Comenzile efectuate in perioada 18.12.2017 - 14.01.2018 vor fi livrate incepand cu data de 15.01.2018

Comisia Centrala, clasele VII – XII

    Președinte de onoare: prof. univ. dr. Acu Dumitru- Universitatea "Lucian Blaga" Sibiu

Nr. Crt.

Nume și prenume

Unitatea la care activează

1

Radu Gologan Universitatea Politehnică București -  președinte

2

Daniel Grigorescu Ministerul Educației Naționale – președinte executiv

3

Manta-Klemens Christine Inspectoratul Școlar al Județului Sibiu– vicepreședinte

4

Suciu Nicolae Inspectoratul Școlar al Județului Sibiu – secretar

5

Negrea Gabriel Octavian C.N. "Gheorghe Lazăr" Sibiu – secretar

6

Dorca Doriana Liceul de Artă Sibiu – secretar

7

Mărginean Steliana C.N. "Gheorghe Lazăr" Sibiu – secretar

8

Dorin Andrica Universitatea "Babeș Bolyai", Cluj Napoca

9

Eugen Păltănea Universitatea "Transilvania", Brașov

10

Wladimir-Georges Boskoff Universitatea "Ovidius", Constanța

11

Cătălin Gherghe Universitatea București, Facultatea de Matematică și Informatică

12

Marius Marchitan Universitatea "Ștefan cel Mare" Suceava

13

Vasile Berinde Universitatea de Nord, Baia Mare

14

Mihai Cipu Institutul de Matematică "Simion Stoilow", București

15

Nicolae Beli Institutul de Matematică "Simion Stoilow", București

16

Călin Popescu Institutul de Matematică "Simion Stoilow", București

17

Liviu Păunescu Institutul de Matematică "Simion Stoilow", București

18

Mihai Chiş-Buiga Universitatea de Vest, Timișoara

19

Vasile Pop Universitatea Tehnica Cluj

20

Andrei Ekstein Universitatea "Politehnica", Timișoara

21

Mircea Olteanu Universitatea Politehnică București

22

Alexandru Negrescu Universitatea Politehnică București

23

Ceuca Răzvan Universitatea "Al. I. Cuza" Iași

24

Cristinel Mortici Universitatea "Valahia" Târgoviște

25

Silviu Vasile Universitatea București, Facultatea de Matematică și Informatică

26

Iancu Andrei Universitatea București, Facultatea de Matematică și Informatică

27

Bârsan Aurel C.N. "dr. Ioan Meșotă", Brașov

28

Bogdan Enescu C.N. "B.P. Haşdeu", Buzău

29

Hodorogea Anca Cristina Inspectoratul Școlar al Județului Cluj

30

Alexandru Constantinescu C.N. "Spiru Haret", București

31

Marius Perianu C.N. "Ion Minulescu", Slatina

32

Mihai Bălună C.N. "Mihai Viteazul", București

33

Mariean Andronache C.N. "Sf. Sava" București

34

Dinu Şerbănescu C.N. "Sf. Sava" București

35

Hajnalka Csapo Liceul Teoretic "Marton Aron",  Miercurea Ciuc

36

Cristian Alexandrescu C.N. "Ion Creangă", București

37

Dan Marinescu C.N. "Iancu de Hunedoara", Hunedoara

38

Mihai Monea C.N. "Decebal", Deva

39

Gabriel Popa Colegiul Național, Iași

40

Nicolae Sanda C.N. "Liviu Rebreanu", Bistrița

41

Cristian Vladimir Cerbu C.M.L. " Stefan cel Mare"- Câmpulung Moldovenesc

42

Marius Mâinea C.N. "Vladimir Streinu", Găiești

43

Cătălin Ciupală C.N. "Andrei Șaguna", Brașov

44

Severius Moldoveanu C.N. de Informatică "Tudor Vianu", București

45

Adrian Troie C.N. "Sf. Sava", București

46

Laura Marin Inspectoratul Școlar al Județului Galați

47

Gabriela Constantinescu C.N. "Mircea cel Bătrân", Constanța

48

Nicolae Angelescu Inspectoratul Școlar al Județului Prahova

49

Cristian Lazăr Colegiul National, Iași

50

Ștefan Smărăndoiu Școala Gimnazială "Tache Ionescu", Rm. Vâlcea

51

Cristian Mangra Școala Centrală, București

52

Gheorghe Stoianovici Inspectoratul Școlar al Județului Călăraşi

53

Ovidiu Șontea C. N. de Informatică "Tudor Vianu", București

54

Lucian Petrescu Colegiul Tehnic "Henri Coandă", Tulcea

55

Lucian Dragomir Grup Şcolar Industrial, Oţelu Roșu, jud. Caraș Severin

56

Ulmeanu Sorin C.N. "I.C. Brătianu", Pitești

57

Bunget Mihai C.N. "Tudor Vladimirescu" Tg. Jiu

58

Popoiu Emil Dănuț C. N. "Unirea", Focșani

59

Ioan Drobotă  C.N. "Ferdinand I ", Bacău

60

Cimpoeşu Marinela Cristina Inspectoratul Școlar al Județului Suceava

61

Cucoaneș Marian Liceul Tehnologic "Eremia Grigorescu", Mărășești

62

Giugiuc Leonard C.N. "Traian", Drobeta Turnu Severin

63

Viorel Botea C.N. "N. Bălcescu", Brăila

64

Bottesch Martin C.N. "Samuel von Brukenthal" Sibiu

65

Isac Doru C.N. "Gheorghe Lazăr" Sibiu

66

Agnola Liana C.N. "Gheorghe Lazăr" Sibiu

67

Barac Dumitru Universitatea "Lucian Blaga" Sibiu

68

Vlad Petru C.N. "Octavian Goga" Sibiu

69

Gîrjoabă Marius C.N. "Gheorghe Lazăr" Sibiu
SEO Romania