Comenzile efectuate in perioada 18.12.2017 - 14.01.2018 vor fi livrate incepand cu data de 15.01.2018

 


Concurs interdisciplinar de matematică în limbi străine "Mathmoiselle"
ediţia a VII-a


Clasa

Localitate

Scoala

Nr.NumeLimbaClasaScoalaLocalitateNotaPremiu
1. ARMEGIOIU TIBERIUengleză  5 Şcoala Gimnazială "Titu Maiorescu"București  10.00 I
2. CIMPOERU THEODORAengleză 5 Colegiul Naţional "Grigore Moisil"Bucureşti 10.00 I
3. CRISTEA DANengleză 5 Colegiul Naţional "Grigore Moisil"Bucureşti 10.00 I
4. DIACONESCU VLADengleză 5 Colegiul Național de Informatică "Tudor Vianu"București 10.00 I
5. DIMA ANDREEAengleză 5 Colegiul Naţional "Grigore Moisil"Bucureşti 10.00 I
6. JORA MARIAengleză 5 Colegiul Naţional "Grigore Moisil"Bucureşti 10.00 I
7. LILIAC ANAengleză 5 Colegiul Național de Informatică "Tudor Vianu"București 10.00 I
8. LUPU DENISA CRISTINAengleză 5 Şcoala "Dan Barbilian"Galaţi 10.00 I
9. NEAGU ANDREEAengleză 5 Şcoala "Dan Barbilian"Galaţi 10.00 I
10. NECULA VLADIMIR GEORGEengleză 5 Colegiul Național de Informatică "Tudor Vianu"București 10.00 I
11. PANTIȘ M.C. DAVID-CONSTANTINengleză 5 Liceul Teoretic "Traian"Constanţa 10.00 I
12. PODOLEANU ALEXIAengleză 5 Colegiul Naţional "Grigore Moisil"Bucureşti 10.00 I
13. RADU MIRUNAengleză 5 Colegiul Național de Informatică "Tudor Vianu"București 10.00 I
14. STOICU LAURAengleză 5 Şcoala "Dan Barbilian"Galaţi 10.00 I
15. SUVLACU CONSTANTIN MIRUNAengleză 5 Colegiul Naţional "Grigore Moisil"Bucureşti 10.00 I
16. TUDOR ALEXANDRU-ANDREIengleză  5 Şcoala Gimnazială "Titu Maiorescu"București  10.00 I
17. VERDE FLAVIU CRISTIANengleză 5 Colegiul Național de Informatică "Tudor Vianu"București 10.00 I
18. COȚOVELEA SARA IOANAengleză 5 Colegiul Naţional "Grigore Moisil"Bucureşti 9.95 I
19. CRISTESCU CIPRIANengleză 5 Colegiul Naţional "Grigore Moisil"Bucureşti 9.95 I
20. BRAIKOFF M. ANA-MARIAengleză 5 Colegiul Național ”Spiru Haret”București 9.87 II
21. GHERASIM ELENA ROXANAengleză 5 Școala Gimnazialăcom. Ion Neculce, loc. Buznea 9.80 II
22. ANDREI GEROGE MATEIengleză 5 Colegiul Național de Informatică "Tudor Vianu"București 9.75 II
23. NIȚĂ ALEXANDRU-MATIASengleză 5 Colegiul Național de Informatică "Tudor Vianu"București 9.75 II
24. NIȚĂ RAREȘ-VASILEengleză 5 Colegiul Național de Informatică "Tudor Vianu"București 9.75 II
25. SLĂNINĂ IULIAengleză 5 Colegiul Național de Informatică "Tudor Vianu"București 9.75 II
26. DEJANU MIHAIfranceză 5 Școala Gimnazială "Naum Râmniceanu"Corbi 9.65 II
27. ANCIU -LĂPĂDATU ANDREIengleză  5 Şcoala Gimnazială "Titu Maiorescu"București  9.50 III
28. ANGELUŞIU SIMINAengleză  5 Şcoala Gimnazială "Titu Maiorescu"București  9.50 III
29. COSTINESCU ALEXANDRUengleză 5 Liceul Teoretic "Şcoala Europeană Bucureşti"Bucureşti 9.50 III
30. CROITORU ANDREIengleză 5 Colegiul Național de Informatică "Tudor Vianu"București 9.50 III
31. FLOREA EMANUELengleză 5 Școala GimnazialăBrezoaele 9.50 III
32. GIURGIU ANDREIengleză 5 Colegiul Naţional "Grigore Moisil"Bucureşti 9.50 III
33. ILIE CARINAengleză 5 Liceul Teoretic "Şcoala Europeană Bucureşti"Bucureşti 9.50 III
34. LUPU ȘTEFANengleză 5 Colegiul Național de Informatică "Tudor Vianu"București 9.50 III
35. MIHAI CRISTIANengleză 5 Şcoala "Dan Barbilian"Galaţi 9.50 III
36. MUNTEAN ROXANAengleză 5 Şcoala Gimnazială Nr. 4Lugoj 9.50 III
37. OPREA SEBASTIANengleză 5 Şcoala Gimnazială 17 "Ion Minulescu"Constanţa 9.50 III
38. PANAIT A. RAREȘ-ALEXANDRUengleză 5 Colegiul Național ”Spiru Haret”București 9.50 III
39. PIPERNEA TUDORengleză 5 Colegiul Național de Informatică "Tudor Vianu"București 9.50 III
40. SIMA IULIANAfranceză 5 Școala Gimnazială "Gheorghe Popescu"Scornicești, Mărgineni-Slobozia 9.50 III
41. TELEOACĂ CRINAengleză 5 Şcoala Gimnazială "Fănuş Neagu"Brăila 9.50 III
42. TURCULEŢ ALEXANDRUengleză  5 Şcoala Gimnazială "Titu Maiorescu"București  9.50 III
43. CIUBUC DAVID PETRUengleză 5 Colegiul Naţional "Grigore Moisil"Bucureşti 9.45 III
44. EZEANU ALINA MIHAELAengleză 5 Colegiul Naţional "Grigore Moisil"Bucureşti 9.45 III
45. NEMETI ȘTEFAN VALENTINengleză 5 Colegiul Naţional "Grigore Moisil"Bucureşti 9.45 III
46. TUDOR ALINA DIANAengleză 5 Colegiul Naţional "Grigore Moisil"Bucureşti 9.45 III
47. FLOROIU INESengleză 5 Școala Gimnazială Nr. 150Bucureşti 9.40 M
48. IAVORSCHI DARIUS ȘTEFANengleză 5 Colegiul Naţional "Grigore Moisil"Bucureşti 9.40 M
49. BEŢIVOIU ALEXANDRA AMALIAengleză 5 Şcoala "Dan Barbilian"Galaţi 9.25 M
50. DOȚE MIRIAMengleză 5 Şcoala Gimnazială Nr. 190Bucureşti 9.25 M
51. MUNTEANU IRINA DANIELAengleză 5 Şcoala "Dan Barbilian"Galaţi 9.25 M
52. VASIAN MIHAIengleză 5 Colegiul Naţional "Grigore Moisil"Bucureşti 9.25 M
53. OPREA ROBERTengleză 5 Școala Gimnazialăcom. Ion Neculce, loc. Buznea 9.15 M
54. ANGELESCU VICTORengleză  5 Şcoala Gimnazială "Titu Maiorescu"București  9.00 M
55. BILŢIU- DĂNCUŞ DELIA engleză  5 Şcoala Gimnazială "Titu Maiorescu"București  9.00 M
56. BOJIȚA MARIAengleză 5 Colegiul Naţional "Grigore Moisil"Bucureşti 9.00 M
57. BUHAŞ MARCUSfranceză 5 Colegiul Tehnic "Ioan Ciordaș"Beiuș 9.00 M
58. CONDEI FELIXengleză 5 Colegiul Naţional "Grigore Moisil"Bucureşti 9.00 M
59. CORDEA DANIAfranceză 5 Școala Gimnazială "Vasile Alecsandri"Baia Mare 9.00 M
60. COSTACHE C. ANDREEA-LIDIAengleză 5 Colegiul Național ”Spiru Haret”București 9.00 M
61. DIACONU DIANAengleză 5 Colegiul Naţional "Grigore Moisil"Bucureşti 9.00 M
62. DIMA ORANIAengleză  5 Şcoala Gimnazială "Titu Maiorescu"București  9.00 M
63. GRECU TEODORAengleză 5 Şcoala Gimnazială Nr. 190Bucureşti 9.00 M
64. ISTRATE MIHAIengleză  5 Şcoala Gimnazială "Titu Maiorescu"București  9.00 M
65. KRIŞTO RAREŞengleză 5 Colegiul Tehnic "Ioan Ciordaș"Beiuș 9.00 M
66. MUNTEAN HORIAengleză 5 Liceul "Andrei Mureşanu"Braşov 9.00 M
67. NICULESCU TEODORAengleză 5 Colegiul Naţional "Grigore Moisil"Bucureşti 9.00 M
68. PALADICIUC RUSU DENISengleză  5 Şcoala Gimnazială "Titu Maiorescu"București  9.00 M
69. SATNOIANU DOMINICengleză 5 Liceul "Andrei Mureşanu"Braşov 9.00 M
70. ȘERBAN MIHNEAengleză 5 Colegiul Național de Informatică "Tudor Vianu"București 9.00 M
71. TRANDAFIR BIANCA MIHAELAengleză 5 Şcoala "Dan Barbilian"Galaţi 9.00 M
72. POSTOROANCĂ ANISIA ELENAfranceză 5 Colegiul Naţional "Grigore Moisil"Bucureşti 8.92 
73. ONOFREICIUC ALEXANDRAengleză 5 Colegiul Naţional "Grigore Moisil"Bucureşti 8.90 
74. PLAMADEALĂ VICTORIAengleză 5 Colegiul Naţional "Grigore Moisil"Bucureşti 8.90 
75. PURAVU MARIA ELENAengleză 5 Școala Gimnazialăcom. Ion Neculce, loc. Buznea 8.90 
76. RUSU TUDORengleză 5 Colegiul Naţional "Grigore Moisil"Bucureşti 8.80 
77. DAMIAN CASIAengleză 5 Şcoala Gimnazială 17 "Ion Minulescu"Constanţa 8.75 
78. DOBRIN ALECSAengleză 5 Şcoala Gimnazială Nr. 190Bucureşti 8.75 
79. ICHIM MARIA ȘTEFANIAengleză 5 Școala Gimnazială "Toma Caragiu"Ploiești 8.75 
80. SCUPRA ELISAengleză 5 Şcoala Gimnazială 17 "Ion Minulescu"Constanţa 8.75 
81. ŢICU TUDORengleză 5 Școala Gimnazială Nr. 150Bucureşti 8.75 
82. ZĂNESCU CRISTIANengleză 5 Liceul Greco-Catolic "Timotei Cipariu"București 8.75 
83. IFRIM ROBERTengleză 5 Școala Gimnazială Nr. 150Bucureşti 8.65 
84. BOTA SARAengleză 5 Liceul "Andrei Mureşanu"Braşov 8.50 
85. BRĂTESCU ŞTEFAN CĂLINengleză 5 Şcoala "Dan Barbilian"Galaţi 8.50 
86. CALMUS ANAengleză  5 Şcoala Gimnazială "Titu Maiorescu"București  8.50 
87. GAVRILĂ TEODOR engleză  5 Şcoala Gimnazială "Titu Maiorescu"București  8.50 
88. LUCHIANOV ALEXengleză 5 Colegiul Național de Informatică "Tudor Vianu"București 8.50 
89. MICHAELIDES GLAFKOSengleză  5 Şcoala Gimnazială "Titu Maiorescu"București  8.50 
90. MILIGANU ALEXIA-OANAengleză 5 Şcoala Gimnazială Nr. 190Bucureşti 8.50 
91. MUNTEANU MARIA EMILIAfranceză 5 Colegiul Naţional "Grigore Moisil"Bucureşti 8.50 
92. SCRECIU IULIANAfranceză 5 Școala Gimnazială "Gheorghe Popescu"Scornicești, Mărgineni-Slobozia 8.50 
93. STĂNIȘOR D.G.MARIO-FLAVIUSengleză 5 Liceul Teoretic "Traian"Constanţa 8.50 
94. STOICA MARIA ECATERINAengleză 5 Şcoala Gimnazială Nr. 190Bucureşti 8.50 
95. TĂNASE V.C. LAVINIA- ANDREEAengleză 5 Liceul Teoretic "Traian"Constanţa 8.50 
96. VLĂDOIU IOANA DELIAengleză 5 Colegiul Naţional "Grigore Moisil"Bucureşti 8.50 
97. CIOCHIA ILINCAengleză 5 Colegiul Naţional "Grigore Moisil"Bucureşti 8.45 
98. BUJOREANU SONIAengleză 5 Colegiul Naţional "Grigore Moisil"Bucureşti 8.40 
99. MINCULESCU ALEXANDRU THEODORengleză 5 Școala Gimnazială Nr. 150Bucureşti 8.40 
100. UNGUREANU ANDREIengleză 5 Colegiul Naţional "Grigore Moisil"Bucureşti 8.40 
101. NICHIFOR O. AMALIAengleză 5 Colegiul Național ”Spiru Haret”București 8.37 
102. POPESCU N.I. AURELIA-MARIAengleză 5 Colegiul Național ”Spiru Haret”București 8.37 
103. GUGU ȘTEFANengleză 5 Colegiul Naţional "Grigore Moisil"Bucureşti 8.35 
104. MITROI ALEXANDRU VLADIMIRfranceză 5 Școala Gimnazială "Mircea Sântimbreanu"Bucureşti 8.35 
105. TEORODESCU MARA BIANCAengleză 5 Colegiul Naţional "Grigore Moisil"Bucureşti 8.30 
106. ANDREI MIHNEAgermană 5 Școala Gimnazială Nr. 150Bucureşti 8.25 
107. COTORCEANU MARIAengleză 5 Şcoala Gimnazială Nr. 190Bucureşti 8.25 
108. FLOREA DEBORAH RUXANDRA MARIAgermană 5 Colegiul Național "Samuel von Brukenthal"Sibiu 8.25 
109. GANGĂ R.D. ERIC-ANDREIengleză 5 Colegiul Național ”Spiru Haret”București 8.25 
110. GAVRILESCU VLAD MIHAILengleză 5 Şcoala Gimnazială "Fănuş Neagu"Brăila 8.25 
111. MARICA F. ANCAengleză 5 Colegiul Național ”Spiru Haret”București 8.25 
112. ŞOLTUZ-GROSU ROLAND VLADIMIRengleză 5 Școala Gimnazială Nr. 150Bucureşti 8.25 
113. ȘUȘCO ANA IRINAengleză 5 Şcoala Gimnazială Nr. 190Bucureşti 8.25 
114. TANISLAU ALEXIAengleză 5 Şcoala Gimnazială Nr. 190Bucureşti 8.25 
115. CÂRSTOIU ŞTEFANIAfranceză 5 Școala Gimnazială "Naum Râmniceanu"Corbi 8.15 
116. MINOIU MIHAIengleză 5 Școala Gimnazială "Toma Caragiu"Ploiești 8.05 
117. ANDRIEȘ A. ANCA-IOANAengleză 5 Liceul Teoretic "Traian"Constanţa 8.00 
118. BĂIEȘU CĂTĂLINengleză 5 Școala Gimnazială "Vasile Alecsandri"Baia Mare 8.00 
119. BEZEA ANDREEAengleză 5 Şcoala Gimnazială Nr. 190Bucureşti 8.00 
120. BOCŞE ALEXANDRUengleză  5 Şcoala Gimnazială "Titu Maiorescu"București  8.00 
121. BOZGA M.V. ANDREEA-CĂTĂLINAengleză 5 Liceul Teoretic "Traian"Constanţa 8.00 
122. BOZGA M.V. MARIA-ALEXANDRAengleză 5 Liceul Teoretic "Traian"Constanţa 8.00 
123. BUNDUC RIANA-MATEEAengleză 5 Şcoala Gimnazială Nr. 190Bucureşti 8.00 
124. CIMPOEŞU AMELIAfranceză 5 Şcoala Gimnazială "Avenor"București 8.00 
125. COVACIU F. DAVID-LUCIANengleză 5 Liceul Teoretic "Traian"Constanţa 8.00 
126. DUMITRACHE ALEXIA-CRISTINAgermană 5 Liceul Teoretic Bilingv "Ita Wegman"București 8.00 
127. GHEMECI IOANAfranceză 5 Școala Gimnazială "Gheorghe Popescu"Scornicești, Mărgineni-Slobozia 8.00 
128. ILIE ŞERBANengleză 5 Liceul Teoretic "Şcoala Europeană Bucureşti"Bucureşti 8.00 
129. LAKKIS M.A. DAVIDengleză 5 Colegiul Național ”Spiru Haret”București 8.00 
130. MACOVEI ROXANAengleză 5 Şcoala Gimnazială "Avenor"București 8.00 
131. MARINESCU TEODORAengleză 5 Colegiul Naţional "Grigore Moisil"Bucureşti 8.00 
132. MUNTEAN VLADengleză 5 Liceul Teoretic "Şcoala Europeană Bucureşti"Bucureşti 8.00 
133. MUSCALU FLAVIUSengleză 5 Liceul "Andrei Mureşanu"Braşov 8.00 
134. MUSTEA ANDREEAengleză 5 Şcoala Gimnazială "Avenor"București 8.00 
135. NACEA PETRUengleză 5 Liceul Teoretic "Şcoala Europeană Bucureşti"Bucureşti 8.00 
136. ONEL A. TEODORAengleză 5 Liceul Teoretic "Traian"Constanţa 8.00 
137. PERJU SOFIAgermană 5 Liceul Teoretic Bilingv "Ita Wegman"București 8.00 
138. POPESCU LUCASengleză  5 Şcoala Gimnazială "Titu Maiorescu"București  8.00 
139. PREPELIȚĂ AYANengleză 5 Liceul "Andrei Mureşanu"Braşov 8.00 
140. ȘANDRU LUCAgermană 5 Colegiul Național "Samuel von Brukenthal"Sibiu 8.00 
141. SOLCANU MIRALfranceză 5 Şcoala CentralăBucurești 8.00 
142. ȘTERGĂREL DIANA GABRIELAengleză 5 Şcoala Gimnazială "Fănuş Neagu"Brăila 8.00 
143. VLAICU RAREŞengleză 5 Şcoala "Dan Barbilian"Galaţi 8.00 
144. ZAHARIE NICOLASS RAFAELengleză 5 Școala Gimnazială "Vasile Alecsandri"Baia Mare 8.00 
145. DUȚA MARIAfranceză 5 Colegiul Naţional "Grigore Moisil"Bucureşti 7.97 
146. BEZNEA MIRCEA ANDREIengleză 5 Colegiul Naţional "Grigore Moisil"Bucureşti 7.95 
147. BOBEICĂ MIHAI RAREȘengleză 5 Colegiul Naţional "Grigore Moisil"Bucureşti 7.95 
148. CHIHAIA MARIAengleză 5 Școala Gimnazialăcom. Ion Neculce, loc. Buznea 7.95 
149. COJOCARU ANDREIengleză 5 Colegiul Naţional "Grigore Moisil"Bucureşti 7.95 
150. HOLBAN ALEXANDRU ȘTEFANengleză 5 Colegiul Naţional "Grigore Moisil"Bucureşti 7.95 
151. HRUSKA TUDOR IOANengleză 5 Colegiul Naţional "Grigore Moisil"Bucureşti 7.95 
152. MARIN PATRICKengleză 5 Colegiul Naţional "Grigore Moisil"Bucureşti 7.95 
153. SANDU IULIANA ANDREEAengleză 5 Școala Gimnazială "Toma Caragiu"Ploiești 7.90 
