miercurea Ciuc
  Hunedoara (profesor însoţitor Radeș Daniela)
1 CIOCOIU VLAD 5 Colegiul Tehnic "Constantin Brâncuși" Structură Sc. 5 Petrila
2 NECHIFOR MIREL-GABRIEL 6 Liceul Tehnologic "Retezat" Uricani
  Ialomiţa (profesor însoţitor Ionescu Sorana )
1 IONESCU DAN 5 Şcoala Gimnazială "Sfântul  Andrei" Slobozia
2 DINU ANDREEA 6 Şcoala Gimnazială Nr.3 Slobozia
3 NICOARA LAURA 6 Şcoala Gimnazială Nr.4 Slobozia
  Iaşi (profesori însoţitori: Farcaș Marius)
1 PĂULEŢ ŞTEFAN TUDOR 5 Colegiul Național "Emil Racoviță" Iași
2 CONSTANTINESCU MĂLINA ELENA 5 Colegiul Național Iași
3 DAN ȘTEFAN 5 Colegiul Național Iași
4 ROTARU VERONICA IOANA 6 Colegiul Național Iași
5 BLAJUȚI ȘTEFAN 6 Colegiul Național Iași
6 FARCAȘ RADU LUCIAN 6 Colegiul Național "Emil Racoviță" Iași
7 BĂCĂLIE IOANA ROXANA 6 Colegiul Național Iași
  Ilfov (profesor însoţitor Florina Marin)
1 DUMITRU MIHAI ŞTEFAN 5 Școala Gimnazială "Pro Ingenio" Bragadiru
2 CIUREA ADRIAN MIHAI 6 Școala Gimnazială "Pro Ingenio" Bragadiru
3 CHIRAN ANDREI IONUȚ 6 Școala Gimnazială "Pro Ingenio" Bragadiru
4 BACIU RADU GEORGE 6 Școala Gimnazială "Pro Ingenio" Bragadiru
  Maramureş (profesor însoţitor Boroica Gheorghe)
1 TREISTA IOANA-GEORGIANA 5 Colegiul Naţional "Dragoş Vodă" Sighetu Marmației
2 LAZĂR LAURENŢIU 5 Colegiul Naţional "Dragoş Vodă" Sighetu Marmației
3 ROBU VLAD NICOLAE 6 Școala Gimnazială "Nicolae Iorga" Baia Mare
4 POP CĂLIN GEORGE 6 Școala Gimnazială "Nicolae Iorga" Baia Mare
5 ANDREICUȚ TEOFIL 6 Colegiul Național "Gheorghe Șincai" Baia Mare
6 BOROICA ADRIAN 6 Colegiul Național "Gheorghe Șincai" Baia Mare
  Mehedinţi (profesor însoţitor Răducan Emilia)
1 ŞOŞEA MIRUNA 5 Colegiul Naţional "Traian" Drobeta Turnu Severin
2 BUŞE IASMINA 6 Colegiul Naţional "Traian" Drobeta Turnu Severin
3 CRĂCIUNESCU ION EMANUEL 6 Şcoala Gimnazială "Pamfil Şeicaru" Orşova
4 JIANU DIANA FLORENTINA 6 Colegiul Naţional "Gheorghe Ţiţeica" Drobeta Turnu Severin
  Mureş (profesor însoţitor Gînța Vasile)
1 ANCA GEORGIANA 5 Şcoala Gimnazială "Romulus Guga" Târgu Mureş
2 FLOREA CIPRIAN 6 Şcoala Gimnazială "George Coşbuc" Târgu Mureş
3 COJOCARU VICENȚIU 6 Colegiul Național "Unirea" Târgu Mureş
  Neamţ (profesor însoţitor Suman Daniela)
1 BĂLTOI TEODOR IOAN 5 Colegiul Naţional "Roman Vodă" Roman
2 GHIŢĂ RADU ANDREI 6 Colegiul Naţional "Roman Vodă" Roman
  Olt (profesor însoţitor Corina Mianda Mîinescu)
1 VĂDĂSTREANU ROBERT 5 Școala Gimnazială "Vlaicu Vodă" Slatina
2 CONESCHI VLAD SILVIU 5 Școala Gimnazială "Eugen Ionescu" Slatina
3 MITRACHE IONUȚ 5 Școala Gimnazială "Nicolae Titulescu" Caracal
4 TUDOSIE MARIA ANDREEA 5 Școala Gimnazială "Eugen Ionescu" Slatina
5 DUGAESESCU FILIP 6 Școala Gimnazială "Mihail Drumeș" Balș
6 IONEL RĂZVAN 6 Colegiul Național "Radu Greceanu" Slatina
7 DICU ANDREI ȘTEFAN 6 Liceul Cu Program Sportiv Slatina
  Prahova (profesor însoţitor Crăciun Ioana)
