Comenzile efectuate in perioada 21.07.2017 - 31.08.2017 vor fi livrate incepand cu data de 01.09.2017

 

Scoala de vara a SSMR
27 iulie-7 august 2011, Busteni

Absolventi

  1. Ababei Constantin – Scoala “Mihai Eminescu” Roman
  2. Agafitei Nona – Scoala nr. 1 Jilava
  3. Bercea Roxana Maria – Colegiul Tehnic de Posta si Telecomunicatii “Gheorghe Airinei” Bucuresti
  4. Busuioc Didina – Liceul de Muzica “Tudor Ciortea” Brasov
  5. Cavachi Marius Mihai – Palatul Copiilor Constanta
  6. Chirea Elena – Liceul Teoretic “Nicolae Balcescu” Medgidia
  7. Ciocirlan Ioana – Scoala nr. 2 “Diaconul Coresi” Brasov
  8. Cocalea Rodica-Doinita - Scoala nr. 15 Brasov
  9. Constantin Gabriela – Scoala “Constantin Brancoveanu” Constanta
  10. Costachescu Marioara – Liceul cu Program Sportiv Roman
  11. Cucoanes Marian – Grup Scolar Marasesti
  12. Dicu Nicoleta – Scoala “Sfantul Nicolae” Pietrosita
  13. Dorneanu Angela – Liceul Teoretic “Emil Botta” Adjud
  14. Frent Angela – Colegiul Tehnic de Transporturi Brasov
  15. Funieru Luminita Carmen – Scoala nr. 67 Bucuresti
  16. Georgescu Mioara – Scoala nr. 13 Craiova
  17. Latcu Carmen Daniela – Scoala nr. 30 Timisoara
  18. Marin Constantina – Colegiul National “Aurel Vlaicu” Bucuresti
  19. Marinescu Damian – Scoala “Tudor Vladimirescu” Targoviste
  20. Masca Ioana-Monica – Colegiul National “Nicolae Titulescu” Brasov
  21. Mihai Pompilia – Scoala Adunati
  22. Mihaltan Adriana – Liceul Teoretic “Constantin Noica” Sibiu
  23. Mihut Elena – Liceul Teoretic “Al. I. Cuza” Iasi
  24. Mitran Delia – Scoala nr. 26 Timisoara
  25. Munteanu Daniela–Florina – Liceul Teoretic “Dimitrie Cantemir” Iasi
  26. Murar Aurelia – Liceul cu Program Sportiv “Banatul” Timisoara
  27. Nechita Vasile – Colegiul “Costache Negruzzi” Iasi
  28. Nicoara Mirela-Corina – Colegiul National “Emanuil Gojdu” Oradea
  29. Nicoara Florin-Liviu – Scoala “Dacia” Oradea
  30. Nitica Catalin – Colegiul Tehnic “Dimitrie Leonida” Bucuresti
  31. Oleniuc Mariana – Scoala Blagesti Pascani
  32. Oleniuc Claudia – Grup Scolar “Virgil Madgearu” Iasi
  33. Paslaru Mihaela Lacramioara – Colegiul National “Roman Voda” Roman
  34. Popa Filofteia – Scoala “I. Al. Bratescu Voinesti” Targoviste
  35. Popescu Maria – Scoala Centrala Bucuresti
  36. Roman Neculai – Scoala “Vasile Alecsandri” Iasi
  37. Sorta Gheorghe – Colegiul National “Grigore Moisil” Onesti
  38. Staniloiu Nicolae – Scoala Tirol Doclin
  39. Talasman Adrian -  Colegiul National “Cuza Voda” Husi
  40. Voicu Victoria – Colegiul National Nicolae Titulescu” Pucioasa
  41. Zubascu–Andreica Florica – Colegiul National de Informatica “Grigore Moisil” Brasov

 

SEO Romania