154. PLAMADEALĂ VICTORengleză 5 Colegiul Naţional "Grigore Moisil"Bucureşti 7.85 
155. DASKALOMARKAKI CHRISTINAengleză 5 Școala Gimnazială "Toma Caragiu"Ploiești 7.75 
156. DINU E. ȘTEFANengleză 5 Liceul Teoretic "Traian"Constanţa 7.75 
157. DODIȘI F. TEODORAengleză 5 Liceul Teoretic "Traian"Constanţa 7.75 
158. DUMITRU ALEXANDRU engleză 5 Liceul Teoretic "Şcoala Europeană Bucureşti"Bucureşti 7.75 
159. FLĂCĂU ANDREEA ȘTEFANIAengleză 5 Şcoala Gimnazială Nr. 190Bucureşti 7.75 
160. IUZEIR E. EDVINengleză 5 Liceul Teoretic "Traian"Constanţa 7.75 
161. MARIN HORIAengleză 5 Liceul Teoretic "Decebal"Constanța 7.75 
162. OPREA V. ANDREIengleză 5 Colegiul Național ”Spiru Haret”București 7.75 
163. PAPAGHEORGHE FEDORAengleză 5 Școala Gimnazială Nr. 150Bucureşti 7.75 
164. RAȚIU CRISTIANAfranceză 5 Școala Gimnazială "Vasile Alecsandri"Baia Mare 7.75 
165. ŢIG IULIAengleză 5 Colegiul Tehnic "Ioan Ciordaș"Beiuș 7.75 
166. TURCULEŢ RAULengleză 5 Şcoala Gimnazială Nr. 4Lugoj 7.75 
167. TURTA ANDREIfranceză 5 Colegiul Naţional "Grigore Moisil"Bucureşti 7.67 
168. ALEXANDRESCU CRISTIAN LUCAengleză 5 Școala Gimnazială Nr. 150Bucureşti 7.65 
169. FLOREA ȘTEFAN ANTONIUfranceză 5 Colegiul Naţional "Grigore Moisil"Bucureşti 7.65 
170. BĂDESCU NORIS ALEXANDRUengleză 5 Școala Gimnazială "Wilhelm Moldovan"Constanța 7.50 
171. BRABETE CARMEN-IULIANAengleză 5 Şcoala Gimnazială Nr. 190Bucureşti 7.50 
172. BURTEA ANAengleză 5 Colegiul Naţional "Grigore Moisil"Bucureşti 7.50 
173. DIMA N. DAVIDengleză 5 Liceul Teoretic "Traian"Constanţa 7.50 
174. DRAGOMIR BOGDANengleză 5 Şcoala "Dan Barbilian"Galaţi 7.50 
175. DRAGOMIR MARIAfranceză 5 Şcoala CentralăBucurești 7.50 
176. FOUDA DINAengleză 5 Colegiul Naţional "Mihai Eminescu"București 7.50 
177. MOISE ALEXANDRUfranceză 5 Școala Gimnazială "Naum Râmniceanu"Corbi 7.50 
178. MOROIANU ANDREIengleză 5 Şcoala Gimnazială "Fănuş Neagu"Brăila 7.50 
179. NIȚU ANDREEA SABINAengleză 5 Şcoala Gimnazială "Fănuş Neagu"Brăila 7.50 
180. PÎRVAN IONUŢfranceză 5 Şcoala Gimnazială Nr. 1Eforie Nord 7.50 
181. SIMU R.I. ALEXIA-REBECAengleză 5 Liceul Teoretic "Traian"Constanţa 7.50 
182. ŞTEFAN VLADengleză  5 Şcoala Gimnazială "Titu Maiorescu"București  7.50 
183. STRÎNBEI ŞTEFANIAengleză 5 Şcoala "Dan Barbilian"Galaţi 7.50 
184. SUCIU RAREŞengleză 5 Şcoala Gimnazială Nr. 4Lugoj 7.50 
185. TĂNASE EVA-MARIAengleză  5 Şcoala Gimnazială "Titu Maiorescu"București  7.50 
186. TOPOR MARIAfranceză 5 Şcoala CentralăBucurești 7.50 
187. TURCU FILIPengleză  5 Şcoala Gimnazială "Titu Maiorescu"București  7.50 
188. UNGUREANU MIRUNAengleză 5 Colegiul Naţional "Grigore Moisil"Bucureşti 7.50 
189. URSEA CĂTĂLINengleză  5 Şcoala Gimnazială "Titu Maiorescu"București  7.50 
190. ILIE VLAD ALEXANDRUfranceză 5 Colegiul Naţional "Grigore Moisil"Bucureşti 7.47 
191. NICOLAE SABINengleză 5 Colegiul Naţional "Grigore Moisil"Bucureşti 7.45 
192. STANCU MARIA ALEXANDRAengleză 5 Colegiul Naţional "Grigore Moisil"Bucureşti 7.45 
193. CARBARĂU RADU ADRIANengleză 5 Colegiul Naţional "Grigore Moisil"Bucureşti 7.40 
194. ILCO DANIELA ALEXANDRAengleză 5 Colegiul Naţional "Grigore Moisil"Bucureşti 7.40 
195. ANDREI VLĂDUŢ-ANDREIengleză 5 Liceul Greco-Catolic "Timotei Cipariu"București 7.25 
196. ANTAL CECILIAengleză 5 Colegiul Tehnic "Ioan Ciordaș"Beiuș 7.25 
197. BĂLESCU ALEXANDRUengleză 5 Liceul Greco-Catolic "Timotei Cipariu"București 7.25 
198. BILAŞCO LARISAengleză 5 Liceul Pedagogic "Regele Ferdinand"Sighetu Marmației 7.25 
199. BILECA TRAIANengleză 5 Liceul Teoretic "Decebal"Constanța 7.25 
200. BOBU M. LUANA-MARIAengleză 5 Liceul Teoretic "Traian"Constanţa 7.25 
201. CICU EDUARDAfranceză 5 Școala Gimnazială "Naum Râmniceanu"Corbi 7.25 
202. COCOŞ NICOLETAfranceză 5 Şcoala Gimnazială 17 "Ion Minulescu"Constanţa 7.25 
203. CUCLEA LUCA-NICOLAEengleză 5 Liceul Greco-Catolic "Timotei Cipariu"București 7.25 
204. DRĂGULIN HORIA-ȘTEFANengleză 5 Şcoala Gimnazială Nr. 190Bucureşti 7.25 
205. GHIAȚĂ ANDREIengleză 5 Colegiul Național ”Spiru Haret”București 7.25 
206. GIURCĂ S. MARIA-ALEXANDRAengleză 5 Liceul Teoretic "Traian"Constanţa 7.25 
207. HARABAGIU ANDREEA DIANAengleză 5 Liceul Teoretic "Decebal"Constanța 7.25 
208. ILIESCU IOANA LORELEIengleză 5 Liceul Teoretic "Şcoala Europeană Bucureşti"Bucureşti 7.25 
209. JIPESCU CARLA - MARIAengleză 5 Liceul Teoretic "Şcoala Europeană Bucureşti"Bucureşti 7.25 
210. LIŢU EDUARD engleză 5 Școala Gimnazială Nr. 150Bucureşti 7.25 
211. MASTRINI NICHOLASengleză 5 Şcoala Gimnazială "Avenor"București 7.25 
212. MITULESCU MARIAengleză 5 Școala Gimnazială Nr. 150Bucureşti 7.25 
213. OLTEANU ADRIANengleză 5 Şcoala Gimnazială Nr. 190Bucureşti 7.25 
214. OPREA TUDORfranceză 5 Şcoala Gimnazială "Avenor"București 7.25 
215. ȘTEFAN MARIAengleză 5 Școala Gimnazială "Wilhelm Moldovan"Constanța 7.25 
216. MINEA MARIOengleză 5 Școala Gimnazială "Toma Caragiu"Ploiești 7.20 
217. MOTOC DARIA ANDREEAfranceză 5 Școala Gimnazială "Mircea Sântimbreanu"Bucureşti 7.20 
218. AVRAM ȘTEFANengleză 5 Școala Gimnazială "Toma Caragiu"Ploiești 7.05 
219. HANCERI IOANAgermană 5 Școala Gimnazială Nr. 150Bucureşti 7.05 
220. MUŞAT ANTONIAfranceză 5 Școala Gimnazială "Naum Râmniceanu"Corbi 7.05 
221. ANGHELUŢĂ ROBERTengleză 5 Şcoala "Dan Barbilian"Galaţi 7.00 
222. BOBEICǍ RALUCAengleză 5 Liceul Teoretic "Decebal"Constanța 7.00 
223. BUREA ALEXengleză 5 Colegiul Național de Informatică "Tudor Vianu"București 7.00 
224. CANDITU MARIAengleză 5 Şcoala "Dan Barbilian"Galaţi 7.00 
225. CHIŞ ALEXIAengleză 5 Liceul Teoretic "Şcoala Europeană Bucureşti"Bucureşti 7.00 
226. CIOCHINĂ IOSIFengleză 5 Şcoala Gimnazială "Fănuş Neagu"Brăila 7.00 
227. CONSTANTINESCU COSTINengleză  5 Şcoala Gimnazială "Titu Maiorescu"București  7.00 
228. COSMA DENISAengleză 5 Liceul Teoretic "Şcoala Europeană Bucureşti"Bucureşti 7.00 
229. DEBU ALEXANDRAengleză 5 Liceul "Andrei Mureşanu"Braşov 7.00 
230. DINU E. MARIA-SABINAengleză 5 Liceul Teoretic "Traian"Constanţa 7.00 
231. DOLOCAN ANDREEA DIANAengleză 5 Şcoala Gimnazială "Fănuş Neagu"Brăila 7.00 
232. DUMITREAN ANTONIAengleză 5 Liceul Pedagogic "Regele Ferdinand"Sighetu Marmației 7.00 
233. DUMITRU DARIA ELENA engleză 5 Şcoala Gimnazială "Fănuş Neagu"Brăila 7.00 
234. GROSU C.R. IRIS-SILVIAengleză 5 Liceul Teoretic "Traian"Constanţa 7.00 
235. IONESCU MIRUNAfranceză 5 Școala Gimnazială "Gheorghe Popescu"Scornicești, Mărgineni-Slobozia 7.00 
236. LAZĂR CRISTINAengleză 5 Școala Gimnazială ”Dimitrie Sfetescu”Albești Paleologu 7.00 
237. MARINESCU MĂDĂLINAengleză 5 Colegiul Naţional "Grigore Moisil"Bucureşti 7.00 
238. MOGA ANDREIengleză 5 Şcoala Gimnazială 17 "Ion Minulescu"Constanţa 7.00 
239. NICA ALEXANDRUengleză 5 Şcoala Gimnazială "Mihail Sadoveanu"Galați 7.00 
240. OANCEA COSMIN ANDREIengleză 5 Colegiul Naţional "Grigore Moisil"Bucureşti 7.00 
241. OLTEANU V. ANTONIO-GEORGIANengleză 5 Liceul Teoretic "Traian"Constanţa 7.00 
242. PÂRNĂU MIHAELAengleză 5 Școala Gimnazială ”Dimitrie Sfetescu”Albești Paleologu 7.00 
243. PĂTRAȘCU O.I. MARIA-ALEXANDRAengleză 5 Liceul Teoretic "Traian"Constanţa 7.00 
244. PETRE I. MATEIengleză 5 Liceul Teoretic "Traian"Constanţa 7.00 
245. SIM TUDORgermană 5 Colegiul Național "Samuel von Brukenthal"Sibiu 7.00 
246. STICEA PAULAengleză 5 Școala Gimnazială "Mihail Kogălniceanu"Dorohoi 7.00 
247. STROE SABRINAengleză 5 Școala Gimnazială ”Dimitrie Sfetescu”Albești Paleologu 7.00 
248. SUBȚIRELU ANA-MARIAengleză 5 Liceul Teoretic "Traian"Constanţa 7.00 
249. TILIUŢĂ ALEXANDRU GEORGEfranceză 5 Şcoala Gimnazială Nr. 1Eforie Nord 7.00 
250. TURCUMAN ALEXANDRUengleză  5 Şcoala Gimnazială "Titu Maiorescu"București  7.00 
251. VLĂESCU M. CRISTINA-GEORGIANAengleză 5 Liceul Teoretic "Traian"Constanţa 7.00 
252. VULPESCU BRIGITTEengleză  5 Şcoala Gimnazială "Titu Maiorescu"București  7.00 
253. OLARAȘU DENIS ȘTEFANengleză 5 Colegiul Naţional "Grigore Moisil"Bucureşti 6.95 
254. TANASOV ANDREIengleză 5 Colegiul Naţional "Grigore Moisil"Bucureşti 6.95 
255. COZMA THEODORengleză 5 Colegiul Naţional "Grigore Moisil"Bucureşti 6.90 
256. MUȘAT ANDREI ȘTEFANengleză 5 Școala Gimnazialăcom. Ion Neculce, loc. Buznea 6.90 
257. VASILESCU VLADengleză 5 Colegiul Naţional "Grigore Moisil"Bucureşti 6.90 
258. APOSTOL ALEXANDRUengleză 5 Școală GimnazialăGhimbav 6.75 
259. BÂRSAN VLADengleză 5 Liceul Pedagogic "Regele Ferdinand"Sighetu Marmației 6.75 
260. BǍTRÂNEANU ANDREIengleză 5 Liceul Teoretic "Decebal"Constanța 6.75 
261. BUTUNOIU CRISTINAfranceză 5 Şcoala CentralăBucurești 6.75 
262. CHIRILOAIE VLADengleză 5 Şcoala Gimnazială "Mihail Sadoveanu"Galați 6.75 
263. CIUCEA IULIAengleză 5 Liceul Teoretic "Decebal"Constanța 6.75 
264. DINŢOI ROBERTengleză 5 Liceul Teoretic "Şcoala Europeană Bucureşti"Bucureşti 6.75 
265. FLORESCU ANA - MARIAengleză 5 Liceul Teoretic "Şcoala Europeană Bucureşti"Bucureşti 6.75 
266. LĂCĂTUŞU HORIA-ALEXANDRUengleză 5 Liceul Greco-Catolic "Timotei Cipariu"București 6.75 
267. MARCU GIANINA IAZMINAengleză 5 Școală GimnazialăGhimbav 6.75 
268. MUŞAT IONUŢengleză 5 Liceul Teoretic "Decebal"Constanța 6.75 
269. NEAGU GABRIEL ȘTEFANengleză 5 Şcoala Gimnazială "Mihail Sadoveanu"Galați 6.75 
270. ONCIOIU ANDREEA-CRISTIANAengleză 5 Liceul Greco-Catolic "Timotei Cipariu"București 6.75 
271. PICIU DINIŢĂ DIANAengleză 5 Școala Gimnazială Nr. 150Bucureşti 6.75 
272. PINTEA FILIPgermană 5 Colegiul Naţional "Liviu Rebreanu"Bistriţa 6.75 
273. ROTARU MIRUNAengleză 5 Şcoala Gimnazială Nr. 4Lugoj 6.75 
274. STĂNCIULESCU RADUfranceză 5 Școala Gimnazială "Naum Râmniceanu"Corbi 6.75 
275. TURUCZKO SEBASTIANengleză 5 Școala Gimnazială "Vasile Alecsandri"Baia Mare 6.75 
276. ANANE AMALIAengleză 5 Şcoala Gimnazială 17 "Ion Minulescu"Constanţa 6.50 
277. BABU TANIA ALEXANDRAfranceză 5 Şcoala Gimnazială Nr. 1Eforie Nord 6.50 
278. BERDILĂ EVELYNE-GABRIELAengleză 5 Liceul Greco-Catolic "Timotei Cipariu"București 6.50 
279. CĂPRARIU ALEXANDRUengleză 5 Şcoala Gimnazială Nr. 4Lugoj 6.50 
280. CHIVA MARIA-ANTONIAengleză 5 Liceul Greco-Catolic "Timotei Cipariu"București 6.50 
281. CRISTEA TARAengleză 5 Liceul "Andrei Mureşanu"Braşov 6.50 
282. DIACONESCU-CĂRBUNESCU D. MĂDĂLINAengleză 5 Liceul Teoretic "Traian"Constanţa 6.50 
283. DUSSAIX ANOUKfranceză 5 Şcoala CentralăBucurești 6.50 
284. GAGARA A. ELENA-ANTONIAengleză 5 Liceul Teoretic "Traian"Constanţa 6.50 
285. GANEA ALEXANDRAfranceză 5 Şcoala Gimnazială Nr. 1Eforie Nord 6.50 
286. HACIU ALEXANDRAengleză 5 Liceul "Andrei Mureşanu"Braşov 6.50 
287. HRISTACHE C. RAREȘ-ȘTEFANengleză 5 Liceul Teoretic "Traian"Constanţa 6.50 
288. IACOB IRINAengleză 5 Liceul Teoretic "Decebal"Constanța 6.50 
289. LEFEVRE ANDRAengleză 5 Liceul "Andrei Mureşanu"Braşov 6.50 
290. MITRICĂ MATEI-ANDREIengleză 5 Liceul Greco-Catolic "Timotei Cipariu"București 6.50 
291. MITRU DENISAfranceză 5 Şcoala CentralăBucurești 6.50 
292. MUJ IOANA BIANCAfranceză 5 Școala Gimnazială "Vasile Alecsandri"Baia Mare 6.50 
293. NICOLAE IZABELAengleză 5 Liceul Teoretic "Decebal"Constanța 6.50 
294. NIŢĂ MARIAengleză  5 Şcoala Gimnazială "Titu Maiorescu"București  6.50 
295. PETIANU CRINA SIMONAengleză 5 Liceul Teoretic "Decebal"Constanța 6.50 
296. SAVIN ŞTEFANengleză 5 Şcoala Gimnazială 17 "Ion Minulescu"Constanţa 6.50 
297. STOICA ANA MARIAengleză 5 Școală GimnazialăGhimbav 6.50 
298. TRIFU ADRIANengleză  5 Şcoala Gimnazială "Titu Maiorescu"București  6.50 
299. UNGUREANU ANDREIfranceză 5 Şcoala CentralăBucurești 6.50 
300. URECHE ANEMONAengleză  5 Şcoala Gimnazială "Titu Maiorescu"București  6.50 
301. VOICU DAVIDengleză 5 Liceul Teoretic "Decebal"Constanța 6.50 
302. IOSIPESCU THEODORengleză 5 Colegiul Naţional "Grigore Moisil"Bucureşti 6.40 
303. ŢĂRANU ANDREIengleză 5 Școala Gimnazială Nr. 150Bucureşti 6.40 
304. GABĂR CRISTIANA FLAVIAengleză 5 Școala Gimnazialăcom. Corbii Mari, loc. Ungureni 6.37 
305. POPESCU E.D. LUCA-MIHAILengleză 5 Colegiul Național ”Spiru Haret”București 6.37 
306. STOIAN MIHNEA ROBERTfranceză 5 Școala Gimnazială "Mircea Sântimbreanu"Bucureşti 6.30 
307. BANEA TEODORAengleză 5 Şcoala Gimnazială "Mihail Sadoveanu"Galați 6.25 
308. DUMITRU RUXANDRA-ANA-MARIAengleză 5 Liceul Greco-Catolic "Timotei Cipariu"București 6.25 
309. GHEȚU CĂTĂLINgermană 5 Colegiul Naţional "Grigore Moisil"Bucureşti 6.25 
310. GOLUMBEANU ŞTEFANIAengleză 5 Liceul Teoretic "Şcoala Europeană Bucureşti"Bucureşti 6.25 
311. ILIE MIRUNAengleză 5 Liceul Teoretic "Decebal"Constanța 6.25 
312. PATCA BOGDANgermană 5 Colegiul Naţional "Liviu Rebreanu"Bistriţa 6.25 
313. PAVEL ANDREEAengleză 5 Liceul Greco-Catolic "Timotei Cipariu"București 6.25 
314. PUGNA ANDREI germană 5 Colegiul Naţional "Liviu Rebreanu"Bistriţa 6.25 