1 MIHAIU MIHAI SEBASTIAN 5 Colegiul Național "Mihai Viteazul" Ploiești
2 MERLĂ ANTONIU ŞTEFAN 5 Colegiul Național "Ion Luca Caragiale" Ploiești
3 SĂVULESCU ȘTEFAN 6 Colegiul Național "Ion Luca Caragiale" Ploiești
4 MINCU MIHAI-DANIEL 6 Şcoala Gimnazială Internaţională "Spectrum" Ploiesti
5 DINICA RAZVAN MIHAI 6 Colegiul Național "Mihai Viteazul" Ploiești
  Satu Mare (profesor însoţitor Muntean Valerica Doina)
1 ANGHELUȘ ALIN 5 Colegiul Naţional „Mihai Eminescu" Satu Mare
2 POP BOGDAN 6 Colegiul Naţional „Mihai Eminescu" Satu Mare
  Sălaj (profesor însoţitor Bârjac Raluca)
1  POP ALEX 5  Școala Gimnazială "Gheorghe Lazăr" Zalău
2  POP DARIA COSMINA 6  Școala Gimnazială " Mihai Eminescu" Zalău
  Sibiu (profesor însoţitor Cocariu-Ardelean Liviu)
1 PITIC ANDRADA ELENA ALITA 5 Şcoala Gimnazială Nr. 4 Sibiu
2 SUCIU CEZAR MIHAI 6 Şcoala Gimnazială "Cireşarii" Mediaş
3 MUNTEAN FLAVIA 6 Şcoala Gimnazială Nr. 18 Sibiu
  Suceava (profesor însoţitor Solcanu Vasile)
1 AIRINEI ANDREI CRISTIAN 5 Şcoala Gimnazială Nr.1 Bogdăneşti
2 GRIGORESCU LORENA 5 Colegiul Național "Nicu Gane" Fălticeni
3 REBENCIUC PAUL FLORIN 6 Şcoala Gimnazială "Miron Costin" Suceava
4 PAULIUC EDUARD TIMOTEI 6 Liceul Teoretic "Filadelfia" Suceava
  Teleorman  (profesor însoţitor Bojan Veronica)
1 DOBRE EMILIA 5 Școala Gimnazială Nr.1 Videle
2 ȘTEFAN ALEXANDRA MARIA 6 Colegiul Naţional "Anastasescu" Roșiorii De Vede
  Timiş (profesor însoţitor Popescu Ana Natalia)
1 PRETORIAN RĂZVAN 5 Liceul Teoretic "Grigore Moisil" Timişoara
2 LUPULESCU VLAD 6 Colegiul Naţional Bănăţean Timişoara
3 KOŞA ALEX ŞTEFAN 6 Colegiul Naţional "Constantin Diaconovici Loga" Timişoara
4 CRISTESCU IOANA 6 Şcoala Gimnazială Nr.19  "Avram Iancu" Timişoara
  Tulcea  (profesor însoţitor Ivanov Camelia)
1 MIHAI ANCA 5 Liceul Teoretic "Grigore Moisil" Tulcea
2 PISICA ANDREI 6 Colegiul Dobrogean "Spiru Haret" Tulcea
  Vaslui  (profesor însoţitor Lupu Alina)
1 SAVA CONSTANTIN ALIN 5 Şcoala Gimnazială "Alexandra Nechita" Vaslui
2 LUPAŞCU MIRUNA ŞTEFANIA 6 Şcoala Gimnazială "Constantin Parfene" Vaslui
3 ALEXANDRU IULIANA ALEXANDRA 6 Şcoala Gimnazială "Mihai Eminescu" Vaslui
  Vâlcea  (profesor însoţitor Necșuliu Ion)
1 ȘERBAN ALEXANDRU 5 Şcoala Gimnazială "Anton Pann" Râmnicu Vâlcea
2 CAPRIS RUTH 5 Şcoala Gimnazială "Take Ionescu" Râmnicu Vâlcea
3 GHEORGHE LIVIU ARMAND 5 Şcoala Gimnazială "Take Ionescu" Râmnicu Vâlcea
4 HODOROAGĂ ANDREI 6 Şcoala Gimnazială "Take Ionescu" Râmnicu Vâlcea
5 FLORESCU MEDEEA 6 Colegiul Naţional "Mircea Cel Bătrân" Râmnicu Vâlcea
6 CRIVĂȚ NICOLAE ȘTEFAN 6 Şcoala Gimnazială "Take Ionescu" Râmnicu Vâlcea
  Vrancea  (profesor însoţitor Seceleanu Andrei)
1 APREUTESEI RAZVAN ADRIAN 5 Şcoala  Gimnazială "Ion Basgan" Focşani
2 VLAD ANDRA MARIA 6 Şcoala  Gimnazială "Duiliu Zamfirescu" Focşani
3 CAZACU THEODOR 6 Şcoala  Gimnazială "Duiliu Zamfirescu" Focşani
SEO Romania