315. PUIU ANDREIengleză 5 Liceul Teoretic "Decebal"Constanța 6.25 
316. PUȘCAȘ RAULengleză 5 Școala Gimnazială "Vasile Alecsandri"Baia Mare 6.25 
317. RAC MĂDĂLINAfranceză 5 Școala Gimnazială "Vasile Alecsandri"Baia Mare 6.25 
318. SCHUSTER ROBERTgermană 5 Colegiul Naţional "Liviu Rebreanu"Bistriţa 6.25 
319. SCRECIU MIHAELAfranceză 5 Școala Gimnazială "Gheorghe Popescu"Scornicești, Mărgineni-Slobozia 6.25 
320. ŞTEFAN ŞTEFANIAengleză 5 Liceul Teoretic "Şcoala Europeană Bucureşti"Bucureşti 6.25 
321. STOIAN ŞTEFANIA-MELANIAengleză 5 Liceul Greco-Catolic "Timotei Cipariu"București 6.25 
322. VELEA ALEXANDRUfranceză 5 Școala Gimnazială "Mircea Sântimbreanu"Bucureşti 6.25 
323. FULGA ANDREI GABRIELengleză 5 Școala Gimnazială Nr. 150Bucureşti 6.15 
324. TRUPINĂ ANA ALEXANDRAfranceză 5 Școala Gimnazială "Mircea Sântimbreanu"Bucureşti 6.15 
325. BELDEAN DAVIDfranceză 5 Colegiul Tehnic "Ioan Ciordaș"Beiuș 6.00 
326. BURSUC MARIA LUCIAfranceză 5 Şcoala Gimnazială Nr. 1Eforie Nord 6.00 
327. CIUTACU DENISAengleză 5 Şcoala Gimnazială "Fănuş Neagu"Brăila 6.00 
328. COCOŞ ADINA DIMITRIAfranceză 5 Şcoala Gimnazială Nr. 1Eforie Nord 6.00 
329. CONSTANTIN ANDREIfranceză 5 Școala Gimnazială "Mircea Sântimbreanu"Bucureşti 6.00 
330. FIRȚA VLADengleză 5 Liceul "Andrei Mureşanu"Braşov 6.00 
331. GNANDT ANDREAgermană 5 Colegiul Național "Samuel von Brukenthal"Sibiu 6.00 
332. IORGU ANDREIengleză 5 Școala Gimnazială "Mircea Sântimbreanu"Bucureşti 6.00 
333. IVANCIUC FRANCESCAengleză 5 Liceul Pedagogic "Regele Ferdinand"Sighetu Marmației 6.00 
334. MARTIN RĂZVAN-PAULfranceză 5 Liceul Teoretic "Decebal"Constanța 6.00 
335. MEMET ESMINfranceză 5 Şcoala Gimnazială Nr. 1Eforie Nord 6.00 
336. MIRĂUȚI RĂZVAN VICTORengleză 5 Școala Gimnazială "Mihail Kogălniceanu"Dorohoi 6.00 
337. RUS IOANAengleză 5 Liceul Pedagogic "Regele Ferdinand"Sighetu Marmației 6.00 
338. SPĂTARIU LIGIA BIANCAfranceză 5 Şcoala Gimnazială Nr. 1Eforie Nord 6.00 
339. VÎLU ANA-MARIA IOANAengleză 5 Şcoala Gimnazială "Fănuş Neagu"Brăila 6.00 
340. ZAMFIR RAREŞengleză 5 Şcoala Gimnazială 17 "Ion Minulescu"Constanţa 6.00 
341. GĂITĂNARU ADRIANengleză 5 Școala Gimnazialăcom. Corbii Mari, loc. Ungureni 5.87 
342. GHEORGHE ANDREEAengleză 5 Școala Gimnazialăcom. Corbii Mari, loc. Ungureni 5.87 
343. ROŞU RĂZVANfranceză 5 Școala Gimnazialăcom. Corbii Mari, loc. Corbii Mari 5.87 
344. NISTOR CRISTIANengleză 5 Școala Gimnazială "Toma Caragiu"Ploiești 5.85 
345.  STOICA SIMINAengleză 5 Școala Gimnazială ”Dimitrie Sfetescu”Albești Paleologu 5.75 
346. BĂNICĂ GEORGEengleză 5 Școală GimnazialăGhimbav 5.75 
347. CĂNEA M. RALUCA-GABRIELAengleză 5 Liceul Teoretic "Traian"Constanţa 5.75 
348. COSTACHE ANDREIfranceză 5 Şcoala CentralăBucurești 5.75 
349. DORU ANDREIengleză 5 Școala Gimnazială "Toma Caragiu"Ploiești 5.75 
350. GLODEANU NATALIAengleză 5 Liceul Teoretic "Şcoala Europeană Bucureşti"Bucureşti 5.75 
351. NISTOR ANDREIengleză 5 Școală GimnazialăGhimbav 5.75 
352. PALATKA ALEXANDRUengleză 5 Școală GimnazialăGhimbav 5.75 
353. POP ANCAengleză 5 Liceul Pedagogic "Regele Ferdinand"Sighetu Marmației 5.75 
354. STAN C.V. ROBERT-ȘTEFANengleză 5 Liceul Teoretic "Traian"Constanţa 5.75 
355. TĂTUC MIRABELA MARIAengleză 5 Școală GimnazialăGhimbav 5.75 
356. AMĂRTIȘOAEI MIHAELA CRISTINAengleză 5 Școală GimnazialăGhimbav 5.50 
357. BADEA TANIA ELENIengleză 5 Liceul Teoretic "Decebal"Constanța 5.50 
358. BÂRLE ANDRADA TEODORAengleză 5 Școala Gimnazială "Vasile Alecsandri"Baia Mare 5.50 
359. CARP ALEXANDRA PETRUȚAengleză 5 Școala Gimnazială "Mihail Kogălniceanu"Dorohoi 5.50 
360. CIOCLIN ROBERTengleză 5 Şcoala Gimnazială 17 "Ion Minulescu"Constanţa 5.50 
361. CÎRTOAJE MARIAfranceză 5 Liceul Teoretic "Ion Ghica"Răcari 5.50 
362. GURALIUC ANDREEA MARIAengleză 5 Liceul Teoretic "Decebal"Constanța 5.50 
363. IACOB-BURNIC FABIOLA-MARIAengleză 5 Liceul "Andrei Mureşanu"Braşov 5.50 
364. MIHAI DARIUSengleză 5 Liceul Pedagogic "Regele Ferdinand"Sighetu Marmației 5.50 
365. NEGRĂU CĂLINengleză 5 Şcoala Gimnazială "Mihail Sadoveanu"Galați 5.50 
366. POPA LUCA SAMUELengleză 5 Școala Gimnazială "Wilhelm Moldovan"Constanța 5.50 
367. POPESCU MIRUNAfranceză 5 Şcoala CentralăBucurești 5.50 
368. RIZEA ANDRADAfranceză 5 Şcoala Gimnazială Nr. 1Eforie Nord 5.50 
369. SANDU TUDORfranceză 5 Şcoala CentralăBucurești 5.50 
370. SIMA RAULfranceză 5 Școala Gimnazială "Vasile Alecsandri"Baia Mare 5.50 
371. SPĂTARU ANCA MARICELAengleză 5 Școala Gimnazială "Wilhelm Moldovan"Constanța 5.50 
372. SZENTGYORGY RAREȘengleză 5 Liceul "Andrei Mureşanu"Braşov 5.50 
373. TOROIMAN TUDORfranceză 5 Şcoala CentralăBucurești 5.50 
374. TUDOR DAVIDfranceză 5 Şcoala CentralăBucurești 5.50 
375. ŢUŢUI GEORGEengleză 5 Liceul Teoretic "Decebal"Constanța 5.50 
376. VOCHIN EMANUELfranceză 5 Școala Gimnazială "Gheorghe Popescu"Scornicești, Mărgineni-Slobozia 5.50 
377. VOICULESCU DAVIDfranceză 5 Şcoala CentralăBucurești 5.50 
378. AUGUSTIN GIOVANA MARIAengleză 5 Școala Gimnazială "Vasile Alecsandri"Baia Mare 5.25 
379. MEDGYESI ROBERTengleză 5 Școala Gimnazială "Vasile Alecsandri"Baia Mare 5.25 
380. PODINĂ MIHAI LORENZOengleză 5 Școala Gimnazială "Vasile Alecsandri"Baia Mare 5.25 
381. POPOIU RALUCAengleză 5 Şcoala Gimnazială "Mihail Sadoveanu"Galați 5.25 
382. PRODAN ROBERT engleză 5 Şcoala Gimnazială "Mihail Sadoveanu"Galați 5.25 
383. VULPE DANIELengleză 5 Şcoala Gimnazială Nr. 4Lugoj 5.25 
384. CRISTEA ALEXANDRAfranceză 5 Școala Gimnazialăcom. Corbii Mari, loc. Corbii Mari 5.12 
385. BALEA VALENTINengleză 5 Școala Gimnazială "Mircea Sântimbreanu"Bucureşti 5.00 
386. BĂRA - GHERMAN OCTAVgermană 5 Colegiul Național "Samuel von Brukenthal"Sibiu 5.00 
387. BUTNARIU ALEXANDRU engleză 5 Școala Gimnazială "Mircea Sântimbreanu"Bucureşti 5.00 
388. CAZACU DANIELfranceză 5 Liceul Teoretic "Ion Ghica"Răcari 5.00 
389. COSTACHE LUCASfranceză 5 Liceul Teoretic "Ion Ghica"Răcari 5.00 
390. CRĂCIUN ANA MARIAfranceză 5 Şcoala CentralăBucurești 5.00 
391. CREȚU ȘTEFANIA DENISAengleză 5 Şcoala Gimnazială "Fănuş Neagu"Brăila 5.00 
392. DUŢESCU SEBASTIANengleză 5 Liceul Teoretic "Decebal"Constanța 5.00 
393. GUGUIAN FLAVIUSengleză 5 Școală GimnazialăGhimbav 5.00 
394. IONESCU ROBERTengleză 5 Liceul Teoretic "Decebal"Constanța 5.00 
395. LUNGU RAREŞengleză 5 Liceul Pedagogic "Regele Ferdinand"Sighetu Marmației 5.00 
396. MISTODIE RAFAELfranceză 5 Liceul Teoretic "Ion Ghica"Răcari 5.00 
397. PALIȘTAN ANAgermană 5 Colegiul Național "Samuel von Brukenthal"Sibiu 5.00 
398. PĂUN DRAGOȘengleză 5 Școala Gimnazială "Toma Caragiu"Ploiești 5.00 
399. PODGOREANU MARIAengleză 5 Școala Gimnazială "Mircea Sântimbreanu"Bucureşti 5.00 
400. RĂDOI MARIAfranceză 5 Școala Gimnazialăcom. Corbii Mari, loc. Corbii Mari 5.00 
401. RADU ALEXANDRAengleză 5 Școala Gimnazială ”Dimitrie Sfetescu”Albești Paleologu 5.00 
402. STOICA ANTONIAengleză 5 Școala Gimnazială "Toma Caragiu"Ploiești 5.00 
403. STOICA MIHAILfranceză 5 Liceul Teoretic "Ion Ghica"Răcari 5.00 
404. DOGĂRESCU MIRABELAfranceză 5 Școala Gimnazialăcom. Corbii Mari, loc. Corbii Mari 4.87 
405. LUMÎNARE ANDREEA MIHAELAengleză 5 Școala Gimnazialăcom. Corbii Mari, loc. Ungureni 4.87 
406. VĂRZARU LARISAengleză 5 Școala Gimnazială "Mircea Sântimbreanu"Bucureşti 4.75 
407. BINŞELEAN DENISengleză 5 Colegiul Tehnic "Ioan Ciordaș"Beiuș 4.50 
408. CHIŞ FABIANAengleză 5 Şcoala Gimnazială Nr. 4Lugoj 4.50 
409. COMĂNIȚĂ CRISTINAengleză 5 Şcoala Gimnazială 17 "Ion Minulescu"Constanţa 4.50 
410. IONESCU MARIAengleză 5 Colegiul Național de Informatică "Tudor Vianu"București 4.50 
411. LEONTESCU EUSEBIUengleză 5 Școala Gimnazială "Mihail Kogălniceanu"Dorohoi 4.50 
412. NEACŞU RADU COSTINfranceză 5 Şcoala Gimnazială Nr. 1Eforie Nord 4.50 
413. POIDA ADRIANengleză 5 Şcoala Gimnazială Nr. 4Lugoj 4.50 
414. RUSALIN DAVIDengleză 5 Şcoala Gimnazială Nr. 4Lugoj 4.50 
415. STAN ROBERT FLORINfranceză 5 Școala Gimnazialăcom. Corbii Mari, loc. Corbii Mari 4.50 
416. TUDOSE CĂTĂLINfranceză 5 Liceul Teoretic "Ion Ghica"Răcari 4.50 
417. PREDA ANDREEA CRISTINAfranceză 5 Școala Gimnazială "Mircea Sântimbreanu"Bucureşti 4.45 
418. BĂRĂGAN DARIAfranceză 5 Școala Gimnazialăcom. Corbii Mari, loc. Corbii Mari 4.37 
419. TĂNASE DIANAfranceză 5 Școala Gimnazialăcom. Corbii Mari, loc. Corbii Mari 4.37 
420. ENE MARIA-CRISTINAengleză 5 Liceul Greco-Catolic "Timotei Cipariu"București 4.25 
421. NEGHIŞ DARIAengleză 5 Şcoala Gimnazială Nr. 4Lugoj 4.25 
422. COSTACHE LUIS-ANDREIengleză 5 Liceul Greco-Catolic "Timotei Cipariu"București 4.00 
423. DUMITRU FLORINfranceză 5 Liceul Teoretic "Ion Ghica"Răcari 4.00 
424. FÂŞCO ALEXANDRAfranceză 5 Liceul Teoretic "Ion Ghica"Răcari 4.00 
425. LUPAN EMANUELA franceză 5 Școala Gimnazială "Vasile Alecsandri"Baia Mare 4.00 
426. MIRCEA DIANAfranceză 5 Liceul Teoretic "Ion Ghica"Răcari 4.00 
427. ONOFREI ANNE-MARIE-ALEXANDRAengleză 5 Liceul Greco-Catolic "Timotei Cipariu"București 4.00 
428. RUŞESCU MIHAIfranceză 5 Școala Gimnazialăcom. Corbii Mari, loc. Corbii Mari 4.00 
429. BȊLCǍ ANDREIfranceză 5 Liceul Teoretic "Decebal"Constanța 3.75 
430. DANILOV M.D. GABRIELengleză 5 Liceul Teoretic "Traian"Constanţa 3.75 
431. MOCANU CRISTIAN ROBERTfranceză 5 Liceul Teoretic "Decebal"Constanța 3.75 
432. POPA ANDREIengleză 5 Școală GimnazialăGhimbav 3.50 
433. ROB ANTONIAfranceză 5 Școala Gimnazială "Vasile Alecsandri"Baia Mare 3.50 
434. ANTONOAIE CIPRIANfranceză 5 Liceul Teoretic "Decebal"Constanța 3.00 
435. COVALIU R.F. ȘTEFAN-REBISengleză 5 Liceul Teoretic "Traian"Constanţa 3.00 
436. DRAGOŞ MARIAfranceză 5 Liceul Teoretic "Decebal"Constanța 3.00 
437. SĂNDULESCU MIHAIfranceză 5 Școala Gimnazialăcom. Corbii Mari, loc. Corbii Mari 3.00 
438. ŞTEFAN SEBASTIANfranceză 5 Liceul Teoretic "Ion Ghica"Răcari 3.00 
439. TURDEAN ANDREIfranceză 5 Şcoala CentralăBucurești 2.00 
440. BAȘCHIR ANDREASengleză 6 Liceul Teoretic "Decebal"Constanța 10.00 I
441. CRISTESCU ANDREIengleză 6 Colegiul Național ”Spiru Haret”București 10.00 I
442. GĂGĂUȚĂ ANDREIengleză 6 Școala Gimnazială Nr. 81București 10.00 I
443. IONESCU NATALIAengleză 6 Colegiul Naţional "Grigore Moisil"Bucureşti 10.00 I
444. JALBĂ FLORIN ANDREIengleză 6 Școala Gimnazialăcom. Ion Neculce, loc. Buznea 10.00 I
445. JAR ALEXANDRUfranceză 6 Școala Gimnazială Nr.17Botoșani 10.00 I
446. PANĂ INAengleză 6 Școala Gimnazială Nr. 56București 10.00 I
447. PÂSLARU INGRIDengleză 6 Școala Gimnazială Nr. 56București 10.00 I
448. SIMION DENISAengleză 6 Colegiul Tehnic "Ion Mincu"Timişoara 10.00 I
449. ȘTEFAN MIRUNAengleză 6 Colegiul Naţional "Grigore Moisil"Bucureşti 10.00 I
450. URSEA DARIA ANAengleză 6 Școala Gimnazială "Sfinții Constantin și Elena"Bucureşti 10.00 I
451. INDREI GABRIELengleză 6 Colegiul Naţional "Grigore Moisil"Bucureşti 9.95 I
452. CÂRSTOIU SIMONAfranceză 6 Școala Gimnazială "Naum Râmniceanu"Corbi 9.90 I
453. FRONESCU MARTINengleză 6 Școala Gimnazială Nr. 81București 9.90 I
454. MARIN CRISTIANAengleză 6 Școala Gimnazială Nr. 81București 9.85 II
455. MERCAN HORIAengleză 6 Școala Gimnazială Nr. 81București 9.85 II
456. EREMIA VLADengleză 6 Școala Gimnazială Nr. 81București 9.75 II
457. POPA MIHAI engleză 6 Liceul Teoretic "Nicolae Bălcescu"Medgidia 9.75 II
458. LUCA VERONICAengleză 6 Școala Gimnazialăcom. Ion Neculce, loc. Buznea 9.65 III
459. BOTEZ GABRIELengleză 6 Școala Gimnazialăcom. Ion Neculce, loc. Buznea 9.60 III
460. ACIOCANESĂ BIANCA IOANAfranceză 6 Școala Gimnazială Nr.17Botoșani 9.50 III
461. BĂDĂLUȚĂ ANDREIfranceză 6 Școala Gimnazială Nr.17Botoșani 9.50 III
462. BOGDAN FLAVIAengleză 6 Școala Gimnazială Nr. 81București 9.50 III
463. CĂLIN IONUŢ LAURENŢIUengleză 6 Şcoala "Dan Barbilian"Galaţi 9.50 III
464. CHIRCIU VICTORIAgermană 6 Liceul Teoretic Bilingv "Ita Wegman"București 9.50 III
465. CHIŢU OTILIA MARIAengleză 6 Școala GimnazialăBrezoaele 9.50 III
466. CIUŞCĂ CATERINAengleză 6 Şcoala Gimnazială "Avenor"București 9.50 III
467. COLTOȘ RADU MIHAIengleză 6 Colegiul Naţional "Grigore Moisil"Bucureşti 9.50 III
468. CONSTANTINOAIA ALEXANDRAengleză 6 Colegiul Național ”Spiru Haret”București 9.50 III
469. DRĂGHICI CĂTĂLINA BIANCAengleză 6 Școala Gimnazială Nr. 56București 9.50 III
470. FODOR RUTH ESTERAengleză 6 Școala Gimnazială "Mihail Kogălniceanu"Dorohoi 9.50 III
471. HATA VERONICAfranceză 6 Școala Gimnazială Nr.17Botoșani 9.50 III
472. LAZĂR CONSTANTIN ANDREIengleză  6 Şcoala Gimnazială "Titu Maiorescu"București  9.50 III
473. MIȘU IOANAengleză 6 Şcoala Gimnazială Nr. 156București 9.50 III
474. MITRU FLORIANAengleză 6 Colegiul Tehnic "Ion Mincu"Timişoara 9.50 III
475. PAGU IOANAengleză 6 Școala Gimnazială Nr. 56București 9.50 III
476. PANAITESCU DAMIANengleză  6 Şcoala Gimnazială "Titu Maiorescu"București  9.50 III
477. PĂPUȘOI RAREȘengleză 6 Școala Gimnazială "Mihail Kogălniceanu"Dorohoi 9.50 III
478. POPA BOGDANengleză 6 Şcoala Gimnazială "Fănuş Neagu"Brăila 9.50 III
479. POPESCU V. IOANfranceză 6 Școala Gimnazială Nr.1com. Florești-Stoenești, sat Florești 9.50 III
480. RĂDUCAN DENISengleză 6 Şcoala Gimnazială "Fănuş Neagu"Brăila 9.50 III
481. TATU IOANAengleză 6 Școala Gimnazială Nr. 81București 9.50 III
482. VASILE IUSTINAengleză 6 Școala Gimnazială Nr. 56București 9.50 III
483. CARAULEANU LAVINIAengleză 6 Școala Gimnazială Nr. 81București 9.45 M
484. ERSEN ANDREIengleză 6 Colegiul Naţional "Grigore Moisil"Bucureşti 9.45 M
485. HODIVOIANU ANAMARIAengleză 6 Colegiul Naţional "Grigore Moisil"Bucureşti 9.45 M
486. PĂUNESCU LAURA engleză 6 Colegiul Naţional "Grigore Moisil"Bucureşti 9.45 M
487. TICUȘ RAREȘengleză 6 Școala Gimnazială Nr. 81București 9.40 M
488. RADU ANDREIengleză 6 Colegiul Naţional "Grigore Moisil"Bucureşti 9.35 M
489. RODINA LUCAengleză 6 Colegiul Naţional "Grigore Moisil"Bucureşti 9.35 M
490. ANDREESCU OVIDIUengleză 6 Școala Gimnazială Nr. 81București 9.30 M
491. CIOTIR MARIAN AUGUSTINfranceză 6 Școala Gimnazială Nr.17Botoșani 9.25 M
492. CONSTANTINESCU DIANA OLGUȚAengleză 6 Liceul Teoretic "Nicolae Bălcescu"Medgidia 9.25 M
493. PETCU MARIOengleză 6 Şcoala Gimnazială Nr. 156București 9.25 M
494. STAN ALEXANDRA IULIAfranceză 6 Școala Gimnazială Nr.17Botoșani 9.25 M
495. TACHE M. VERONICA CRISTINAfranceză 6 Școala Gimnazială Nr.1com. Florești-Stoenești, sat Florești 9.25 M
496. MIRA DAVIDfranceză 6 Școala Gimnazială "Naum Râmniceanu"Corbi 9.15 M
497. EFTIMIE ALEXANDRUfranceză 6 Școala Gimnazială "Naum Râmniceanu"Corbi 9.05 M
498. FARCAŞ BOGDANengleză 6 Școala Gimnazială Nr. 150Bucureşti 9.05 M
499. COJOCARU ALEXANDRAengleză 6 Şcoala Gimnazială "Avenor"București 9.00 M
500. DRĂGAN R. MIHNEA-ȘTEFANengleză 6 Liceul Teoretic "Traian"Constanţa 9.00 M
501. DUMITRESCU ALISAengleză 6 Colegiul Național ”Spiru Haret”București 9.00 M
502. GHENȚA ANDREEAengleză 6 Şcoala Gimnazială Nr. 156București 9.00 M
503. GRECEANU E.M. ELISA-ANNAMARIAengleză 6 Liceul Teoretic "Traian"Constanţa 9.00 M
504. GURZĂU ROLANDengleză 6 Liceul "Andrei Mureşanu"Braşov 9.00 M
505. HADJIEV-MARINOV DAILLA-ALYSSAengleză 6 Școala Gimnazială Nr. 56București 9.00 M
506. IACOVACHE DANengleză 6 Liceul "Andrei Mureşanu"Braşov 9.00 M
507. LUPOAE LORINengleză 6 Şcoala Gimnazială "Mihail Sadoveanu"Galați 9.00 M
508. MARDARE V. DARIA-MARIAengleză 6 Liceul Teoretic "Traian"Constanţa 9.00 M
509. NEAGU LUANAengleză 6 Colegiul Naţional "Grigore Moisil"Bucureşti 9.00 M
510. NICOLAE THEODORengleză 6 Şcoala Gimnazială "Avenor"București 9.00 M
511. PÂRVU GEORGE GABRIELengleză 6 Colegiul Naţional "Grigore Moisil"Bucureşti 9.00 M
512. REBENCIUC MARAengleză 6 Școala Gimnazială "Mihail Kogălniceanu"Dorohoi 9.00 M
513. ROCSIN ROXANAfranceză 6 Şcoala CentralăBucurești 9.00 M
514. ROMAN PAUL ROMULUSengleză 6 Colegiul Tehnic "Ioan Ciordaș"Beiuș 9.00 M
515. RUSU RUXANDRAengleză 6 Școala Gimnazială "Mihail Kogălniceanu"Dorohoi 9.00 M
516. SĂNDULESCU DARIAengleză 6 Colegiul Național ”Spiru Haret”București 9.00 M
517. TACHICI ALEXANDRU engleză 6 Şcoala Gimnazială "Mihail Sadoveanu"Galați 9.00 M
518. VASILE DIMITRIEengleză  6 Şcoala Gimnazială "Titu Maiorescu"București  9.00 M
519. ZAHARIA MARIO RAFAELengleză 6 Şcoala Gimnazială "Fănuş Neagu"Brăila 9.00 M
520. BĂJENARU VLADengleză 6 Colegiul Naţional "Grigore Moisil"Bucureşti 8.95 
521. IANOȘ LUCAengleză 6 Colegiul Naţional "Grigore Moisil"Bucureşti 8.95 
522. STANCIU IULIANAengleză 6 Colegiul Naţional "Grigore Moisil"Bucureşti 8.95 
523. FLORESCU IONELAfranceză 6 Școala Gimnazială "Naum Râmniceanu"Corbi 8.90 
524. ANASTASE VICTOR CRISTIANengleză 6 Liceul Teoretic "Nicolae Bălcescu"Medgidia 8.75 
525. COSTARA CAMELIAengleză 6 Liceul Teoretic "Decebal"Constanța 8.75 
526. IGNAT MATEIengleză 6 Școala Gimnazială Nr. 150Bucureşti 8.75 
527. NEACŞU IRISengleză 6 Şcoala Gimnazială "Avenor"București 8.75 
528. STOICIU D.C. ȘTEFAN GABRIEL engleză 6 Liceul Teoretic "Traian"Constanţa 8.75 
529. TĂBĂCARU V.V. ALEXANDRU-IOANengleză 6 Liceul Teoretic "Traian"Constanţa 8.75 
530. COMAN MIHAIengleză 6 Școala Gimnazială Nr. 150Bucureşti 8.70 
531. DOLEANU ANA MARIAengleză 6 Școala Gimnazialăcom. Ion Neculce, loc. Buznea 8.70 
532. NICOLAU EVAengleză 6 Școala Gimnazială Nr. 150Bucureşti 8.70 
533. CONSTANTINESCU IOANAengleză 6 Școala Gimnazială Nr. 150Bucureşti 8.60 
534. ADOREAN SONIAengleză 6 Școala Gimnazială Nr. 56București 8.50 
535. APAHIDEAN CĂLINengleză  6 Şcoala Gimnazială "Titu Maiorescu"București  8.50 
536. BĂDILĂ ȘTEFANengleză 6 Şcoala Gimnazială "Fănuş Neagu"Brăila 8.50 
537. BORDEA ALEXIA MIHAELAengleză 6 Şcoala Gimnazială "Mihail Sadoveanu"Galați 8.50 
538. BORIE ȘTEFANengleză 6 Şcoala Gimnazială "Mihail Sadoveanu"Galați 8.50 
539. CORCODEL ANA-MARIAengleză  6 Şcoala Gimnazială "Titu Maiorescu"București  8.50 
540. CUCINSCHI DAVIDengleză 6 Colegiul Național ”Spiru Haret”București 8.50 
541. DRAGOMIR EVAengleză  6 Şcoala Gimnazială "Titu Maiorescu"București  8.50 
542. DUMINICĂ ANA -MARIAengleză 6 Şcoala Gimnazială "Fănuş Neagu"Brăila 8.50 
543. DUMITRU VLADengleză  6 Şcoala Gimnazială "Titu Maiorescu"București  8.50 
544. ENIȘOR RĂZVANengleză 6 Şcoala Gimnazială "Fănuş Neagu"Brăila 8.50 
545. FLORETE FABIANengleză  6 Şcoala Gimnazială "Titu Maiorescu"București  8.50 
546. GAVRILĂ GEORGIAengleză 6 Colegiul Naţional "Grigore Moisil"Bucureşti 8.50 
547. GRUMĂZESCU AMALIAengleză 6 Colegiul Național ”Spiru Haret”București 8.50 
548. HANGA ALEXANDRAengleză 6 Liceul cu Program SportivCluj-Napoca 8.50 
549. IAMANDI TEODORAengleză  6 Şcoala Gimnazială "Titu Maiorescu"București  8.50 
550. IONITA FLORENTINAengleză  6 Şcoala Gimnazială "Titu Maiorescu"București  8.50 
551. JOIŢOIU RAREŞgermană 6 Liceul Teoretic Bilingv "Ita Wegman"București 8.50 
552. JURMESCU PATRICIAfranceză 6 Şcoala Gimnazială Nr. 4Lugoj 8.50 
553. LĂCĂTUȘ DARIUSengleză 6 Școala Gimnazială "Vasile Alecsandri"Baia Mare 8.50 
554. LIVĂDARU RAULengleză 6 Colegiul Tehnic "Ion Mincu"Timişoara 8.50 
555. MIHĂILESCU DAVIDengleză 6 Liceul Teoretic "Decebal"Constanța 8.50 
556. PANAIT I. MARIAfranceză 6 Școala Gimnazială Nr.1com. Florești-Stoenești, sat Florești 8.50 
557. RĂHĂIAN RAREȘgermană 6 Colegiul Național "Samuel von Brukenthal"Sibiu 8.50 
558. SMARANDA ANDREEAengleză 6 Colegiul Tehnic "Ion Mincu"Timişoara 8.50 
559. ȘTEFU SAMIRAengleză 6 Şcoala Gimnazială "Mihail Sadoveanu"Galați 8.50 
560. STÎNGĂ TIBERIUengleză  6 Şcoala Gimnazială "Titu Maiorescu"București  8.50 
561. STINGHE MARAengleză 6 Liceul "Andrei Mureşanu"Braşov 8.50 
562. VÎSLĂ I. RAREȘ-IONUȚengleză 6 Liceul Teoretic "Traian"Constanţa 8.50 
563. GURLEA CĂTĂLINengleză 6 Școala Gimnazială "Mircea Sântimbreanu"Bucureşti 8.45 
564. MANEA ȘTEFANIAengleză 6 Colegiul Naţional "Grigore Moisil"Bucureşti 8.45 
565. POPESCU MARIAengleză 6 Colegiul Naţional "Grigore Moisil"Bucureşti 8.45 
566. ANGHELESCU CĂTĂLINengleză 6 Colegiul Naţional "Grigore Moisil"Bucureşti 8.40 
567. BADEA ANDREIfranceză 6 Școala Gimnazială "Naum Râmniceanu"Corbi 8.40 
568. BANDREA ANDREI LUCIANfranceză 6 Liceul Pedagogic "Regele Ferdinand"Sighetu Marmației 8.40 
569. ROHNEAN ANTONIOengleză 6 Liceul Pedagogic "Regele Ferdinand"Sighetu Marmației 8.40 
570. TUNSOIU DANengleză 6 Colegiul Naţional "Grigore Moisil"Bucureşti 8.40 
571. CODAUSI DAVIDfranceză 6 Școala Gimnazială "Naum Râmniceanu"Corbi 8.30 
572. FLOROIU DARIUSengleză 6 Școala Gimnazială Nr. 150Bucureşti 8.30 
573. ACSEIT OZGEANengleză 6 Liceul Teoretic "Decebal"Constanța 8.25 
574. AGIVELI SASHAengleză 6 Liceul Teoretic "Decebal"Constanța 8.25 
575. BUGU ANA MARIAengleză 6 Liceul Teoretic "Decebal"Constanța 8.25 
576. CÎRJĂ IRISengleză 6 Liceul Teoretic "Şcoala Europeană Bucureşti"Bucureşti 8.25 
577. DAVID V. A. OANAengleză 6 Liceul Teoretic "Traian"Constanţa 8.25 
578. GADALETA MAUROengleză 6 Liceul Teoretic "Şcoala Europeană Bucureşti"Bucureşti 8.25 
579. LUNGAN L.D. ANDREEA-LAURAengleză 6 Liceul Teoretic "Traian"Constanţa 8.25 
580. SAVIN RAISAengleză 6 Liceul Teoretic "Nicolae Bălcescu"Medgidia 8.25 
581. SMECICAȘ MIHAIengleză 6 Școala Gimnazială "Vasile Alecsandri"Baia Mare 8.25 
582. VASILIU RELIAengleză 6 Colegiul Naţional "Grigore Moisil"Bucureşti 8.25 
583. DAN NATALIAengleză 6 Şcoala Gimnazială "Avenor"București 8.10 
584. TUDORACHE IRINAengleză 6 Școala Gimnazială Nr. 150Bucureşti 8.10 
585. ARJAN ELIZAengleză 6 Colegiul Naţional "Grigore Moisil"Bucureşti 8.00 
586. BĂNICĂ ANAengleză 6 Liceul Teoretic "Şcoala Europeană Bucureşti"Bucureşti 8.00 
587. BANU RĂZVAN ALEXANDRUengleză  6 Şcoala Gimnazială "Titu Maiorescu"București  8.00 
588. BOAR LUCIANgermană 6 Colegiul Național "Samuel von Brukenthal"Sibiu 8.00 
589. BUGARIN ALEXANDRAengleză 6 Colegiul Tehnic "Ion Mincu"Timişoara 8.00 
590. CALAVRI MIRCEA engleză 6 Şcoala Gimnazială "Fănuş Neagu"Brăila 8.00 
591. CHINA RĂZVANengleză 6 Școala Gimnazială "Vasile Alecsandri"Baia Mare 8.00 
592. CREŢU SEBASTIANengleză 6 Liceul Teoretic "Decebal"Constanța 8.00 
593. DOBRE RĂZVANengleză  6 Şcoala Gimnazială "Titu Maiorescu"București  8.00 
594. FILIP CRISTIANengleză 6 Şcoala Gimnazială "Fănuş Neagu"Brăila 8.00 
595. HARASIM MIHNEAengleză 6 Liceul Teoretic "Decebal"Constanța 8.00 
596. HORHOIANU IOANAengleză 6 Liceul Teoretic "Şcoala Europeană Bucureşti"Bucureşti 8.00 
597. IACOBESCU GRUIAengleză  6 Şcoala Gimnazială "Titu Maiorescu"București  8.00 
598. MĂGEANU RIANNAengleză 6 Colegiul Naţional "Grigore Moisil"Bucureşti 8.00 
599. MĂRIEȘ NADIRAfranceză 6 Școala Gimnazială "Vasile Alecsandri"Baia Mare 8.00 
600. MOHONEA ALEXIAengleză 6 Şcoala Gimnazială "Fănuş Neagu"Brăila 8.00 
601. MORICZ ROBERTengleză 6 Liceul cu Program SportivCluj-Napoca 8.00 
602. NEGREANU C. ROXANA-MARIAengleză 6 Liceul Teoretic "Traian"Constanţa 8.00 
603. PĂUN IOANAengleză 6 Liceul Teoretic "Şcoala Europeană Bucureşti"Bucureşti 8.00 
604. PÎNZARIU SAMUELengleză 6 Școala Gimnazială "Mihail Kogălniceanu"Dorohoi 8.00 
605. RADU G.E. ALEXIA-IOANAengleză 6 Liceul Teoretic "Traian"Constanţa 8.00 
606. ROTARU CRISTIANengleză 6 Şcoala "Dan Barbilian"Galaţi 8.00 
607. RUSU ALINA MARIAengleză 6 Liceul Teoretic "Decebal"Constanța 8.00 
608. SMARANDACHE TEODORAengleză 6 Școala Gimnazială "Mircea Sântimbreanu"Bucureşti 8.00 
609. STANCIU GABRIELengleză 6 Şcoala Gimnazială Nr. 4Lugoj 8.00 
610. STǍNESCU IONUŢ ADRIANengleză 6 Liceul Teoretic "Decebal"Constanța 8.00 
611. TĂNASE DANIELengleză  6 Şcoala Gimnazială "Titu Maiorescu"București  8.00 
612. ALIU MARIAengleză 6 Colegiul Naţional "Grigore Moisil"Bucureşti 7.95 
613. GHEORGHIU ANAengleză 6 Colegiul Naţional "Grigore Moisil"Bucureşti 7.95 
614. SATNOIANU ADRIANAengleză 6 Școala Gimnazială "Mircea Sântimbreanu"Bucureşti 7.95 
615. PĂCURARU MACEDONIUengleză 6 Școala Gimnazială Nr. 150Bucureşti 7.90 
616. TĂNASE ALEXANDRA IOANAengleză 6 Școala Gimnazială "Mircea Sântimbreanu"Bucureşti 7.90 
617. NIŢU TEREZAengleză 6 Școala Gimnazială Nr. 150Bucureşti 7.80 
618. BĂNICĂ ANA - MARIAengleză 6 Liceul Teoretic "Şcoala Europeană Bucureşti"Bucureşti 7.75 
619. DOBRE IOANA THEODORAengleză 6 Școala Gimnazială Nr. 56București 7.75 
620. GHILEA MARIAengleză 6 Şcoala Gimnazială 17 "Ion Minulescu"Constanţa 7.75 
621. GOAIE B. LEONARDengleză 6 Liceul Teoretic "Traian"Constanţa 7.75 
622. IACHIM G. ERIKA-ANDREEAengleză 6 Liceul Teoretic "Traian"Constanţa 7.75 
623. IVAN DARIAfranceză 6 Şcoala CentralăBucurești 7.75 
624. MARINESCU ALESANDRAengleză 6 Școala Gimnazială Nr. 56București 7.75 
625. MIHĂILĂ MIHĂIȚĂ MĂDĂLINengleză 6 Liceul Teoretic "Nicolae Bălcescu"Medgidia 7.75 
626. MÎNDRU ALEXANDRUfranceză 6 Şcoala CentralăBucurești 7.75 
627. OLARIU NICOLAEfranceză 6 Şcoala CentralăBucurești 7.75 
628. RADU ILINCAfranceză 6 Şcoala CentralăBucurești 7.75 
629. TINC ANASTASIA BLANCAengleză 6 Liceul Pedagogic "Regele Ferdinand"Sighetu Marmației 7.75 
630. TURK ANDREEA IRENEengleză 6 Şcoala Gimnazială "Mihail Sadoveanu"Galați 7.75 
631. LUPOAIE BOGDANengleză 6 Școala Gimnazială Nr. 150Bucureşti 7.70 
632. CUŢARU INESengleză 6 Școala Gimnazială Nr. 150Bucureşti 7.65 
633. BÎRCĂ MARIA MELANIAengleză  6 Şcoala Gimnazială "Titu Maiorescu"București  7.50 
634. BISTRICEANU ALEXIAengleză  6 Şcoala Gimnazială "Titu Maiorescu"București  7.50 
635. BLEANDĂ C. ANJA-ALEXAengleză 6 Liceul Teoretic "Traian"Constanţa 7.50 
636. BULIGA C.C.ANDREEA-SÎNZIANAengleză 6 Liceul Teoretic "Traian"Constanţa 7.50 
637. CAPĂTĂ ANDREIengleză 6 Liceul cu Program SportivCluj-Napoca 7.50 
638. CARABAȘ ELENA BIANCAengleză 6 Liceul Teoretic "Nicolae Bălcescu"Medgidia 7.50 
639. ENCIU ALEXANDRUengleză  6 Şcoala Gimnazială "Titu Maiorescu"București  7.50 
640. FEHER ROBERTengleză 6 Şcoala Gimnazială Nr. 156București 7.50 
641. FLOREA ANDREIengleză 6 Şcoala Gimnazială Nr. 156București 7.50 
642. FRUNZUC IONUȚengleză 6 Școala Gimnazială "Mihail Kogălniceanu"Dorohoi 7.50 
643. HAGI-CHERIM SELIMengleză 6 Liceul Teoretic "Nicolae Bălcescu"Medgidia 7.50 
644. HONCIUC ANASTASIA LORENAfranceză 6 Școala Gimnazială Nr.17Botoșani 7.50 
645. HORGA DARIAfranceză 6 Şcoala CentralăBucurești 7.50 
646. IOSIFESCU DAVIDfranceză 6 Liceul Teoretic "Ion Ghica"Răcari 7.50 
647. IVAN ALEXANDRAengleză 6 Şcoala Gimnazială 17 "Ion Minulescu"Constanţa 7.50 
648. LAGANA CATERINAengleză 6 Colegiul Tehnic "Ion Mincu"Timişoara 7.50 
649. MIRICESCU ANCAengleză 6 Liceul "Andrei Mureşanu"Braşov 7.50 
650. MITOIU ANDREIengleză 6 Şcoala Gimnazială "Avenor"București 7.50 
651. MUŞAT ALEXANDRUengleză  6 Şcoala Gimnazială "Titu Maiorescu"București  7.50 
652. NEGRUŞA TUDORgermană 6 Colegiul Naţional "Liviu Rebreanu"Bistriţa 7.50 
653. ONCIOIU MIRUNAengleză 6 Liceul "Andrei Mureşanu"Braşov 7.50 
654. PARASCĂ ANDRAengleză 6 Liceul Teoretic "Decebal"Constanța 7.50 
655. PĂUN N. ELENAfranceză 6 Școala Gimnazială Nr.1com. Florești-Stoenești, sat Florești 7.50 
656. PINTILEI ROBERTengleză 6 Școala Gimnazială "Mihail Kogălniceanu"Dorohoi 7.50 
657. POTROGHIR ROBERT ANDREIengleză 6 Școala Gimnazialăcom. Ion Neculce, loc. Buznea 7.50 
658. PRISECARU EUSEBIUfranceză 6 Şcoala Gimnazială Nr. 1Eforie Nord 7.50 
659. RAJAB SARAgermană 6 Liceul Teoretic Bilingv "Ita Wegman"București 7.50 
660. ȘERBAN D.O.OVIDIUengleză 6 Liceul Teoretic "Traian"Constanţa 7.50 
661. ŞIMON RICCARDOengleză 6 Liceul cu Program SportivCluj-Napoca 7.50 
662. STAICU DANengleză 6 Liceul "Andrei Mureşanu"Braşov 7.50 
663. TUHAR ANDREIengleză  6 Şcoala Gimnazială "Titu Maiorescu"București  7.50 
664. VINCZE ANDREIengleză 6 Liceul cu Program SportivCluj-Napoca 7.50 
665. ALONN IARINAengleză 6 Școala Gimnazială "Mircea Sântimbreanu"Bucureşti 7.45 
666. MITU RAREȘengleză 6 Colegiul Naţional "Grigore Moisil"Bucureşti 7.45 
667. CAZACU BRANDUȘAengleză 6 Colegiul Naţional "Grigore Moisil"Bucureşti 7.40 
668. STANCIU CRINAengleză 6 Colegiul Naţional "Grigore Moisil"Bucureşti 7.40 
669. COCHINĂ CRISTIANAengleză 6 Şcoala Gimnazială 17 "Ion Minulescu"Constanţa 7.25 
670. DARIE MIRUNA ANAengleză 6 Liceul Teoretic "Şcoala Europeană Bucureşti"Bucureşti 7.25 
671. DIHEL MARIAgermană 6 Liceul Teoretic "Şcoala Europeană Bucureşti"Bucureşti 7.25 
672. FÂNTÂNĂ RĂZVANengleză 6 Şcoala Gimnazială 17 "Ion Minulescu"Constanţa 7.25 
673. POPA MARIA ANTONIAengleză 6 Școala Gimnazială Nr. 56București 7.25 
674. SIMA ŞTEFANengleză 6 Liceul Teoretic "Decebal"Constanța 7.25 
675. TONCEV ALEKSANDARfranceză 6 Şcoala CentralăBucurești 7.25 
676. TRANDAFIR COSMINengleză 6 Liceul Teoretic "Decebal"Constanța 7.25 
677. APOSTOL D. MIHNEA-ANTONIOengleză 6 Liceul Teoretic "Traian"Constanţa 7.00 
678. BADEA DRAGOȘ GEORGEengleză 6 Şcoala Gimnazială "Fănuş Neagu"Brăila 7.00 
679. BALMUŞ SAMUELengleză 6 Liceul cu Program SportivCluj-Napoca 7.00 
680. BARCAN ALEXANDRUengleză 6 Şcoala "Dan Barbilian"Galaţi 7.00 
681. BORN ANDREEEAgermană 6 Colegiul Naţional "Liviu Rebreanu"Bistriţa 7.00 
682. BOROŞ NORAengleză 6 Colegiul Tehnic "Ioan Ciordaș"Beiuș 7.00 
683. BUZGĂU DAVID CRISTIANengleză 6 Școala Gimnazială "Mihail Kogălniceanu"Dorohoi 7.00 
684. COVRIG ŞTEFANfranceză 6 Liceul Teoretic "Ion Ghica"Răcari 7.00 
685. DINU EMILIAfranceză 6 Liceul Teoretic "Ion Ghica"Răcari 7.00 
686. ENCIU ANDREIengleză  6 Şcoala Gimnazială "Titu Maiorescu"București  7.00 
687. HÂRŞAN NATALIAfranceză 6 Şcoala CentralăBucurești 7.00 
688. LAZĂR IONUŢengleză  6 Şcoala Gimnazială "Titu Maiorescu"București  7.00 
689. LUŢU ADRIAN CĂTĂLINengleză 6 Școala Gimnazială "Sfinții Constantin și Elena"Bucureşti 7.00 
690. MARTON MELISSA ELENAengleză 6 Liceul "Andrei Mureşanu"Braşov 7.00 
691. MEMIȘ E.N. MELISSA-IRISengleză 6 Liceul Teoretic "Traian"Constanţa 7.00 
692. NEGREA ALIN ȘTEFANfranceză 6 Liceul Teoretic "Nicolae Bălcescu"Medgidia 7.00 
693. STANCU GEORGIANAengleză 6 Școala Gimnazialăcom. Corbii Mari, loc. Ungureni 7.00 
694. STOLNICEANU DENISAengleză 6 Liceul "Andrei Mureşanu"Braşov 7.00 
695. VASILE C. BIANCA- ANA-MARIAengleză 6 Liceul Teoretic "Traian"Constanţa 7.00 
696. IACOB VICTORIAengleză 6 Colegiul Naţional "Grigore Moisil"Bucureşti 6.95 
697. VĂRZARU ANA-MARIA ALEXANDRAengleză 6 Școala Gimnazială "Mircea Sântimbreanu"Bucureşti 6.80 
698. BĂRBULESCU ANIAengleză 6 Liceul Teoretic "Şcoala Europeană Bucureşti"Bucureşti 6.75 
699. BREZOIANU G. CRISTIfranceză 6 Școala Gimnazială Nr.1com. Florești-Stoenești, sat Florești 6.75 
700. CORNEL IONATANengleză 6 Școala Gimnazială "Sfinții Constantin și Elena"Bucureşti 6.75 
701. DRĂGHICI EDUARDgermană 6 Colegiul Național "Samuel von Brukenthal"Sibiu 6.75 
702. FLOREA ADRIAN CRISTIANengleză 6 Școala Gimnazială "Sfinții Constantin și Elena"Bucureşti 6.75 
703. FLOREA MARIO FLORENTINengleză 6 Școala Gimnazială "Sfinții Constantin și Elena"Bucureşti 6.75 
704. HORNEȚ A. MIHNEA - ADRIANengleză 6 Liceul Teoretic "Traian"Constanţa 6.75 
705. MOISE ELENA IOANAengleză 6 Școala Gimnazială "Sfinții Constantin și Elena"Bucureşti 6.75 
706. PAPAIOANNOU K. DIMITRIOSengleză 6 Liceul Teoretic "Traian"Constanţa 6.75 
707. PETROȘAN ELIZAengleză 6 Școală GimnazialăGhimbav 6.75 
708. SATNOIANU ALEXANDRAengleză 6 Şcoala Gimnazială "Fănuş Neagu"Brăila 6.75 
709. TIRIBEGEA ANDREEA- COSMINAengleză 6 Liceul Teoretic "Traian"Constanţa 6.75 
710. PORUŢIU ANCAengleză 6 Şcoala Gimnazială Nr. 4Lugoj 6.55 
711. ACOSTI CLAUDIU MIRELengleză 6 Școala Gimnazială "Sfinții Constantin și Elena"Bucureşti 6.50 
712. ALEXANDRU DARIUSengleză 6 Colegiul Tehnic "Ion Mincu"Timişoara 6.50 
713. ARMEAN RAREŞengleză 6 Liceul cu Program SportivCluj-Napoca 6.50 
714. BANU CRISTINAengleză  6 Şcoala Gimnazială "Titu Maiorescu"București  6.50 
715. CONSTANTIN IOANAengleză 6 Şcoala Gimnazială ”Lizeta Paul Grecianu”Albești Paleologu 6.50 
716. DRĂGUȘIN ARDELEAN RUBENengleză 6 Școală GimnazialăGhimbav 6.50 
717. DUMA LUCIANO NICOLASengleză 6 Liceul Teoretic "Decebal"Constanța 6.50 
718. EL OSSMAN RANIAengleză 6 Liceul "Andrei Mureşanu"Braşov 6.50 
719. GHEORGHIU ANDREI ALEXANDRUengleză 6 Liceul Teoretic "Decebal"Constanța 6.50 
720. GÎRJABU EMMA - ELENAengleză 6 Liceul Teoretic "Şcoala Europeană Bucureşti"Bucureşti 6.50 
721. IACOB MIHNEA ȘTEFANengleză 6 Școală GimnazialăGhimbav 6.50 
722. IEUDEAN BIANCAengleză 6 Liceul Pedagogic "Regele Ferdinand"Sighetu Marmației 6.50 
723. LUNA SARAfranceză 6 Şcoala CentralăBucurești 6.50 
724. MALUREANU ANDRAengleză  6 Şcoala Gimnazială "Titu Maiorescu"București  6.50 
725. MANOLIU DANengleză 6 Liceul Teoretic "Şcoala Europeană Bucureşti"Bucureşti 6.50 
726. MANU EDUARDfranceză 6 Liceul Teoretic "Ion Ghica"Răcari 6.50 
727. OLARIU CAIUSfranceză 6 Şcoala Gimnazială Nr. 4Lugoj 6.50 
728. ROIBU MONICA MARIAfranceză 6 Şcoala Gimnazială Nr. 1Eforie Nord 6.50 
729. ROMANESSI PAULAgermană 6 Colegiul Naţional "Liviu Rebreanu"Bistriţa 6.50 
730. ŞEINESCU OANA MAGDALENAfranceză 6 Şcoala Gimnazială Nr. 1Eforie Nord 6.50 
731. SMARANDA ALEXANDRUfranceză 6 Liceul Teoretic "Ion Ghica"Răcari 6.50 
732. STAN ANDREIfranceză 6 Liceul Teoretic "Ion Ghica"Răcari 6.50 
733. STĂNICĂ ALEXANDRUfranceză 6 Liceul Teoretic "Ion Ghica"Răcari 6.50 
734. STRATULAT COSMINengleză 6 Liceul "Andrei Mureşanu"Braşov 6.50 
735. STRUNĂ ANASTASIA engleză 6 Liceul Teoretic "Şcoala Europeană Bucureşti"Bucureşti 6.50 
736. TĂMAȘI C. DIANA-TEODORAengleză 6 Liceul Teoretic "Traian"Constanţa 6.50 
737. TEODORESCU DARIUS GABRIELgermană 6 Colegiul Național "Samuel von Brukenthal"Sibiu 6.50 
738. VAIDA ADRIANengleză 6 Liceul Pedagogic "Regele Ferdinand"Sighetu Marmației 6.50 
739. VOLCOV EMMA ALEXIAengleză 6 Liceul Teoretic "Şcoala Europeană Bucureşti"Bucureşti 6.50 
740. ZEMLEACOV MARTINengleză 6 Şcoala Gimnazială Nr. 156București 6.50 
741. ZIDARU ANDREEAengleză 6 Şcoala Gimnazială ”Lizeta Paul Grecianu”Albești Paleologu 6.50 
742. BOJNICEANU MIHAI ALEXANDRUengleză 6 Liceul Teoretic "Nicolae Bălcescu"Medgidia 6.25 
743. BUZGARU GEORGIANAfranceză 6 Şcoala Gimnazială 17 "Ion Minulescu"Constanţa 6.25 
744. GRAUR ANA - MARIAengleză 6 Liceul Teoretic "Şcoala Europeană Bucureşti"Bucureşti 6.25 
745. PÎRLEA V. ROBERT-MARIANengleză 6 Liceul Teoretic "Traian"Constanţa 6.25 
746. PISER MARIA NATALIAengleză 6 Școala Gimnazială "Sfinții Constantin și Elena"Bucureşti 6.25 
747. PREDA MĂDĂLINengleză 6 Şcoala Gimnazială ”Lizeta Paul Grecianu”Albești Paleologu 6.25 
748. RĂILEANU TEODORAengleză 6 Liceul Teoretic "Şcoala Europeană Bucureşti"Bucureşti 6.25 
749. STĂNCESCU ANAMARIA CRISTINAfranceză 6 Şcoala Gimnazială Nr. 1Eforie Nord 6.25 
750. TOCĂNEL CASIANengleză 6 Colegiul Tehnic "Ion Mincu"Timişoara 6.25 
751. TURK INGRID ANNELIESengleză 6 Şcoala Gimnazială "Mihail Sadoveanu"Galați 6.25 
752. RUSU SILVIAengleză 6 Şcoala Gimnazială Nr. 4Lugoj 6.15 
753. MĂRUNŢELU MARIAfranceză 6 Școala Gimnazialăcom. Corbii Mari, loc. Corbii Mari 6.12 
754. ABLAGI CENGISgermană 6 Liceul Teoretic "Şcoala Europeană Bucureşti"Bucureşti 6.00 
755. AVRAM MIHAELA GEORGIANAengleză 6 Școala Gimnazială "Sfinții Constantin și Elena"Bucureşti 6.00 
756. BARDAȘ ADRIANAengleză 6 Liceul Teoretic "Decebal"Constanța 6.00 
757. COCERJUC MARIA PETRUŢAengleză 6 Liceul Pedagogic "Regele Ferdinand"Sighetu Marmației 6.00 
758. COȘERIU S.D. IRENAengleză 6 Liceul Teoretic "Traian"Constanţa 6.00 
759. DUMITRACHE LUCAengleză 6 Colegiul Tehnic "Ioan Ciordaș"Beiuș 6.00 
760. DUMITRU LIDIA ANDREEAengleză 6 Școala Gimnazială "Mircea Sântimbreanu"Bucureşti 6.00 
761. FLOREA CĂTĂLINfranceză 6 Şcoala Gimnazială Nr. 1Eforie Nord 6.00 
762. GHIMBĂȘAN ELENA ALEXANDRAengleză 6 Liceul "Andrei Mureşanu"Braşov 6.00 
763. KALLO ŞTEFANIAengleză 6 Liceul Pedagogic "Regele Ferdinand"Sighetu Marmației 6.00 
764. NIȚĂ LIVIAengleză 6 Şcoala Gimnazială 17 "Ion Minulescu"Constanţa 6.00 
765. POCROPIVNII ANASTASIAengleză 6 Liceul Teoretic "Şcoala Europeană Bucureşti"Bucureşti 6.00 
766. STĂNCULESCU ANNEMARIEengleză 6 Liceul Pedagogic "Regele Ferdinand"Sighetu Marmației 6.00 
767. TRIFAN LARISAfranceză 6 Școala Gimnazială "Vasile Alecsandri"Baia Mare 6.00 
768. VÂRTEJ ALEXANDRAfranceză 6 Școala Gimnazialăcom. Corbii Mari, loc. Corbii Mari 6.00 
769. VINTILĂ INGRIDengleză  6 Şcoala Gimnazială "Titu Maiorescu"București  6.00 
770. NĂSTASE ADRIANengleză 6 Colegiul Naţional "Grigore Moisil"Bucureşti 5.95 
771. CIOCÎRLAN GEORGIANA MARIAengleză 6 Liceul Teoretic "Nicolae Bălcescu"Medgidia 5.75 
772. COTICI CĂTĂLINAengleză 6 Școala Gimnazială "Sfinții Constantin și Elena"Bucureşti 5.75 
773. LEGĂNEL M. RĂZVAN-ȘTEFANengleză 6 Liceul Teoretic "Traian"Constanţa 5.75 
774. PEŞTEANU RAREŞengleză 6 Şcoala Gimnazială Nr. 4Lugoj 5.75 
775. TEIU FLORENTINAengleză 6 Şcoala Gimnazială 17 "Ion Minulescu"Constanţa 5.75 
776. BĂNCILĂ EDUARDengleză 6 Liceul Teoretic "Decebal"Constanța 5.50 
777. BEȘLIU IOANAengleză 6 Şcoala Gimnazială Nr. 156București 5.50 
778. CRĂCIUN FLORIN IOANengleză 6 Liceul Teoretic "Decebal"Constanța 5.50 
779. IONESCU ANTONIA NICOLAengleză 6 Şcoala Gimnazială "Mihail Sadoveanu"Galați 5.50 
780. MERĂUȚI BOGDANengleză 6 Școala Gimnazială "Mihail Kogălniceanu"Dorohoi 5.50 
781. ȘINDREȘTEAN DARIAfranceză 6 Școala Gimnazială "Vasile Alecsandri"Baia Mare 5.50 
782. TRUŞCĂ EMANUELengleză 6 Şcoala Gimnazială Nr. 4Lugoj 5.50 
783. TUDOR RAREŞfranceză 6 Liceul Teoretic "Ion Ghica"Răcari 5.50 
784. VĂCAR ANDREIgermană 6 Colegiul Național "Samuel von Brukenthal"Sibiu 5.50 
785. VELCIU DAVIDengleză 6 Liceul Teoretic "Şcoala Europeană Bucureşti"Bucureşti 5.50 
786. MĂRUNŢELU ANDREEA TEODORAfranceză 6 Școala Gimnazialăcom. Corbii Mari, loc. Corbii Mari 5.37 
787. CÂLȚEA STEFANgermană 6 Colegiul Național "Samuel von Brukenthal"Sibiu 5.25 
788. MANEA IZABELAfranceză 6 Școala Gimnazialăcom. Corbii Mari, loc. Corbii Mari 5.25 
789. MATEESCU ȘTEFANIAengleză 6 Școală GimnazialăGhimbav 5.25 
790. MITROI VLAD-ALEXANDRUengleză 6 Liceul Greco-Catolic "Timotei Cipariu"București 5.25 
791. PAŞCA MIRCEAengleză 6 Liceul Pedagogic "Regele Ferdinand"Sighetu Marmației 5.25 
792. PICOIU V. RADU-ANDREIengleză 6 Liceul Teoretic "Traian"Constanţa 5.25 
793. TOMESCU IULIAengleză 6 Liceul Teoretic "Şcoala Europeană Bucureşti"Bucureşti 5.25 
794. CĂPRARU NICOLAEengleză 6 Şcoala Gimnazială "Fănuş Neagu"Brăila 5.00 
795. CORBU M. ALEXANDRU-FILIPengleză 6 Liceul Teoretic "Traian"Constanţa 5.00 
796. CRĂCIUN GABRIELengleză 6 Şcoala Gimnazială 17 "Ion Minulescu"Constanţa 5.00 
797. SATNOIANU MARIUS EMANUELengleză 6 Şcoala Gimnazială "Fănuş Neagu"Brăila 5.00 
798. UIVAROȘI ALINAfranceză 6 Școala Gimnazială "Vasile Alecsandri"Baia Mare 5.00 
799. DRAGOMIR IOAN TIBERIUfranceză 6 Școala Gimnazialăcom. Corbii Mari, loc. Petreşti 4.87 
800. CORNECIU DARIUS-ŞTEFANengleză 6 Liceul Greco-Catolic "Timotei Cipariu"București 4.75 
801. GABĂR GHRIS EDUARDengleză 6 Școala Gimnazialăcom. Corbii Mari, loc. Ungureni 4.75 
802. VĂRZARU ALEXANDRU GABRIELengleză 6 Școala Gimnazială "Mircea Sântimbreanu"Bucureşti 4.75 
803. BABUŞ CLAUDIUengleză 6 Şcoala Gimnazială 17 "Ion Minulescu"Constanţa 4.50 
804. BADIU NETY DENISAengleză 6 Şcoala Gimnazială "Mihail Sadoveanu"Galați 4.50 
805. FILIMON DIANAengleză 6 Școala Gimnazialăcom. Corbii Mari, loc. Ungureni 4.50 
806. ŞTEFAN MIHAIfranceză 6 Liceul Teoretic "Ion Ghica"Răcari 4.50 
807. TETIȘ CRISTINAfranceză 6 Școala Gimnazială "Vasile Alecsandri"Baia Mare 4.50 
808. CĂPITĂNESCU ALEXANDRAengleză 6 Şcoala Gimnazială "Mihail Sadoveanu"Galați 4.25 
809. DORU MIHAI CIPRIANengleză 6 Școala Gimnazială "Mircea Sântimbreanu"Bucureşti 4.25 
810. GHERGHEL ALEXANDRAfranceză 6 Școala Gimnazială "Vasile Alecsandri"Baia Mare 4.25 
811. HORHOCEA ANDRA GEORGIANAengleză 6 Școală GimnazialăGhimbav 4.25 
812. MIHALCEA ANDREEA-ELENAengleză 6 Liceul Greco-Catolic "Timotei Cipariu"București 4.25 
813. MUREȘAN DENISAfranceză 6 Școala Gimnazială "Vasile Alecsandri"Baia Mare 4.25 
814. STOICA HORIAfranceză 6 Școala Gimnazialăcom. Corbii Mari, loc. Corbii Mari 4.25 
815. TUDOSE MATEIfranceză 6 Şcoala Gimnazială Nr. 1Eforie Nord 4.25 
816. DUMITRU IOSIFfranceză 6 Liceul Teoretic "Ion Ghica"Răcari 4.00 
817. LOZER JUSTINA-ARIADNAengleză 6 Liceul Greco-Catolic "Timotei Cipariu"București 4.00 
818. MICHIȘ MĂDĂLINAfranceză 6 Școala Gimnazială "Vasile Alecsandri"Baia Mare 3.50 
819. MUFLIC TOMA NADREIfranceză 6 Şcoala Gimnazială Nr. 1Eforie Nord 3.50 
820. TRIF BOGDANfranceză 6 Școala Gimnazială "Vasile Alecsandri"Baia Mare 3.00 
821. ANGHEL ILONAfranceză 7 Școala Gimnazială "Naum Râmniceanu"Corbi 10.00 I
822. BĂLESCU ALEXANDRUengleză 7 Colegiul Naţional "Grigore Moisil"Bucureşti 10.00 I
823. CĂLIN ANDREIengleză 7 Colegiul Naţional "Grigore Moisil"Bucureşti 10.00 I
824. COMĂNESCU VICTORgermană 7 Şcoala Gimnazială Nr. 56București 10.00 I
825. CROITOR RADUengleză  7 Şcoala Gimnazială "Titu Maiorescu"București  10.00 I
826. GEORGESCU RADUengleză 7 Colegiul Naţional "Grigore Moisil"Bucureşti 10.00 I
827. GRECU PETRONIUengleză 7 Şcoala Gimnazială Nr. 190Bucureşti 10.00 I
828. ISPAS DARIAengleză 7 Şcoala Gimnazială Nr. 190Bucureşti 10.00 I
829. MANTĂ MATEI ANTONIUengleză 7 Colegiul Naţional "Grigore Moisil"Bucureşti 10.00 I
830. MUNTEANU DRAGOȘengleză 7 Colegiul Naţional "Grigore Moisil"Bucureşti 10.00 I
831. MUREŞANU MARIA ŞTEFANIAgermană 7 Liceul Teoretic Bilingv "Ita Wegman"București 10.00 I
832. PETCU LORELEIengleză 7 Liceul Teoretic "Şcoala Europeană Bucureşti"Bucureşti 10.00 I
833. CAPĂT ANAengleză 7 Şcoala Gimnazială Nr. 190Bucureşti 9.75 II
834. CODIN ANDREIengleză 7 Şcoala Gimnazială Nr. 190Bucureşti 9.75 II
835. IORDAN ROBERTengleză 7 Şcoala Gimnazială Nr. 190Bucureşti 9.75 II
836. MITU MATEI ALEXANDRUengleză 7 Şcoala Gimnazială Nr. 190Bucureşti 9.75 II
837. AGACHI MIRUNAengleză 7 Școala Gimnazială "Mihail Kogălniceanu"Dorohoi 9.50 III
838. BADEA CRISTINAfranceză 7 Şcoala Gimnazială Nr. 1Eforie Nord 9.50 III
839. BAHRIN ALEXANDRA MIRUNAengleză 7 Școala Gimnazială "Mihail Kogălniceanu"Dorohoi 9.50 III
840. BUDESCU WICHMAN PETRUengleză 7 Școala Gimnazială Nr. 56București 9.50 III
841. BULICĂ OANAengleză 7 Colegiul Tehnic "Ion Mincu"Timişoara 9.50 III
842. BULIGOANEA TUDORengleză 7 Şcoala Gimnazială "Avenor"București 9.50 III
843. CĂRUNTU DENISA IOANAengleză 7 Școala Gimnazială "Mihail Kogălniceanu"Dorohoi 9.50 III
844. CHIRITĂ RUXANDRAengleză 7 Colegiul Naţional "Grigore Moisil"Bucureşti 9.50 III
845. CIOBANU ALEXANDRAfranceză 7 Școala Gimnazială "Gheorghe Popescu"Scornicești, Mărgineni-Slobozia 9.50 III
846. CIOBANU ALEXANDRU EUSEBIUfranceză 7 Școala Gimnazială Nr.17Botoșani 9.50 III
847. CIOBANU RAREȘengleză 7 Școala Gimnazială Nr. 56București 9.50 III
848. CONDURACHE FLAVIA MIRUNAengleză 7 Școala Gimnazială "Mihail Kogălniceanu"Dorohoi 9.50 III
849. CUCU VLADengleză  7 Şcoala Gimnazială "Titu Maiorescu"București  9.50 III
850. DUCU SABINAfranceză 7 Școala Gimnazială "Gheorghe Popescu"Scornicești, Mărgineni-Slobozia 9.50 III
851. DUMITRU DENISA GEORGIANAengleză 7 Școala GimnazialăBrezoaele 9.50 III
852. FILIP BIANCAgermană 7 Liceul Teoretic Bilingv "Ita Wegman"București 9.50 III
853. FILIP OCTAVengleză 7 Şcoala Gimnazială "Fănuş Neagu"Brăila 9.50 III
854. GHEORGHIU TUDORengleză 7 Liceul Teoretic "Şcoala Europeană Bucureşti"Bucureşti 9.50 III
855. LEPĂDATU DENISAengleză 7 Şcoala Gimnazială "Mihail Sadoveanu"Galați 9.50 III
856. LUCA ALEXANDRAengleză 7 Liceul Teoretic "Şcoala Europeană Bucureşti"Bucureşti 9.50 III
857. MOISE MARIAengleză 7 Colegiul Tehnic "Ion Mincu"Timişoara 9.50 III
858. MUNTEAN PAULengleză 7 Liceul Teoretic "Şcoala Europeană Bucureşti"Bucureşti 9.50 III
859. MUNTEANU CRISTIANengleză 7 Școala Gimnazială "Mihail Kogălniceanu"Dorohoi 9.50 III
860. NECHITA SABINAengleză  7 Şcoala Gimnazială "Titu Maiorescu"București  9.50 III
861. PANDELE M. COSMIN ANDREIfranceză 7 Școala Gimnazială Nr.1com. Florești-Stoenești, sat Florești 9.50 III
862. PĂUN OVIDIUengleză 7 Școala Gimnazială Nr. 56București 9.50 III
863. RĂDULESCU ILINCAfranceză 7 Şcoala CentralăBucurești 9.50 III
864. REBENCIUC TUDORengleză 7 Școala Gimnazială "Mihail Kogălniceanu"Dorohoi 9.50 III
865. RISTOSCU ALEXIAengleză 7 Colegiul Naţional "Grigore Moisil"Bucureşti 9.50 III
866. ROTARIU TUDOR LIVIUengleză 7 Școala Gimnazială "Mihail Kogălniceanu"Dorohoi 9.50 III
867. ȘTEFAN CRISTINAengleză 7 Colegiul Naţional "Grigore Moisil"Bucureşti 9.50 III
868. TĂLPIGĂ VLADengleză 7 Liceul Teoretic "Şcoala Europeană Bucureşti"Bucureşti 9.50 III
869. UNGUREANU VLADIMIRengleză 7 Școala Gimnazială Nr. 56București 9.50 III
870. VIZITIU ANNA-MARIAengleză 7 Școala Gimnazială Nr. 56București 9.50 III
871. VOICU ANDREIengleză  7 Şcoala Gimnazială "Titu Maiorescu"București  9.50 III
872. VREJOIU MARAengleză 7 Colegiul Naţional "Grigore Moisil"Bucureşti 9.50 III
873. RAȚIU ALEXANDRUengleză 7 Școala Gimnazială Nr. 81București 9.45 M
874. GHERASIM PETRU IONUȚengleză 7 Școala Gimnazialăcom. Ion Neculce, loc. Buznea 9.35 M
875. BUXAI CĂTĂLIN MIHAIengleză 7 Școala Gimnazialăcom. Ion Neculce, loc. Buznea 9.30 M
876. DRAGOMIR MARAengleză 7 Școala Gimnazială Nr. 81București 9.30 M
877. BOBOC ROBERTengleză 7 Colegiul Naţional "Grigore Moisil"Bucureşti 9.25 M
878. FLOREA ALINDAengleză 7 Colegiul Naţional "Grigore Moisil"Bucureşti 9.25 M
879. GHEORGHIU ILINCAengleză 7 Colegiul Naţional "Grigore Moisil"Bucureşti 9.25 M
880. GHEORGHIU MATEIengleză 7 Liceul Teoretic "Şcoala Europeană Bucureşti"Bucureşti 9.25 M
881. HOPULELE ANAengleză 7 Liceul Teoretic "Şcoala Europeană Bucureşti"Bucureşti 9.25 M
882. MATEI ANAengleză 7 Liceul Teoretic "Şcoala Europeană Bucureşti"Bucureşti 9.25 M
883. MOGA TEODORengleză 7 Colegiul Naţional "Grigore Moisil"Bucureşti 9.25 M
884. MOTCĂ LUCAengleză 7 Liceul Teoretic "Şcoala Europeană Bucureşti"Bucureşti 9.25 M
885. NIȚU VICTORengleză 7 Colegiul Naţional "Grigore Moisil"Bucureşti 9.25 M
886. PĂSCUCI ANDREIengleză 7 Colegiul Naţional "Grigore Moisil"Bucureşti 9.25 M
887. PETRESCU CEZARengleză 7 Colegiul Naţional "Grigore Moisil"Bucureşti 9.25 M
888. ROGOVSCHI ANDREEAfranceză 7 Școala Gimnazială Nr.17Botoșani 9.25 M
889. TILIUȚĂ CATRINELfranceză 7 Școala Gimnazială Nr.17Botoșani 9.25 M
890. TROANĂ ADRIANAfranceză 7 Școala Gimnazială "Gheorghe Popescu"Scornicești, Mărgineni-Slobozia 9.25 M
891. CÂMPAN INAfranceză 7 Școala Gimnazială Nr. 150Bucureşti 9.15 M
892. MOLDOVEANU ALEXengleză 7 Școala Gimnazială Nr. 81București 9.15 M
893. BĂDICI MIRUNAengleză 7 Școala Gimnazială Nr. 56București 9.00 M
894. BALABAN ROBERTengleză  7 Şcoala Gimnazială "Titu Maiorescu"București  9.00 M
895. BĂLAN CARLAengleză 7 Colegiul Naţional "Grigore Moisil"Bucureşti 9.00 M
896. BARBACARIU ALEXANDRAengleză 7 Școala Gimnazială "Mihail Kogălniceanu"Dorohoi 9.00 M
897. DIAC TUDOR ANDREIengleză 7 Școala Gimnazială Nr. 56București 9.00 M
898. DICU MARIUSengleză 7 Liceul Teoretic "Şcoala Europeană Bucureşti"Bucureşti 9.00 M
899. DIMITRIU FABIANengleză 7 Colegiul Naţional "Grigore Moisil"Bucureşti 9.00 M
900. FLORESCU EDUARDengleză 7 Şcoala Gimnazială "Mihail Sadoveanu"Galați 9.00 M
901. GAVRILĂ ALEXIAengleză 7 Colegiul Naţional "Grigore Moisil"Bucureşti 9.00 M
902. GROSU CĂTĂLINA IOANAengleză 7 Colegiul Naţional "Grigore Moisil"Bucureşti 9.00 M
903. IONESCU M. MARIUS GEORGEfranceză 7 Școala Gimnazială Nr.1com. Florești-Stoenești, sat Florești 9.00 M
904. IONESCU VICTORengleză 7 Colegiul Naţional "Grigore Moisil"Bucureşti 9.00 M
905. KARL LILIAN SUSANNEengleză 7 Colegiul Naţional "Grigore Moisil"Bucureşti 9.00 M
906. LUMINĂ ALEXANDRUengleză 7 Școala Gimnazială Nr. 56București 9.00 M
907. LUPU BARAT ALEXANDRAengleză 7 Şcoala Gimnazială "Mihail Sadoveanu"Galați 9.00 M
908. MĂGURA ALEXANDRAengleză 7 Colegiul Naţional "Grigore Moisil"Bucureşti 9.00 M
909. MARIN ANDREIengleză 7 Colegiul Naţional "Grigore Moisil"Bucureşti 9.00 M
910. MARIN I. MARIA LARISAfranceză 7 Școala Gimnazială Nr.1com. Florești-Stoenești, sat Florești 9.00 M
911. MATEI TEODOR-IOANengleză 7 Școala Gimnazială Nr. 56București 9.00 M
912. NAIE MARIAengleză 7 Școala GimnazialăBrezoaele 9.00 M
913. NEAGU CAROLAengleză 7 Şcoala Gimnazială "Fănuş Neagu"Brăila 9.00 M
914. PETRE ADINAengleză 7 Liceul Teoretic "Şcoala Europeană Bucureşti"Bucureşti 9.00 M
915. SANDU RALUCAengleză 7 Liceul Teoretic "Şcoala Europeană Bucureşti"Bucureşti 9.00 M
916. SIMION ELENAfranceză 7 Școala Gimnazială Nr.17Botoșani 9.00 M
917. TARÎNT ANDREI EMANUELfranceză 7 Școala Gimnazială "Mihail Kogălniceanu"Dorohoi 9.00 M
918. URSU IOANAfranceză 7 Școala Gimnazială Nr.17Botoșani 9.00 M
919. VIDU ALEXANDRUengleză 7 Colegiul Naţional "Grigore Moisil"Bucureşti 9.00 M
920. VITAN MIRUNAfranceză 7 Școala Gimnazială "Naum Râmniceanu"Corbi 8.90 
921. AVRAM MATEIengleză 7 Liceul Teoretic "Şcoala Europeană Bucureşti"Bucureşti 8.75 
922. BALAȘ KARINAengleză 7 Colegiul Naţional "Grigore Moisil"Bucureşti 8.75 
923. BÂRLĂDEANU DANIELfranceză 7 Școala Gimnazială Nr.17Botoșani 8.75 
924. BULIGĂ BÂRCĂ MIHAI CRISTIANengleză 7 Şcoala Gimnazială Nr. 190Bucureşti 8.75 
925. DUMITRACHE ALEXANDRUengleză 7 Colegiul Naţional "Grigore Moisil"Bucureşti 8.75 
926. GOGOESCU DRAGOSengleză 7 Şcoala Gimnazială Nr. 190Bucureşti 8.75 
927. MIHAI M. ALEXANDRA ELENAfranceză 7 Școala Gimnazială Nr.1com. Florești-Stoenești, sat Florești 8.75 
928. MURARU RĂZVANfranceză 7 Școala Gimnazială "Vasile Alecsandri"Baia Mare 8.75 
929. OANĂ MARIAengleză 7 Liceul Teoretic "Şcoala Europeană Bucureşti"Bucureşti 8.75 
930. POSTELNICU PETRAengleză 7 Colegiul Naţional "Grigore Moisil"Bucureşti 8.75 
931. ȘERB IOANAengleză 7 Şcoala Gimnazială Nr. 190Bucureşti 8.75 
932. SIMIONESCU ANDREI engleză 7 Liceul Teoretic "Şcoala Europeană Bucureşti"Bucureşti 8.75 
933. SOARE ȘTEFANengleză 7 Şcoala Gimnazială Nr. 190Bucureşti 8.75 
934. STAN MARIAengleză 7 Liceul Teoretic "Şcoala Europeană Bucureşti"Bucureşti 8.75 
935. TUDOSIE DAVIDengleză 7 Liceul Teoretic "Şcoala Europeană Bucureşti"Bucureşti 8.75 
936. VASILESCU GABRIELengleză 7 Școala Gimnazială Nr. 150Bucureşti 8.75 
937. ZAHARIA TEODORengleză 7 Şcoala Gimnazială Nr. 190Bucureşti 8.75 
938. LASCU TEODORAfranceză 7 Școala Gimnazială "Naum Râmniceanu"Corbi 8.65 
939. ANDREI IOANAengleză 7 Şcoala Gimnazială "Avenor"București 8.50 
940. BEJENARIU DIANAengleză 7 Liceul "Andrei Mureşanu"Braşov 8.50 
941. BONCĂTĂ ALEXANDRA ELENAfranceză 7 Şcoala Gimnazială Nr. 1Eforie Nord 8.50 
942. BUMBU TIBERIUengleză 7 Colegiul Naţional "Grigore Moisil"Bucureşti 8.50 
943. DICU DANIELfranceză 7 Liceul Teoretic "Ion Ghica"Răcari 8.50 
944. GRIGORUŢĂ DEBORAHfranceză 7 Şcoala Gimnazială Nr. 1Eforie Nord 8.50 
945. GRIGORUȚĂ DORINfranceză 7 Școala Gimnazială Nr.17Botoșani 8.50 
946. LEGEA ANA - AGNESengleză 7 Liceul Teoretic "Şcoala Europeană Bucureşti"Bucureşti 8.50 
947. SANDU THEODORAengleză 7 Şcoala Gimnazială Nr. 190Bucureşti 8.50 
948. ŞARGU PAUL SERGIUfranceză 7 Şcoala Gimnazială Nr. 1Eforie Nord 8.50 
949. TRANDAFIR ALEXANDRAengleză 7 Şcoala Gimnazială "Avenor"București 8.50 
950. VOICU RADUengleză  7 Şcoala Gimnazială "Titu Maiorescu"București  8.50 
951. VOLENTIR TOMAengleză 7 Colegiul Naţional "Grigore Moisil"Bucureşti 8.50 
952. GHEŢEA TEODORAfranceză 7 Școala Gimnazială "Naum Râmniceanu"Corbi 8.40 
953. TULEA ELENA germană 7 Școala Gimnazială Nr. 150Bucureşti 8.40 
954. STANCIU BRĂDUŢgermană 7 Școala Gimnazială Nr. 150Bucureşti 8.30 
955. BRÂNZEA RAREȘengleză 7 Școala Gimnazială ”Dimitrie Sfetescu”Albești Paleologu 8.25 
956. CODIȚĂ ALEXANDRUengleză 7 Colegiul Naţional "Grigore Moisil"Bucureşti 8.25 
957. ENACHE ADRIANengleză 7 Școala Gimnazială ”Dimitrie Sfetescu”Albești Paleologu 8.25 
958. FILIP VICTORengleză 7 Şcoala Gimnazială Nr. 190Bucureşti 8.25 
959. GHEORGHE REBECAengleză 7 Școala Gimnazială ”Dimitrie Sfetescu”Albești Paleologu 8.25 
960. POPA MIHNEAengleză 7 Şcoala Gimnazială Nr. 190Bucureşti 8.25 
961. SĂLCIANU CĂTĂLINengleză 7 Colegiul Naţional "Grigore Moisil"Bucureşti 8.25 
962. STĂNCESCU ROMINAfranceză 7 Școala Gimnazială "Naum Râmniceanu"Corbi 8.25 
963. ZINCĂ LUIZAengleză 7 Liceul Teoretic "Şcoala Europeană Bucureşti"Bucureşti 8.25 
964. BERBEC BOGDANgermană 7 Școala Gimnazială Nr. 150Bucureşti 8.10 
965. MAREŞ FABIANfranceză 7 Școala Gimnazială "Naum Râmniceanu"Corbi 8.05 
966. ANTOR ANDREIengleză  7 Şcoala Gimnazială "Titu Maiorescu"București  8.00 
967. BALABAN IORGUfranceză 7 Şcoala CentralăBucurești 8.00 
968. BOCAI DIANA ANDREEAfranceză 7 Şcoala Gimnazială Nr. 1Eforie Nord 8.00 
969. BOICU COSMINengleză  7 Şcoala Gimnazială "Titu Maiorescu"București  8.00 
970. CEACAN PAULengleză 7 Liceul Teoretic "Decebal"Constanța 8.00 
971. COTEA CĂTĂLIN ALEXANDRUengleză 7 Şcoala Gimnazială Nr. 190Bucureşti 8.00 
972. CRISTEA ANAengleză 7 Şcoala Gimnazială Nr. 190Bucureşti 8.00 
973. DEACONU BRIANA IULIAfranceză 7 Şcoala Gimnazială Nr. 1Eforie Nord 8.00 
974. ENACHE CRISTINAengleză 7 Şcoala Gimnazială Nr. 190Bucureşti 8.00 
975. GHEORGHE COSMINAengleză 7 Şcoala Gimnazială "Fănuş Neagu"Brăila 8.00 
976. GHEORGHE MIRUNA OLIVIAengleză 7 Școala GimnazialăBrezoaele 8.00 
977. GHERGHICEANU ANDREIengleză 7 Şcoala Gimnazială "Fănuş Neagu"Brăila 8.00 
978. IORGA REBECAengleză  7 Şcoala Gimnazială "Titu Maiorescu"București  8.00 
979. LECHEȘ DENISAengleză 7 Școala Gimnazială ”Dimitrie Sfetescu”Albești Paleologu 8.00 
980. MĂRGINEANU MATEIengleză 7 Colegiul Naţional "Grigore Moisil"Bucureşti 8.00 
981. MINOIU DIANAengleză 7 Școala Gimnazială ”Dimitrie Sfetescu”Albești Paleologu 8.00 
982. MIREA SANDRA ANAISengleză 7 Şcoala Gimnazială Nr. 190Bucureşti 8.00 
983. NEACŞA Ş. ANDRA - LORENAfranceză 7 Școala Gimnazială Nr.1com. Florești-Stoenești, sat Florești 8.00 
984. NICOLAE DENISAengleză 7 Școala Gimnazială ”Dimitrie Sfetescu”Albești Paleologu 8.00 
985. PETRE MIRUNAfranceză 7 Şcoala CentralăBucurești 8.00 
986. POPOIU CLAUDIUengleză 7 Şcoala Gimnazială "Mihail Sadoveanu"Galați 8.00 
987. PORA PAULAengleză 7 Colegiul Naţional "Grigore Moisil"Bucureşti 8.00 
988. TOMA ADRIANengleză  7 Şcoala Gimnazială "Titu Maiorescu"București  8.00 
989. MITULESCU ILIEengleză 7 Școala Gimnazială Nr. 150Bucureşti 7.90 
990. PREDA MARIUSgermană 7 Școala Gimnazială Nr. 150Bucureşti 7.90 
991. BOTA ADRIANAengleză 7 Școala Gimnazială "Vasile Alecsandri"Baia Mare 7.75 
992. BURZO ANDREIengleză 7 Colegiul Naţional "Grigore Moisil"Bucureşti 7.75 
993. CIAUȘESCU MIRCEAengleză 7 Școala Gimnazială Nr. 56București 7.75 
994. COSTACHE TUDORengleză 7 Colegiul Naţional "Grigore Moisil"Bucureşti 7.75 
995. GHIȚĂ CĂTĂLINAfranceză 7 Școala Gimnazială "Gheorghe Popescu"Scornicești, Mărgineni-Slobozia 7.75 
996. MANEA ALEXANDRAengleză 7 Şcoala Gimnazială Nr. 190Bucureşti 7.75 
997. MIU FLORENTINAfranceză 7 Școala Gimnazială "Gheorghe Popescu"Scornicești, Mărgineni-Slobozia 7.75 
998. SPIRIDON BOGDANengleză 7 Colegiul Naţional "Grigore Moisil"Bucureşti 7.75 
999. BADEA CLAUDIU MARIANengleză 7 Școala GimnazialăBrezoaele 7.50 
1000. BĂLOI CĂTĂLINfranceză 7 Liceul Teoretic "Ion Ghica"Răcari 7.50 
1001. BANGĂLĂ DANIELengleză 7 Liceul "Andrei Mureşanu"Braşov 7.50 
1002. CHIRIȚĂ ANDREEA ELENAengleză 7 Şcoala Gimnazială "Mihail Sadoveanu"Galați 7.50 
1003. CIACU CRISTIANengleză 7 Liceul "Andrei Mureşanu"Braşov 7.50 
1004. COJOCARU IONUŢ ALEXANDRUengleză 7 Şcoala "Dan Barbilian"Galaţi 7.50 
1005. CONSTANTINESCU VLAD ANDREIengleză  7 Şcoala Gimnazială "Titu Maiorescu"București  7.50 
1006. FILIP ANDREIengleză 7 Şcoala Gimnazială Nr. 190Bucureşti 7.50 
1007. FRANGU MARIAengleză 7 Liceul Teoretic "Decebal"Constanța 7.50 
1008. GĂMĂLIE TEODORengleză 7 Liceul "Andrei Mureşanu"Braşov 7.50 
1009. INCZE SARAH-SIMONAengleză 7 Liceul "Andrei Mureşanu"Braşov 7.50 
1010. IONIȚĂ BIANCAengleză 7 Şcoala Gimnazială "Fănuş Neagu"Brăila 7.50 
1011. JAMALI ADRIANengleză 7 Liceul Teoretic "Şcoala Europeană Bucureşti"Bucureşti 7.50 
1012. JUGUREANU ALEXANDRUfranceză 7 Şcoala CentralăBucurești 7.50 
1013. MICU ȘTEFANengleză 7 Școala Gimnazială ”Dimitrie Sfetescu”Albești Paleologu 7.50 
1014. MIHAI ANA MARIA ANDREEAengleză 7 Școala GimnazialăBrezoaele 7.50 
1015. MUREȘAN ALEXANDRAengleză 7 Școala Gimnazială "Vasile Alecsandri"Baia Mare 7.50 
1016. RĂILEANU RALUCA NICOLETAengleză 7 Şcoala "Dan Barbilian"Galaţi 7.50 
1017. SABĂU ROBERTengleză 7 Colegiul Tehnic "Ioan Ciordaș"Beiuș 7.50 
1018. ŞERBĂNESCU CĂTĂLINAgermană 7 Liceul Teoretic Bilingv "Ita Wegman"București 7.50 
1019. STAN SORINAengleză 7 Liceul Pedagogic "Regele Ferdinand"Sighetu Marmației 7.50 
1020. TĂNASE ADELINengleză 7 Şcoala "Dan Barbilian"Galaţi 7.50 
1021. TĂNASE ANDREIfranceză 7 Şcoala CentralăBucurești 7.50 
1022. UIHELYI LARISA MIRIAMengleză 7 Şcoala Gimnazială Nr. 4Lugoj 7.50 
1023. VASILE ANDREIfranceză 7 Liceul Teoretic "Ion Ghica"Răcari 7.50 
1024. DEACONU-PIŢIAN ANA-MARIAfranceză 7 Școala Gimnazială "Naum Râmniceanu"Corbi 7.45 
1025. CORLAN VICTORengleză 7 Școala Gimnazială Nr. 150Bucureşti 7.40 
1026. COSTEA MARIAgermană 7 Școala Gimnazială Nr. 150Bucureşti 7.35 
1027. BACIU CRISTINAengleză 7 Liceul Teoretic "Decebal"Constanța 7.25 
1028. BAZÂRU CRISTINAengleză 7 Şcoala Gimnazială "Fănuş Neagu"Brăila 7.25 
1029. BOGDANOVICI ANDREEAengleză 7 Liceul Pedagogic "Regele Ferdinand"Sighetu Marmației 7.25 
1030. DUŢĂ ALEXANDRUengleză 7 Liceul Teoretic "Şcoala Europeană Bucureşti"Bucureşti 7.25 
1031. GHILĂ MIHNEAfranceză 7 Şcoala CentralăBucurești 7.25 
1032. ILIE ANDREI-VIRGILengleză 7 Liceul Greco-Catolic "Timotei Cipariu"București 7.25 
1033. NAGY ANDREEAengleză 7 Școala Gimnazială "Vasile Alecsandri"Baia Mare 7.25 
1034. PETROVSCHI ANDREI-GEORGEengleză 7 Liceul Greco-Catolic "Timotei Cipariu"București 7.25 
1035. POPAN MINODORAengleză 7 Școala Gimnazială "Vasile Alecsandri"Baia Mare 7.25 
1036. ŞERB ADELINengleză 7 Colegiul Tehnic "Ioan Ciordaș"Beiuș 7.25 
1037. TEODORESCU BOGDANengleză 7 Şcoala Gimnazială Nr. 4Lugoj 7.25 
1038. TIDERLE ANDREIfranceză 7 Şcoala CentralăBucurești 7.25 
1039. CILIBIU ANDREEAengleză 7 Şcoala Gimnazială 17 "Ion Minulescu"Constanţa 7.00 
1040. CORNEŞTEAN ANDREEAengleză 7 Liceul Pedagogic "Regele Ferdinand"Sighetu Marmației 7.00 
1041. COSMA CRISTIANengleză 7 Școala GimnazialăBrezoaele 7.00 
1042. DIACONU VLĂDUȚengleză 7 Şcoala Gimnazială "Mihail Sadoveanu"Galați 7.00 
1043. DURLAI ALEXANDRAengleză 7 Şcoala "Dan Barbilian"Galaţi 7.00 
1044. FEDOT OANAengleză 7 Şcoala Gimnazială 17 "Ion Minulescu"Constanţa 7.00 
1045. LUPU VANESAengleză 7 Şcoala Gimnazială Nr. 4Lugoj 7.00 
1046. MIHĂILĂ ALEXANDRAengleză 7 Liceul "Andrei Mureşanu"Braşov 7.00 
1047. MUNTEAN RADU engleză 7 Şcoala Gimnazială Nr. 4Lugoj 7.00 
1048. PÂRŞAN VLAD IONUŢfranceză 7 Şcoala Gimnazială Nr. 1Eforie Nord 7.00 
1049. PÂRVANU MIHNEAengleză 7 Școala Gimnazială Nr. 56București 7.00 
1050. SUCIU ANCA CRISTINAengleză 7 Liceul Pedagogic "Regele Ferdinand"Sighetu Marmației 7.00 
1051. TODEREAN RĂZVANengleză 7 Școala Gimnazială "Vasile Alecsandri"Baia Mare 7.00 
1052. TOTOLICIU ALEXANDRU MARIANengleză 7 Şcoala "Dan Barbilian"Galaţi 7.00 
1053. TUDOR GEORGEengleză 7 Liceul Teoretic "Decebal"Constanța 7.00 
1054. ZILIȘTEANU LUCA DAVIDengleză 7 Şcoala Gimnazială "Fănuş Neagu"Brăila 7.00 
1055. POP LAURA NICOLETAengleză 7 Liceul Pedagogic "Regele Ferdinand"Sighetu Marmației 6.90 
1056. GĂLII ANAMARIAengleză 7 Şcoala Gimnazială 17 "Ion Minulescu"Constanţa 6.75 
1057. IONIŢĂ INGRIDfranceză 7 Şcoala CentralăBucurești 6.75 
1058. RADU LARISAengleză 7 Şcoala Gimnazială Nr. 4Lugoj 6.75 
1059. ILINCA ANDREEAfranceză 7 Școala Gimnazială "Mircea Sântimbreanu"Bucureşti 6.70 
1060. TALCHIU VLADA MELISAengleză 7 Școala Gimnazială Nr. 150Bucureşti 6.65 
1061. BĂLAN ALEXIAengleză 7 Şcoala Gimnazială Nr. 4Lugoj 6.50 
1062. BARBU DOMINICengleză 7 Colegiul Naţional "Grigore Moisil"Bucureşti 6.50 
1063. BLOTEA ANTONI ANDRADA engleză 7 Şcoala Gimnazială Nr. 4Lugoj 6.50 
1064. DEACU DIANAengleză 7 Şcoala Gimnazială 17 "Ion Minulescu"Constanţa 6.50 
1065. GHEORGHE RĂZVANengleză 7 Şcoala Gimnazială 17 "Ion Minulescu"Constanţa 6.50 
1066. GICU LUMINIŢAengleză  7 Şcoala Gimnazială "Titu Maiorescu"București  6.50 
1067. IVAȘCU DRAGOȘ ADRIANengleză 7 Şcoala Gimnazială "Mihail Sadoveanu"Galați 6.50 
1068. LACHINE NOURAengleză 7 Colegiul Național ”Spiru Haret”București 6.50 
1069. LIŞMAN FLORIN LEONARDengleză 7 Şcoala "Dan Barbilian"Galaţi 6.50 
1070. LIVADARU ANA ELIȘEBAengleză 7 Școală GimnazialăGhimbav 6.50 
1071. TASU MARIAengleză  7 Şcoala Gimnazială "Titu Maiorescu"București  6.50 
1072. CORNEŞTEAN ANCAengleză 7 Liceul Pedagogic "Regele Ferdinand"Sighetu Marmației 6.40 
1073. BRÂNZEA DIANAfranceză 7 Şcoala Gimnazială 17 "Ion Minulescu"Constanţa 6.25 
1074. MANEA SEBASTIANengleză 7 Şcoala Gimnazială 17 "Ion Minulescu"Constanţa 6.25 
1075. NISTEA AURAgermană 7 Colegiul Naţional "Liviu Rebreanu"Bistriţa 6.25 
1076. OLTEANU ALINA-IOANAengleză 7 Liceul Greco-Catolic "Timotei Cipariu"București 6.25 
1077. RADU ŞTEFANengleză 7 Liceul Teoretic "Şcoala Europeană Bucureşti"Bucureşti 6.25 
1078. ALEXANDRU DAMIANengleză 7 Şcoala Gimnazială 17 "Ion Minulescu"Constanţa 6.00 
1079. CĂPRIŢĂ ALEXANDRUfranceză 7 Liceul Teoretic "Ion Ghica"Răcari 6.00 
1080. GHEORGHIU OCTAVIANengleză 7 Şcoala "Dan Barbilian"Galaţi 6.00 
1081. ILIE ROBERTfranceză 7 Liceul Teoretic "Ion Ghica"Răcari 6.00 
1082. IORDACHE MIHAIfranceză 7 Liceul Teoretic "Ion Ghica"Răcari 6.00 
1083. LĂCĂTUȘ ROXANA franceză 7 Școala Gimnazială "Vasile Alecsandri"Baia Mare 6.00 
1084. LUNGU ANDREEA engleză 7 Şcoala Gimnazială "Fănuş Neagu"Brăila 6.00 
1085. MITREA CRISTINAengleză 7 Școala Gimnazialăcom. Corbii Mari, loc. Ungureni 6.00 
1086. POP ADRIAN VASILEgermană 7 Colegiul Naţional "Liviu Rebreanu"Bistriţa 6.00 
1087. CIOROIANU CRISTIAN-MIHAIengleză 7 Liceul Greco-Catolic "Timotei Cipariu"București 5.75 
1088. CIURTE MARA CĂTĂLINAfranceză 7 Școala Gimnazială "Vasile Alecsandri"Baia Mare 5.75 
1089. GÂDEI SEBASTIANengleză 7 Şcoala Gimnazială 17 "Ion Minulescu"Constanţa 5.75 
1090. GREC MARCgermană 7 Colegiul Naţional "Liviu Rebreanu"Bistriţa 5.75 
1091. HRIȚULEAC ALINAfranceză 7 Școala Gimnazială Nr.17Botoșani 5.75 
1092. LICĂ GEORGIANAfranceză 7 Școala Gimnazială "Gheorghe Popescu"Scornicești, Mărgineni-Slobozia 5.75 
1093. MARIN ANDREI-GABRIELengleză 7 Liceul Greco-Catolic "Timotei Cipariu"București 5.75 
1094. MĂRTINAŞ ADRIANA-SHERINengleză 7 Liceul Greco-Catolic "Timotei Cipariu"București 5.75 
1095. CIOCIOC EMANUELAengleză 7 Școala Gimnazialăcom. Corbii Mari, loc. Ungureni 5.62 
1096. HOLBAN EDUARD engleză 7 Şcoala Gimnazială "Fănuş Neagu"Brăila 5.50 
1097. HUȘANU CIPRIANengleză 7 Liceul "Andrei Mureşanu"Braşov 5.50 
1098. MIU ANDREI CĂTĂLINfranceză 7 Şcoala Gimnazială Nr. 1Eforie Nord 5.50 
1099. ȚARĂLUNGĂ NARCISAfranceză 7 Școala Gimnazială "Vasile Alecsandri"Baia Mare 5.50 
1100. PĂTRAŞCU ŞTEFANIA MIHAELAfranceză 7 Școala Gimnazialăcom. Corbii Mari, loc. Corbii Mari 5.37 
1101. BUIUC CRISTINA IONELAengleză 7 Școală GimnazialăGhimbav 5.25 
1102. IUDEANU DAVIDengleză 7 Școală GimnazialăGhimbav 5.25 
1103. LIONTE SONIAengleză 7 Școală GimnazialăGhimbav 5.25 
1104. MĂRTAC MARIA-DENISAengleză 7 Liceul Greco-Catolic "Timotei Cipariu"București 5.25 
1105. CAZACU ŞTEFANIAfranceză 7 Liceul Teoretic "Ion Ghica"Răcari 5.00 
1106. CHIŞ DIANAengleză 7 Liceul Pedagogic "Regele Ferdinand"Sighetu Marmației 5.00 
1107. GAJE ȘTEFANfranceză 7 Școala Gimnazială "Vasile Alecsandri"Baia Mare 5.00 
1108. GHEORGHE MIHAIfranceză 7 Liceul Teoretic "Ion Ghica"Răcari 5.00 
1109. MORARU CRISTIANengleză 7 Şcoala Gimnazială 17 "Ion Minulescu"Constanţa 5.00 
1110. ROTARU DRAGOŞ-GABRIELengleză 7 Liceul Greco-Catolic "Timotei Cipariu"București 5.00 
1111. VLAD ANA MARIAfranceză 7 Liceul Teoretic "Ion Ghica"Răcari 5.00 
1112. ENE DUMITRU CRISTIANfranceză 7 Școala Gimnazialăcom. Corbii Mari, loc. Corbii Mari 4.87 
1113. SILOAIE CASIANengleză 7 Școală GimnazialăGhimbav 4.75 
1114. DUMITRU DANIELfranceză 7 Liceul Teoretic "Ion Ghica"Răcari 4.50 
1115. DUMITRESCU FLORENTINAengleză 7 Școala Gimnazialăcom. Corbii Mari, loc. Ungureni 4.25 
1116. SCORPIE DELIAengleză 7 Școală GimnazialăGhimbav 4.00 
1117. BĂRĂCEANU COSMINAfranceză 7 Școala Gimnazialăcom. Corbii Mari, loc. Corbii Mari 3.62 
1118. BIDAŞCĂ CARINA GEORGIANAfranceză 9 Colegiul Naţional "Mihai Eminescu"Botoşani 10.00 I
1119. GÎȚAI FLORINAengleză 9 Liceul "Alexandru cel Bun"Botoșani 10.00 I
1120. PETRE RAULengleză 9 Colegiul "Nicolae Titulescu"Braşov 10.00 I
1121. POSTEUCĂ BOGDAN EDUARDengleză 9 Liceul Teoretic "Nicolae Bălcescu"Medgidia 10.00 I
1122. BUCUȚĂ VICTORgermană 9 Colegiul Național "Samuel von Brukenthal"Sibiu 9.50 II
1123. DĂSCĂLEAC GABRIELAengleză 9 Liceul "Alexandru cel Bun"Botoșani 9.50 II
1124. JALBĂ TATIANAfranceză 9 Liceul "Alexandru cel Bun"Botoșani 9.50 II
1125. MINEA RADUengleză 9 Colegiul Național de Informatică "Tudor Vianu"București 9.50 II
1126. TOLEA ȘTEFANengleză 9 Colegiul Național ”Spiru Haret”București 9.50 II
1127. BÎȘCĂ TEREZAengleză 9 Liceul "Alexandru cel Bun"Botoșani 9.40 II
1128. GÂNJ PETRUengleză 9 Colegiul Național ”Spiru Haret”București 9.37 II
1129. BALAN ANDREEA GEORGIANAengleză 9 Liceul Teoretic "Decebal"Constanța 9.25 II
1130. DRAGU MARIAfranceză 9 Colegiul Național "Sfântul Sava"București 9.25 III
1131. JUGARU CRISTIANengleză 9 Colegiul "Nicolae Titulescu"Braşov 9.25 II
1132. STOLERIU ŞTEFANfranceză 9 Colegiul Tehnic "Gheorghe Asachi"Botoşani 9.25 II
1133. TOADER GABRIELengleză 9 Liceul Teoretic "Nicolae Bălcescu"Medgidia 9.25 II
1134. BÎRSANEANU ANDREEA RUXANDRAfranceză 9 Colegiul Național "Sfântul Sava"București 9.00 III
1135. BUTNARIUC RAMONA ALEXANDRAfranceză 9 Colegiul Tehnic "Gheorghe Asachi"Botoşani 9.00 III
1136. CREȚU A.A. ADRIANA-MIRELAengleză 9 Colegiul Național ”Spiru Haret”București 9.00 III
1137. DIACONU MIHAIgermană 9 Colegiul Național "Samuel von Brukenthal"Sibiu 9.00 III
1138. GURIUC MIHAELAfranceză 9 Liceul "Alexandru cel Bun"Botoșani 9.00 III
1139. LEONĂCHESCU ANDREI franceză 9 Şcoala CentralăBucurești 9.00 III
1140. NICOLETE STEFANIA LILIANAfranceză 9 Colegiul Național "Sfântul Sava"București 9.00 III
1141. PODLOG LAVINIAengleză 9 Liceul Teoretic "Nicolae Bălcescu"Medgidia 9.00 III
1142. PUNGĂ RĂZVAN GABRIELengleză 9 Liceul Teoretic "Nicolae Bălcescu"Medgidia 9.00 III
1143. APOSTOL CRISTIANengleză 9 Colegiul Naţional "Grigore Moisil"Bucureşti 8.85 M
1144. BIVOL ILINCAengleză 9 Colegiul Naţional "Grigore Moisil"Bucureşti 8.75 M
1145. BULGARIU GEORGIANAengleză 9 Liceul "Alexandru cel Bun"Botoșani 8.75 M
1146. CAPRĂ GEANINAengleză 9 Liceul "Alexandru cel Bun"Botoșani 8.75 M
1147. TĂBĂCARU MARIAfranceză 9 Colegiul Național "Sfântul Sava"București 8.75 M
1148. ȚĂRANU LAURENȚIU CRISTIANengleză 9 Liceul Teoretic "Nicolae Bălcescu"Medgidia 8.75 M
1149. URZICĂ CORNELIAengleză 9 Liceul "Alexandru cel Bun"Botoșani 8.75 M
1150. BRISCAN DRAGOSengleză 9 Colegiul Tehnic "Ioan Ciordaș"Beiuș 8.50 
1151. COPOS ANDREEAengleză 9 Colegiul Tehnic "Ioan Ciordaș"Beiuș 8.50 
1152. COSMA ANTONIAengleză 9 Colegiul Tehnic "Ioan Ciordaș"Beiuș 8.50 
1153. DELIBAȘI ROXANAfranceză 9 Liceul "Alexandru cel Bun"Botoșani 8.50 
1154. DINU IULIAengleză 9 Colegiul Național de Informatică "Tudor Vianu"București 8.50 M
1155. DUMITRU RAREȘ CRISTIANengleză 9 Liceul Teoretic "Nicolae Bălcescu"Medgidia 8.50 
1156. PANȚURU MIHAIengleză 9 Liceul Teoretic "Nicolae Bălcescu"Medgidia 8.50 
1157. PERT CATALINengleză 9 Colegiul Tehnic "Ioan Ciordaș"Beiuș 8.50 
1158. RUSU HORIA GABRIELgermană 9 Colegiul Național "Samuel von Brukenthal"Sibiu 8.50 
1159. FRÂNCU CLAUDIAengleză 9 Colegiul Național ”Spiru Haret”București 8.37 
1160. MARICA F. RUXANDRA-ILINCAengleză 9 Colegiul Național ”Spiru Haret”București 8.37 M
1161. AVRIGEANU DARIUSfranceză 9 Şcoala CentralăBucurești 8.25 M
1162. BOROŞ EMEŞEengleză 9 Colegiul Tehnic "Ioan Ciordaș"Beiuș 8.25 
1163. ION TEODORA ANDREEAfranceză 9 Liceul Teoretic "Nicolae Bălcescu"Medgidia 8.25 M
1164. KAYA ADRIAN-NEZIRengleză 9 Liceul Greco-Catolic "Timotei Cipariu"București 8.25 M
1165. PREDICĂ RAMONA GEORGIANAengleză 9 Liceul Teoretic "Nicolae Bălcescu"Medgidia 8.25 M
1166. ȚĂRANU ALEXANDRU COSTINengleză 9 Liceul Teoretic "Decebal"Constanța 8.25 M
1167. VURA LENKEfranceză 9 Colegiul Tehnic "Ioan Ciordaș"Beiuș 8.25 
1168. BERENDE IULIAgermană 9 Colegiul Naţional "Liviu Rebreanu"Bistriţa 8.00 
1169. BOTEZATU IOAN EUGENengleză 9 Liceul Teoretic "Decebal"Constanța 8.00 
1170. CODREANU ANDREEA ANTONETAfranceză 9 Colegiul Tehnic "Gheorghe Asachi"Botoşani 8.00 
1171. COZMIUC ALEXANDRU ANDREIfranceză 9 Colegiul Tehnic "Gheorghe Asachi"Botoşani 8.00 
1172. LĂZUREANU GEORGEengleză 9 Colegiul Național de Informatică "Tudor Vianu"București 8.00 
1173. MUNTĂ ADRIAN IONengleză 9 Liceul "Andrei Mureşanu"Braşov 8.00 
1174. OPRICA PAULA SIMONAfranceză 9 Colegiul Tehnic de Industrie Alimentară "Dumitru Moţoc"București 8.00 
1175. PARASCHIV MARCOfranceză 9 Colegiul Național "Sfântul Sava"București 8.00 
1176. RUSU CEZAR BOGDANfranceză 9 Colegiul Tehnic "Gheorghe Asachi"Botoşani 8.00 
1177. STÎNCĂ FLORIN SILVIUfranceză 9 Colegiul Tehnic "Gheorghe Asachi"Botoşani 8.00 
1178. TUDOR CRISTINA-GEORGIANAengleză 9 Colegiul Național ”Spiru Haret”București 8.00 
1179. NICULICĂ ALEXANDRAfranceză 9 Liceul "Alexandru cel Bun"Botoșani 7.80 
1180. BUDICA GEORGE RADUfranceză 9 Colegiul Național "Sfântul Sava"București 7.75 
1181. HODOROGEA DIMITRIE RAREȘengleză 9 Liceul Teoretic "Nicolae Bălcescu"Medgidia 7.75 
1182. PICA MARINA TAMARAengleză 9 Liceul Teoretic "Nicolae Bălcescu"Medgidia 7.75 
1183. TAU ANDREEAengleză 9 Colegiul Tehnic "Ioan Ciordaș"Beiuș 7.75 
1184. COMAN DELIAengleză 9 Colegiul Naţional "Grigore Moisil"Bucureşti 7.60 
1185. CIURUŞ KARINA ILINCAgermană 9 Colegiul Naţional "Liviu Rebreanu"Bistriţa 7.50 
1186. GOZOB TUDORengleză 9 Liceul "Andrei Mureşanu"Braşov 7.50 
1187. GURSOY GEORGEfranceză 9 Colegiul Tehnic "Gheorghe Asachi"Botoşani 7.50 
1188. MERLUŞCĂ ATENAengleză 9 Liceul Teoretic "Decebal"Constanța 7.50 
1189. MIHĂILESCU DASCALU MIHAELAfranceză 9 Colegiul Tehnic "Gheorghe Asachi"Botoşani 7.50 
1190. MUSTĂREAȚĂ MĂDĂLINAengleză 9 Colegiul Național ”Spiru Haret”București 7.50 
1191. POPESCU ŞTEFANfranceză 9 Şcoala CentralăBucurești 7.50 
1192. RĂȘINAR LAURA MARIAengleză 9 Liceul Teoretic "Decebal"Constanța 7.50 
1193. ROȘU ANA MARIAengleză 9 Colegiul Tehnic de Industrie Alimentară "Dumitru Moţoc"București 7.50 
1194. SASCA TIMEAfranceză 9 Colegiul Tehnic "Ioan Ciordaș"Beiuș 7.50 
1195. ȘTEFAN IULIANA MĂDĂLINAengleză 9 Liceul Teoretic "Nicolae Bălcescu"Medgidia 7.50 
1196. CONSTANTINESCU RADUengleză 9 Colegiul Național ”Spiru Haret”București 7.37 
1197. LUCA MATEIengleză 9 Colegiul Național ”Spiru Haret”București 7.37 
1198. BORCEA CLAUDIU ANDREIengleză 9 Liceul Tehnologic de Electrotehnică şi TelecomunicaţiiConstanţa 7.35 
1199. IACOB GABRIEL CRISTIANengleză 9 Liceul Tehnologic de Electrotehnică şi TelecomunicaţiiConstanţa 7.30 
1200. PETCOVICI ALEXANDRAfranceză 9 Şcoala CentralăBucurești 7.25 
1201. TĂNASE MARIAN-ALEXANDRUengleză 9 Liceul Greco-Catolic "Timotei Cipariu"București 7.25 
1202. TOCACIU EMILIAgermană 9 Colegiul Național "Samuel von Brukenthal"Sibiu 7.25 
1203. ZAHARIA CRISTIAN MIHAIengleză 9 Liceul Teoretic "Decebal"Constanța 7.25 
1204. DORLEA DANengleză 9 Colegiul Naţional "Grigore Moisil"Bucureşti 7.20 
1205. NEAGU ANDREEAengleză 9 Colegiul Național ”Spiru Haret”București 7.12 
1206. CHETREANU ALEXANDRUengleză 9 Liceul "Andrei Mureşanu"Braşov 7.00 
1207. DINU ROBERTO-GABRIELengleză 9 Liceul Greco-Catolic "Timotei Cipariu"București 7.00 
1208. FLOREA IOAN ALBERTgermană 9 Colegiul Național "Samuel von Brukenthal"Sibiu 7.00 
1209. GREAVU STEFANA - MARIAgermană 9 Colegiul Național "Samuel von Brukenthal"Sibiu 7.00 
1210. IUSEIN SERENengleză 9 Liceul Teoretic "Decebal"Constanța 7.00 
1211. POPESCU ANA MARIAgermană 9 Colegiul Național "Samuel von Brukenthal"Sibiu 7.00 
1212. SIMIONESCU NICUȘORengleză 9 Liceul "Andrei Mureşanu"Braşov 7.00 
1213. SZEGEDI ROBERTgermană 9 Colegiul Național "Samuel von Brukenthal"Sibiu 7.00 
1214. TUDORACHE RAMONAfranceză 9 Colegiul Tehnic de Industrie Alimentară "Dumitru Moţoc"București 7.00 
1215. ZECHERU MIHAIengleză 9 Colegiul Tehnic de Aeronautică "Henri Coandă"Bucureşti  7.00 
1216. IACOVACHE ANA-MARIAengleză 9 Liceul Greco-Catolic "Timotei Cipariu"București 6.75 
1217. MATEESCU NARCIS GABRIELfranceză 9 Colegiul Tehnic de Industrie Alimentară "Dumitru Moţoc"București 6.75 
1218. RADU GEORGE - LUCIANgermană 9 Colegiul Național "Samuel von Brukenthal"Sibiu 6.75 
1219. ŢECHERĂ TEOFILfranceză 9 Şcoala CentralăBucurești 6.75 
1220. TODIRAȘ ROBERT MIHAIengleză 9 Liceul Teoretic "Decebal"Constanța 6.75 
1221. VANEA ANTONIO-SIMONEengleză 9 Colegiul Tehnic de Aeronautică "Henri Coandă"Bucureşti  6.75 
1222. BOBNĂRESCU VIOLETAengleză 9 Colegiul Național ”Spiru Haret”București 6.62 
1223. CIUPALĂ ȘTEFANengleză 9 Liceul "Andrei Mureşanu"Braşov 6.50 
1224. ECEDI SARAgermană 9 Colegiul Naţional "Liviu Rebreanu"Bistriţa 6.50 
1225. IEȘANU DINUengleză 9 Liceul "Andrei Mureşanu"Braşov 6.50 
1226. NEDEA GEORGE-GABRIELengleză 9 Colegiul Național ”Spiru Haret”București 6.50 
1227. STANCIU ISABELLE ANDREEAengleză 9 Liceul Teoretic "Decebal"Constanța 6.50 
1228. STOIAN ŞTEFANfranceză 9 Şcoala CentralăBucurești 6.50 
1229. TĂLPUȘ CAIUSengleză 9 Colegiul Tehnic de Industrie Alimentară "Dumitru Moţoc"București 6.50 
1230. VOICU ADINA MARIAengleză 9 Liceul "Andrei Mureşanu"Braşov 6.50 
1231. VASILESCU EDUARD CORNELengleză 9 Colegiul Naţional "Grigore Moisil"Bucureşti 6.35 
1232. ISTRATE ANAengleză 9 Colegiul Național de Informatică "Tudor Vianu"București 6.25 
1233. OLEA VLAICU ALEXIAfranceză 9 Şcoala CentralăBucurești 6.25 
1234. ALECU MARCOengleză 9 Colegiul Tehnic de Aeronautică "Henri Coandă"Bucureşti  6.00 
1235. DUMITRAŞCU TIBERIUengleză 9 Liceul Greco-Catolic "Timotei Cipariu"București 6.00 
1236. OPREA CĂLIN TIBERIUengleză 9 Liceul "Andrei Mureşanu"Braşov 6.00 
1237. NURLA AYGEANengleză 9 Liceul Teoretic "Nicolae Bălcescu"Medgidia 5.75 
1238. SĂNDULESCU RUXANDRAfranceză 9 Şcoala CentralăBucurești 5.75 
1239. BRATU NICOLETAfranceză 9 Colegiul Tehnic de Industrie Alimentară "Dumitru Moţoc"București 5.50 
1240. DOROBANŢU ALEXANDRU-DUMITRUengleză 9 Liceul Greco-Catolic "Timotei Cipariu"București 5.50 
1241. DRĂGAN SILVIU IOANengleză 9 Liceul "Andrei Mureşanu"Braşov 5.50 
1242. FOCAN ȘTEFAN ALEXANDRUengleză 9 Liceul Teoretic "Nicolae Bălcescu"Medgidia 5.50 
1243. MARICA MARIAN CONSTANTINengleză 9 Liceul "Andrei Mureşanu"Braşov 5.50 
1244. PUPĂZAN ANDREEAfranceză 9 Şcoala CentralăBucurești 5.50 
1245. SIMA NINELfranceză 9 Colegiul Tehnic de Industrie Alimentară "Dumitru Moţoc"București 5.50 
1246. STOIAN MIHAELAengleză 9 Liceul Teoretic "Decebal"Constanța 5.50 
1247. TUDOR NICOLETA-IULIANAengleză 9 Liceul Greco-Catolic "Timotei Cipariu"București 5.50 
1248. BĂRBULEANU MARIAfranceză 9 Şcoala CentralăBucurești 5.25 
1249. IANCU ALEXANDRUengleză 9 Liceul Greco-Catolic "Timotei Cipariu"București 5.25 
1250. RADU COSMIN-VALENTINengleză 9 Liceul Greco-Catolic "Timotei Cipariu"București 5.25 
1251. REU TEODORAgermană 9 Colegiul Naţional "Liviu Rebreanu"Bistriţa 5.25 
1252. VIŞAN DANIEL-ANDREIengleză 9 Liceul Greco-Catolic "Timotei Cipariu"București 5.25 
1253. BADEA ANDREEAengleză 9 Colegiul Tehnic de Industrie Alimentară "Dumitru Moţoc"București 5.00 
1254. BAZOCHIA GEORGIANAfranceză 9 Colegiul Tehnic de Industrie Alimentară "Dumitru Moţoc"București 5.00 
1255. DUMITRESCU COSTINA-LOREDANAengleză 9 Liceul Greco-Catolic "Timotei Cipariu"București 5.00 
1256. FIRU ANDREI-CRISTIANengleză 9 Liceul Greco-Catolic "Timotei Cipariu"București 5.00 
1257. MANOLE FERNANDO-COSTINEL-ANDREIengleză 9 Liceul Greco-Catolic "Timotei Cipariu"București 5.00 
1258. MIZEA PAULengleză 9 Colegiul Tehnic de Industrie Alimentară "Dumitru Moţoc"București 5.00 
1259. OPREA EVELIN-VICENŢIUengleză 9 Liceul Greco-Catolic "Timotei Cipariu"București 5.00 
1260. PALADE IONUȚengleză 9 Colegiul Tehnic de Industrie Alimentară "Dumitru Moţoc"București 5.00 
1261. PĂTRAŞCU MIHAIengleză 9 Liceul Greco-Catolic "Timotei Cipariu"București 5.00 
1262. TUDOR CAMELIAengleză 9 Colegiul Tehnic de Industrie Alimentară "Dumitru Moţoc"București 5.00 
1263. FILIPESCU OCTAVIAN-IOANengleză 9 Liceul Greco-Catolic "Timotei Cipariu"București 4.75 
1264. LAZĂR MIHAELA-FLORENTINAengleză 9 Liceul Greco-Catolic "Timotei Cipariu"București 4.75 
1265. BORDEI ROBERT-CRISTIANengleză 9 Liceul Greco-Catolic "Timotei Cipariu"București 4.50 
1266. CARAIMAN CLAUDIAengleză 9 Colegiul Tehnic de Industrie Alimentară "Dumitru Moţoc"București 4.50 
1267. RADU OCTAVIAN-MARIANengleză